За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

02 Септември 2021 14:40
 

04 Септември 2021 г. Събота 11:00 ч.
„Пирин АД“ -  „НСА“  
  стадион в село Рилци
ГС: Антонио Антов    АС1: Стоян Стоянов    АС2: Мартин Мирчев

04 Септември 2021 г. Събота 16:00 ч.
„Пълдин“ - ЖФК "Варна"     
  стадион в село Труд
ГС: Николай Запрянов    АС1: Светослав Енчев    АС2: Цветан Горанов

04 Септември 2021 г. Събота 17:00 ч.
„Енко“ - „Барокко“   
       гр. Пловдив, ст. „Пловдив“
ГС: Деян Вълев    АС1: Крум Апостолов    АС2: Златомир Златев

05 Септември 2021 г. Неделя 12:00 ч.        
„Риал“ - „Етър“        
с. Ковачевци, ст. „Димитровец“     тв.    
ГС: Християна Гутева    АС1: Павлета Рашкова        АС2: Мария-Йоана Василева

4-ти съдия: Траяна Ангелова

05 Септември 2021 г. Неделя 17:00 ч.        
„Севлиево лейдис“ - „ЛП Супер Спорт“        
гр. Севлиево, ст. „ДЮШ“        
ГС: Галя Ечева    АС1: Йорданка Корчева        АС2: Иван Атанасов

05 Септември 2021 г. Неделя 17:00 ч.        
„Спортика“  - „Локомотив“  Пд.      
стадион в село Рилци        
ГС: Мартин Спасов    АС1: Петър Рангелов        АС2: Владислав Павлов

05 Септември 2021 г. Неделя 17:00 ч.        
 „Янтра 2013“  - „Светкавица“       
гр. Габрово, ст. „Априлов“        
ГС: Христо Минчев    АС1: Михаел Денчев        АС2: Севастиян Чавдаров

 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 6-ти кръг U-15

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Иван Иванов Атанасов       25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ПФК Левски U15 - ПОФК Ботев Вр U15 ГС:    Виктор...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 15:00 ч. Етър U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Виктор Ивов Балевски           26 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Розова долина U17...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Славия U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Цветомир Пламенов Георгиев    АС2:    Петко Любенов Филипов        25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ФК Верея U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Септември 2021 11:36
25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        стадион в село Рилци     „Пирин АД" - „Енко“  ГС: Борислав Цветков    АС1: Николай Попниколов        АС2: Йордан Гошев 25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        гр. Габрово, ст. „Априлов“...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Септември 2021 15:00
26, Сеп 2021 г. Неделя 13:30 ч. Спартак 1918 - Хебър 1918 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Иван Радославов Иванов 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                 СН:  ...

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

22 Септември 2021 15:00
24, Сеп 2021 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ФК Арда ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:  ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

19 Септември 2021 11:36
21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч. ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов 4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                 ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Симеон Андреев Сотиров   19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Хебър U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-19

16 Септември 2021 13:45
18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Национал U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Иван Павлов Донев    АС1:    Костадин Ангелов Ангелов    АС2:    Васил Елиев Тулевски         18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...