За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 31.08.2021

31 Август 2021 18:14
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 31.08.2021 г

 

 

  • Приема предложените дати за провеждане на 1/16 финалите за купа България, както следва:

 

Купа България

Дата

Домакин

Гост

21.09 /вторник/

Родопа См или Добруджа

Локомотив Пд

 

Балкан Ботевград или Етър ВТ

Ботев Пд

 

Ямбол 1915 или Струмска слава

Арда Кж

 

Левски Крумовград или Литекс

Царско село

 

Розова долина

Берое

 

Локомотив Мз или Монтана 1921

ЦСКА 1948

22.09/сряда/

Черноломец Попово или Марек

Левски Сф

 

Банско или Созопол

Пирин Бл

 

Витоша Бис или Хебър  1918 Пз

ЦСКА -София

 

Партизан Ч.бряг или Левски Лом 

Локомотив Сф

 

Севлиево или Спортист Своге

Септември Сф

 

Септември Терв. или Янтра 2019 Гб

Септември Сим

23.09/четвъртък/

Надежда Добр или Спартак 1918 Вн

Лудогорец Рз

 

Черноморец Бч или Миньор Пк

Черно море

 

Локомотив ГО или Нефтохимик Бс

Ботев Враца

 

Дунав Рс или Марица Пд

Славия Сф

 

Забележка: Часовете на срещите в 1/16 финала на КБ ще бъдат определени допълнително

 

  • Приема предложената програма от 7-ми до  10-ти  кръг на Първа лига, както следва:

Септември

VII кръг

10.09 /петък/

Локомотив Сф

-

Пирин Бл

20.30

Диема спорт

11.09 /събота/

Лудогорец

-

Черно море

18.30

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Славия

20.45

Диема спорт

12.09 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Ботев Вр

18.45

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Левски

21.00

Диема спорт

13.09 /понеделник/

Берое

-

Царско село

18.15

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Арда Кж

20.30

Диема спорт

 

VIIІ кръг

17.09 /петък/

Царско село

-

Локомотив Пд

16.00

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Пирин Бл

18.15

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Берое

20.30

Диема спорт

18.09 /събота/

Черно море

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

ЦСКА 1948

19.45

Диема спорт

19.09 /неделя/

Ботев Вр

-

ЦСКА-София

18.15

Диема спорт

 

Славия

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

 

IX кръг

24.09 /петък/

Берое

-

Арда Кж

20.00

Диема спорт

25.09 /събота/

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

16.15

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Царско село

19.00

Диема спорт

26.09 /неделя/

ЦСКА-София

-

Левски

16.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Ботев Вр

19.15

Диема спорт

27.09 /понеделник/

Пирин Бл

-

Черно море

17.45

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Славия

20.00

Диема спорт

Октомври

X кръг

01.10 /петък/

Ботев Пд

-

ЦСКА 1948

17.45

Диема спорт

 

Берое

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

02.10 /събота/

Ботев Вр

-

Локомотив Сф

15.15

Диема спорт

 

Славия

-

Пирин Бл

17.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Черно море

20.00

Диема спорт

03.10 /неделя/

Царско село

-

ЦСКА-София

17.45

Диема спорт

 

Левски

-

Лудогорец

20.15

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 9-ти до 12-ти  кръг на Втора лига, както следва:

 

Септември

IX кръг 17.00 часа

11.09/събота/

Струмска слава

-

 Хебър  1918 Пз

14.15

Диема спорт

 

Ботев Пд II

-

Етър ВТ

19.00

 

12.09/неделя/

Спортист Своге

-

Миньор Пк

 

 

 

Нефтохимик 1962

-

Септември Сим

 

 

 

Септември Сф

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Спартак 1918 Вн

-

Левски Лом 

 

 

 

Монтана 1921

-

Янтра 2019 Гб

18.00

 

 

Созопол

-

Марек

18.00

 

13.09/понеделник/

Марица Пд

-

Литекс

 

 

 

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Добруджа

18.00

 

 

X кръг 17.00 часа

17.09/петък/

Марек

-

Литекс

 

 

 

Добруджа

-

Марица Пд

 

 

 

Септември Сим

-

Струмска слава

 

 

 

Левски Лом 

-

ЦСКА 1948 II  Сф

 

 

 

Етър ВТ

-

Спортист Своге

19.00

 

18.09/събота/

Миньор Пк

-

Монтана 1921

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Спартак 1918 Вн

 

