За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига

15 Септември 2021 15:00
 

17, Сеп 2021 г. Петък 17:00 ч.
Марек 1915 - ФК Литекс
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
17, Сеп 2021 г. Петък 17:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Марица 1921
ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Владимир Тодоров Ташков
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
17, Сеп 2021 г. Петък 17:00 ч.
Септември См - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Пламен Божидаров Мехлемов     
 
17, Сеп 2021 г. Петък 17:00 ч.
ФК Левски Лом - ЦСКА 1948 II
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
17, Сеп 2021 г. Петък 19:00 ч.
ФК Етър - Спортист 2009
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
18, Сеп 2021 г. Събота 15:00 ч.
Миньор - ПФК Монтана 1921
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Милко Петков Николов     
 
18, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - Спартак 1918
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
18, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч.
Хебър 1918 - ПФК Септември Сф
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
18, Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
18, Сеп 2021 г. Събота 18:00 ч.
ФК Созопол - Ботев Пд II
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Мартин Робертов Спасов                
СН:    Стефан Иванов Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 6-ти кръг U-15

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ФК Етър U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Иван Иванов Атанасов       25 Сеп 2021 г. Събота 13:00 ч. ПФК Левски U15 - ПОФК Ботев Вр U15 ГС:    Виктор...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 15:00 ч. Етър U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Виктор Ивов Балевски           26 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Розова долина U17...

Съдийски назначения 6-ти кръг U-19

23 Септември 2021 12:50
25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Славия U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Цветомир Пламенов Георгиев    АС2:    Петко Любенов Филипов        25 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ПФК Нефтохимик U19 - ФК Верея U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Септември 2021 11:36
25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        стадион в село Рилци     „Пирин АД" - „Енко“  ГС: Борислав Цветков    АС1: Николай Попниколов        АС2: Йордан Гошев 25 Сеп 2021 г. Събота 16:00 ч.        гр. Габрово, ст. „Априлов“...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

22 Септември 2021 15:00
26, Сеп 2021 г. Неделя 13:30 ч. Спартак 1918 - Хебър 1918 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Иван Радославов Иванов 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                 СН:  ...

Съдийски назначения 9-ти кръг Първа лига

22 Септември 2021 15:00
24, Сеп 2021 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ФК Арда ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:  ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

19 Септември 2021 11:36
21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч. ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов 4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                 ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-15

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Симеон Андреев Сотиров   19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПОФК Ботев Вр U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-17

16 Септември 2021 13:45
19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 ГС:    Иван Руменов Христов    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев         19 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Хебър U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 5-ти кръг U-19

16 Септември 2021 13:45
18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Национал U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Иван Павлов Донев    АС1:    Костадин Ангелов Ангелов    АС2:    Васил Елиев Тулевски         18 Сеп 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...