За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

09 Септември 2021 12:02
 

11 Септември 2021 г. Събота 11:00 ч.
ЖФК „Варна“ -  „Спортика“  
  гр. Варна, ст. "Спорт палас"
ГС: Красимир Николов    АС1: Христо Христов    АС2: Николай Йорданов

11 Септември 2021 г. Събота 11:30 ч.
„Светкавица“ -  "Пълдин"     
  с. Галата, ст. "Св. Младенов"
ГС: Галя Ечева    АС1: Йорданка Корчева    АС2: Иван Атанасов

11 Септември 2021 г. Събота 17:00 ч.
„Олимпия“ - „Риал“   
       гр. Хитрино, ст. „Хитрино“
ГС: Емил Димитров    АС1: Йордан Митев    АС2: Богдан Веселинов

11 Септември 2021 г. Събота 17:00 ч.        
„Локомотив“ Пд. - „Севлиево лейдис“        
гр. Пловдив, ст. „Локомотив“  изкуствен терен      
ГС: Радомир Колев    АС1: Екатерина Маринова      АС2: Антоан Миленов

11 Септември 2021 г. Събота 17:00 ч.        
„Барокко“ - „Янтра 2013“        
гр. София, ст. „Бонсист“        
ГС: Любима Банова    АС1: Мария-Йоана Василева        АС2: Стоян Кисьов

11 Септември 2021 г. Събота 17:00 ч.        
„НСА“  - „Енко“        
гр. София, ст. "НСА"       
ГС: Кристина Георгиева    АС1: Мартин Начов        АС2: Мартин Михайлов

12 Септември 2021 г. Неделя 11:00 ч.        
 „ЛП Супер Спорт“  - „Локомотив“  Ст. Загора      
стадион в село Требич  тв.         
ГС: Християна Гутева    АС1: Павлета Рашкова        АС2: Дориета Вълева

4-ти съдия: Траяна Ангелова

12 Септември 2021 г. Неделя 16:30 ч.        
 „Етър“  - „Пирин АД“       
гр. В. Търново, ст. "Ивайло"          
ГС: Александър Марков    АС1: Недялко Матанов        АС2: Ренета Димитрова

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 6-ти кръг U-15

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Иван Иванов Атанасов       25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ПФК Левски U15 - ПОФК Ботев Вр U15 ГС:    Виктор...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 15:00 ч. Етър U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Виктор Ивов Балевски           26 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Розова долина U17...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Славия U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Цветомир Пламенов Георгиев    АС2:    Петко Любенов Филипов        25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ФК Верея U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Септември 2021 11:36
25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        стадион в село Рилци     „Пирин АД" - „Енко“  ГС: Борислав Цветков    АС1: Николай Попниколов        АС2: Йордан Гошев 25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        гр. Габрово, ст. „Априлов“...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Септември 2021 15:00
26, Сеп 2021 г. Неделя 13:30 ч. Спартак 1918 - Хебър 1918 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Иван Радославов Иванов 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                 СН:  ...

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

22 Септември 2021 15:00
24, Сеп 2021 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ФК Арда ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:  ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

19 Септември 2021 11:36
21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч. ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов 4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                 ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Симеон Андреев Сотиров   19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Хебър U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-19

16 Септември 2021 13:45
18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Национал U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Иван Павлов Донев    АС1:    Костадин Ангелов Ангелов    АС2:    Васил Елиев Тулевски         18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...