За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 7-ми кръг Първа лига

08 Септември 2021 15:00
 

10, Сеп 2021 г. Петък 20:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - ФК Пирин АД
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров    ВАР:    Иво Венциславов Андреев    АВАР:    Красимир Владимиров Миланов
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
11, Сеп 2021 г. Събота 18:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Черно море
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Георги Милков Гинчев    АВАР:    Георги Йорданов Дойнов
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
11, Сеп 2021 г. Събота 20:45 ч.
ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Славия 1913
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    ВАР:    Ивайло Иванов Стоянов    АВАР:    Костадин Димитров Тановчев
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 18:45 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Ботев Враца
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев    ВАР:    Георги Кънчев Димитров    АВАР:    Петър Велизаров Митрев
СН:    Йордан Динков Сталев     
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Левски
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Георги Димитров Давидов    АВАР:    Милен Дончев Арабаджиев
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
13, Сеп 2021 г. Понеделник 18:15 ч.
ПФК Берое - ФК Царско село 2015
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Владимир Вълков Вълков    АВАР:    Йордан Петров Петров
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
13, Сеп 2021 г. Понеделник 20:30 ч.
ПФК Ботев - ФК Арда
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов    ВАР:    Валентин Станчев Железов    АВАР:    Станимир Илков Илков
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 6-ти кръг U-15

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Иван Иванов Атанасов       25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ПФК Левски U15 - ПОФК Ботев Вр U15 ГС:    Виктор...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 15:00 ч. Етър U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Виктор Ивов Балевски           26 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Розова долина U17...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Славия U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Цветомир Пламенов Георгиев    АС2:    Петко Любенов Филипов        25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ФК Верея U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Септември 2021 11:36
25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        стадион в село Рилци     „Пирин АД" - „Енко“  ГС: Борислав Цветков    АС1: Николай Попниколов        АС2: Йордан Гошев 25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        гр. Габрово, ст. „Априлов“...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Септември 2021 15:00
26, Сеп 2021 г. Неделя 13:30 ч. Спартак 1918 - Хебър 1918 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Иван Радославов Иванов 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                 СН:  ...

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

22 Септември 2021 15:00
24, Сеп 2021 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ФК Арда ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:  ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

19 Септември 2021 11:36
21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч. ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов 4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                 ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Симеон Андреев Сотиров   19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Хебър U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-19

16 Септември 2021 13:45
18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Национал U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Иван Павлов Донев    АС1:    Костадин Ангелов Ангелов    АС2:    Васил Елиев Тулевски         18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...