 

 

Хебър  1918 Пз

-

Септември Сф

 

 

 

Янтра 2019 Гб

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Созопол

-

Ботев Пд II

18.00

 

 

XI кръг 17.00 часа

26.09/неделя/

Спартак 1918 Вн

-

Хебър  1918 Пз

13.30

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Янтра 2019 Гб

 

 

 

Септември Сф

-

Септември Сим

 

 

 

Спортист Своге

-

Созопол

 

 

 

Нефтохимик 1962

-

Миньор Пк

 

 

 

Литекс

-

Добруджа

18.00

 

 

Монтана 1921

-

Етър ВТ

18.00

 

 

Ботев Пд II

-

Марек

19.00

 

27.09/понеделник/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Марица Пд

-

Левски Лом 

 

 

Октомври

XII кръг 16.00 часа

02.10/събота/

Марек

-

Добруджа

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Марица Пд

 

 

 

Левски Лом 

-

Литекс

 

 

 

Хебър  1918 Пз

-

ЦСКА 1948 II  Сф

 

 

 

Септември Сим

-

Спартак 1918 Вн

 

 

 

Созопол

-

Монтана 1921

17.00

 

 

Етър ВТ

-

Нефтохимик 1962

18.00

 

03.10/неделя/

Янтра 2019 Гб

-

Септември Сф

 

 

 

Ботев Пд II

-

Спортист Своге

18.00

 

04.10/понеделник/

Миньор Пк

-

Струмска слава

16.00

Диема спорт

  • БФС си запазва правото на промени в програмата.

-        Със съгласие на двата клуба срещата от Втори предварителен кръг на Купа България между отборите на ФК „Надежда“ Доброславци - ПФК „Спартак 1918“ Вн, ще се играе на 07.09.2021 г от 16.00 часа, вместо на 08.09.2021 г.

 

Секретар СТК:

                                                                                                /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 21.09.2021

21 Септември 2021 12:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.09.2021 г         По предложение на ПФЛ и двата клуба и със съгласието на Нова Броудкастинг груп, срещата от 1/16 финалите на купа България,  между отборите на ФК „Хебър 1918“ Пз и  ПФК...

Решение СТК 16.09.2021

16 Септември 2021 17:24
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 16.09.2021 г       На база представени индивидуални тестове на 12 състезатели с положителен резултат за Covid-19 от ФК „Левски Лом 2020“ Лом, на основание член 59, ал. 2 от Наредбата за първенствата и...

Решение СТК 10.09.2021

10 Септември 2021 17:53
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 10.09.2021 г     Приема предложените програма по часове за провеждане на 1/16 финалите за купа България, както следва:   Купа България 16.00 21.09 /вторник/ Родопа См   - ...

Решение СТК 30.08.2021

30 Август 2021 17:33
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение   - 30.08.2021 г       Приема предложената програма за Втори предварителен ктръг на Купа България, както следва:   Купа България Втори предварителен кръг 16.00 часа   04.09 /събота/ ...

Решение 2 СТК 13.08.2021

13 Август 2021 17:24
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение 2  - 13.08.2021 г         Приема предложената програма за 5 - ти и 6 – ти  кръг на Първа лига, както следва:   V кръг 20.08 /петък/ Царско село - Арда Кж 18.45 Диема...

Решение СТК 13.08.2021 г

13 Август 2021 12:33
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 13.08.2021 г     На основание чл. 44, ал 3, от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС 2021/2022, срещата от IV – ти кръг на Първа професионална футболна лига, между отборите на ФК „Локомотив...

Решение СТК 11.08.2021

11 Август 2021 17:18
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 11.08.2021 г     На основание чл. 44, ал 3, от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС 2021/2022, срещата от IV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Арда“...

Решение СТК 02.08.2021 г

02 Август 2021 15:40
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 02.08.2021 г     По предложение на ПФЛ със съгласието на Нова Броудкастинг груп, срещата от III – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „ЦСКА-София“ Сф  - ПФК...

Решение СТК 28.07.2021 г

28 Юли 2021 15:15
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 28.07.2021 г     По предложение на ПФЛ със съгласието на Нова Броудкастинг груп и двата клуба, срещата от II – ри кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Арда“ Кж  –...

Решение СТК 21.07.2021

21 Юли 2021 17:30
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.07.2021 г       СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК „Левски“ Сф на Илия Илия Асенов Димитров –състезател по футбол...