За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 9-ти кръг Втора лига

08 Септември 2021 15:00
 

11, Сеп 2021 г. Събота 14:15 ч.
ФК Струмска слава 1927 - Хебър 1918
ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Иван Богданов Кюркчиев     
 
11, Сеп 2021 г. Събота 19:00 ч.
Ботев Пд II - ФК Етър
ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                
СН:    Илко Благоев Томов     
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 17:00 ч.
Спортист 2009 - Миньор
ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Стефан Делчев Делчев
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Септември См
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Септември Сф - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 17:00 ч.
Спартак 1918 - ФК Левски Лом
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ОФК Янтра 2019
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Петър Милчев Рангелов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
12, Сеп 2021 г. Неделя 18:00 ч.
ФК Созопол - Марек 1915
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ:    Калоян Красимиров Цветков                
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
13, Сеп 2021 г. Понеделник 17:00 ч.
ФК Марица 1921 - ФК Литекс
ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                
СН:    Николай Георгиев Нанев     
 
13, Сеп 2021 г. Понеделник 18:00 ч.
ЦСКА 1948 II - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 6-ти кръг U-15

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Иван Иванов Атанасов       25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ПФК Левски U15 - ПОФК Ботев Вр U15 ГС:    Виктор...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 15:00 ч. Етър U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Виктор Ивов Балевски           26 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Розова долина U17...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Славия U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Цветомир Пламенов Георгиев    АС2:    Петко Любенов Филипов        25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ФК Верея U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Септември 2021 11:36
25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        стадион в село Рилци     „Пирин АД" - „Енко“  ГС: Борислав Цветков    АС1: Николай Попниколов        АС2: Йордан Гошев 25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        гр. Габрово, ст. „Априлов“...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Септември 2021 15:00
26, Сеп 2021 г. Неделя 13:30 ч. Спартак 1918 - Хебър 1918 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Иван Радославов Иванов 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                 СН:  ...

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

22 Септември 2021 15:00
24, Сеп 2021 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ФК Арда ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:  ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

19 Септември 2021 11:36
21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч. ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов 4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                 ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Симеон Андреев Сотиров   19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Хебър U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-19

16 Септември 2021 13:45
18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Национал U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Иван Павлов Донев    АС1:    Костадин Ангелов Ангелов    АС2:    Васил Елиев Тулевски         18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...