За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 6-ти кръг U-17

23 Септември 2021 12:50
 

25 Сеп 2021 г. Събота 15:00 ч.
Етър U17 - ПФК ЦСКА-София U17

ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Виктор Ивов Балевски        
 
26 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч.
ПФК Черно море U17 - ФК Розова долина U17

ГС:    Емил Димитров Георгиев    АС1:    Йордан Митев Йорданов    АС2:    Богдан Веселинов Дакев    
 
26 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч.
ФК Пирин Бл U17 - ПФК Берое U17

ГС:    Николай Силвиев Ангелов    АС1:    Радостин Николов Бодуров    АС2:    Мария-Йоанна Йовчева Василева     
 
26 Сеп 2021 г. Неделя 10:30 ч.
Спартак 1918 U17 - ПФК Славия U17

ГС:    Иван Тошков Иванов    АС1:    Калин Валентинов Киров    АС2:    Светлин Християнов Станчев       
 
26 Сеп 2021 г. Неделя 12:00 ч.
ПФК Лудогорец U17 - ПФК Септември Сф U17

ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Деян Любомиров Войков    АС2:    Мирела Антонова Иванова        
 
26 Сеп 2021 г. Неделя 13:00 ч.
ПФК Левски U17 - ФК Хебър U17

ГС:    Кристиан Кирилов Бучев    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Даниел Пламенов Великов       
 
26 Сеп 2021 г. Неделя 15:00 ч.
ПФК Ботев Пд U17 - ФК Национал U17

ГС:    Росен Минков Караджов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Ангел Милев Желязков     
 
26 Сеп 2021 г. Неделя 16:00 ч.
ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 - ПФК Локомотив Пд U17

ГС:    Станислав Красимиров Станчев    АС1:    Теодор Христов Цветков    АС2:    Стоян Игнатов Петров
   
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:50
24 Окт. 2021 г. Събота 14:30 ч.        гр. Пловдив, ст. "Локомотив" изк. терен „Локомотив“ Пловдив - „Олимпия“    ГС: Петър Мечев         АС1: Ангел Желязков     АС2: Стоян Петров

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:39
24 Окт. 2021 г. Неделя 14:30 ч.       стадион в село Рилци „Пирин АД"  - „Янтра 2013“  ГС: Благой Манов    АС1: Атанас Тимев        АС2: Наско Станоев  

Съдийски назначения 10-ти кръг U-17

21 Октомври 2021 16:05
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Николай Валериев Сурдов    АС2:    Николай Веселинов Йорданов             24, Окт 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Локомотив Пд U17...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-15

21 Октомври 2021 16:03
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Деян Любомиров Войков             24, Окт 2021 г. Неделя 11:30 ч. ПФК Левски U15 - ФК Национал U15 ГС:    Борис...

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

20 Октомври 2021 15:10
22, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч. Марек 1915 - ФК Левски Лом 2020 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Михаел Николаев Денчев 4-ТИ:    Васил Петров Минев                 СН:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

20 Октомври 2021 15:02
22, Окт 2021 г. Петък 17:15 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев    ВАР:    Владимир Вълков...

Съдийски назначения 3-ти кръг Първа лига - отложена среща

16 Октомври 2021 14:36
19, Окт 2021 г. Вторник 15:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК Пирин АД ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев    ВАР:    Станимир Лозанов...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени

14 Октомври 2021 15:28
16 Окт. 2021 г. Събота 13:30 ч.        гр. Габрово, ст. "Христо Ботев"    изк. терен „Янтра 2013"  - „Пълдин“  ГС: Илия Семов    АС1: Севастиян Чавдаров        АС2: Виктор Балевски 16 Окт. 2021 г. Събота 15:30 ч.        гр...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-19

14 Октомври 2021 13:34
16, Окт 2021 г. Събота 15:00 ч. ПФК ЦСКА 1948 U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Невелин Митков Гугутков    АС2:    Ангел Бориславов Станчев             16, Окт 2021 г. Събота 15:00 ч. ФК Сокол Марково U19 - ФК Витоша U19...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-17

14 Октомври 2021 13:33
17, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Розова долина U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Стефан Георагиев Стефанов    АС1:    Милен Димов Митев    АС2:    Никола Георгиев Калчев             17, Окт 2021 г. Неделя 12:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Лудогорец U17...