За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

19 Септември 2021 11:36
 

21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч.
ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.
ФК Ямбол 1915 - ФК Арда
ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Румен Емилов Иванов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.
Левски 2005 - ФК Царско село 2015
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.
ФК Розова Долина - ПФК Берое
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 18:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК ЦСКА 1948
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                     
 
21, Сеп 2021 г. Вторник 18:45 ч.
ФК Етър - ПФК Ботев
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                     
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 13:00 ч.
Марек 1915 - ПФК Левски
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                     
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
Банско - ФК Пирин АД
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                         
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
Спортист 2009 - ПФК Септември Сф
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                     
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
ФК Септември - Септември См
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                     
 
22, Сеп 2021 г. Сряда 18:00 ч.
Хебър 1918 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                     
 
23, Сеп 2021 г. Четвъртък 13:00 ч.
Миньор - ПФК Черно море
ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                     
 
23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.
ФК Марица 1921 - ПФК Славия 1913
ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                     
 
23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.
Спартак 1918 - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                   
 
23, Сеп 2021 г. Четвъртък 19:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Ботев Враца
ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:50
24 Окт. 2021 г. Събота 14:30 ч.        гр. Пловдив, ст. "Локомотив" изк. терен „Локомотив“ Пловдив - „Олимпия“    ГС: Петър Мечев         АС1: Ангел Желязков     АС2: Стоян Петров

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:39
24 Окт. 2021 г. Неделя 14:30 ч.       стадион в село Рилци „Пирин АД"  - „Янтра 2013“  ГС: Благой Манов    АС1: Атанас Тимев        АС2: Наско Станоев  

Съдийски назначения 10-ти кръг U-17

21 Октомври 2021 16:05
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Николай Валериев Сурдов    АС2:    Николай Веселинов Йорданов             24, Окт 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Локомотив Пд U17...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-15

21 Октомври 2021 16:03
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Деян Любомиров Войков             24, Окт 2021 г. Неделя 11:30 ч. ПФК Левски U15 - ФК Национал U15 ГС:    Борис...

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

20 Октомври 2021 15:10
22, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч. Марек 1915 - ФК Левски Лом 2020 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Михаел Николаев Денчев 4-ТИ:    Васил Петров Минев                 СН:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

20 Октомври 2021 15:02
22, Окт 2021 г. Петък 17:15 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев    ВАР:    Владимир Вълков...

Съдийски назначения 3-ти кръг Първа лига - отложена среща

16 Октомври 2021 14:36
19, Окт 2021 г. Вторник 15:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК Пирин АД ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев    ВАР:    Станимир Лозанов...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени

14 Октомври 2021 15:28
16 Окт. 2021 г. Събота 13:30 ч.        гр. Габрово, ст. "Христо Ботев"    изк. терен „Янтра 2013"  - „Пълдин“  ГС: Илия Семов    АС1: Севастиян Чавдаров        АС2: Виктор Балевски 16 Окт. 2021 г. Събота 15:30 ч.        гр...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-19

14 Октомври 2021 13:34
16, Окт 2021 г. Събота 15:00 ч. ПФК ЦСКА 1948 U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Невелин Митков Гугутков    АС2:    Ангел Бориславов Станчев             16, Окт 2021 г. Събота 15:00 ч. ФК Сокол Марково U19 - ФК Витоша U19...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-17

14 Октомври 2021 13:33
17, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Розова долина U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Стефан Георагиев Стефанов    АС1:    Милен Димов Митев    АС2:    Никола Георгиев Калчев             17, Окт 2021 г. Неделя 12:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Лудогорец U17...