За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 3-ти кръг U-17

02 Септември 2021 12:26
 

4, Сеп 2021 г. Събота 11:00 ч.
ПФК Славия U17 - ФК Пирин Бл U17
ГС:    Николай Антонов Велков    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Любомир Антонов Лукач         
 
4, Сеп 2021 г. Събота 16:30 ч.
ПФК Левски U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17
ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Светослав Георгиев Михайлов    АС2:    Мартин Станимиров Станчев         
 
4, Сеп 2021 г. Събота 16:30 ч.
Спартак 1918 U17 - ПФК Лудогорец U17
ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Ивана Данаилова Зехова         
 
4, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч.
ФК Хебър U17 - Етър U17
ГС:    Кристиан Николаев Колев    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Златомир Валентинов Николов         
 
4, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Септември Сф U17 - ПФК Ботев Пд U17
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Алекс Ивайлов Крушков         
 
4, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Берое U17 - ПФК Черно море U17
ГС:    Марио Симеонов Кушев    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Габриела Яворова Найденова         
 
4, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Локомотив Пд U17
ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Невелин Митков Гугутков    АС2:    Цветан Петров Карабойчев         
 
4, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч.
ФК Национал U17 - ФК Розова долина U17
ГС:    Любима Петрова Банова    АС1:    Арлинд Субаши    АС2:    Атанас Николаев Иванов         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 6-ти кръг U-15

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Иван Иванов Атанасов       25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ПФК Левски U15 - ПОФК Ботев Вр U15 ГС:    Виктор...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 15:00 ч. Етър U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Виктор Ивов Балевски           26 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Розова долина U17...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Славия U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Цветомир Пламенов Георгиев    АС2:    Петко Любенов Филипов        25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ФК Верея U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Септември 2021 11:36
25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        стадион в село Рилци     „Пирин АД" - „Енко“  ГС: Борислав Цветков    АС1: Николай Попниколов        АС2: Йордан Гошев 25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        гр. Габрово, ст. „Априлов“...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Септември 2021 15:00
26, Сеп 2021 г. Неделя 13:30 ч. Спартак 1918 - Хебър 1918 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Иван Радославов Иванов 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                 СН:  ...

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

22 Септември 2021 15:00
24, Сеп 2021 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ФК Арда ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:  ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

19 Септември 2021 11:36
21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч. ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов 4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                 ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Симеон Андреев Сотиров   19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Хебър U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-19

16 Септември 2021 13:45
18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Национал U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Иван Павлов Донев    АС1:    Костадин Ангелов Ангелов    АС2:    Васил Елиев Тулевски         18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...