За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 30.09.2021

30 Септември 2021 15:01
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 30.09.2021 г

 

 

 

  • Поради извършващи се ремонти на стадион Г.Бенковски Пз, срещата от ХII – ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Хебър 1918“ Пз – ФК „ЦСКА 1948“ II Сф, ще се играе по програма на 02.10.2021 г от 16.00 часа,  вместо на стадион Г.Бенковски- Пз на стадион „Христо Гюлеметов“ Брацигово.

 

  • Насрочва отложената среща от 1/16 финал за купа България както следва:

Отложена среща от  1/16 финали на Купа България

08.10/петък/

Левски 2020 Лом

-

Локомотив Сф

15.00

 

 

  • Приема предложената програма за 1/8 финал за купа България, както следва:

Купа България 1/8  финали

26.10 /вторник/

Левски Л/ Локо Сф

-

Локомотив Пд

16.00

Диема спорт

 

Левски

-

Септеммври Сим

19.00

Диема спорт

27.10 /сряда/

Славия

-

Пирин Бл

16.00

Диема спорт

 

Берое

-

Черно море

19.00

Диема спорт

28.10 /четвъртък/

Септември Сф

-

Етър ВТ

15.00

 

 

Лудогорец Рз

-

Локомотив ГО

16.00

Диема спорт

 

ЦСКА - София

-

Арда Кж

19.00

Диема спорт

17.11/сряда/

Левски 2005/Крумовград

-

Монтана

13.30

 

 

  • Приема предложената програма от 11 - ти до  13 – ти  кръг на Първа лига и отложена среща от 3-ти кръг да се изиграят, както следва:

XI кръг

15.10 /петък/

Пирин Бл

-

Ботев Вр

18.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Арда Кж

20.15

Диема спорт

16.10 /събота/

Черно море

-

Славия

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Ботев Пд

20.15

Диема спорт

17.10 /неделя/

Лудогорец

-

Царско село

17.00

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Левски

19.15

Диема спорт

18.10 /понеделник/

ЦСКА 1948

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

Отложена среща от III-ти кръг

19.10 /вторник/

Локомотив Пд

-

Пирин

15.00

Диема спорт

 

 

 

 

 

XII кръг

22.10 /петък/

Царско село

-

Локомотив Сф

17.15

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА 1948

20.45

Диема спорт

23.10 /събота/

Ботев Вр

-

Черно море

14.15

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Славия

16.30

Диема спорт

 

Левски

-

Пирин Бл

18.45

Диема спорт

24.10 /неделя/

Берое

-

ЦСКА-София

19.00

Диема спорт

25.10 /понеделник/

Ботев Пд

-

Лудогорец

18.30

Диема спорт

 

XIII кръг

30.10 /събота/

Славия

-

Ботев Вр

14.15

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Ботев Пд

16.45

Диема спорт

 

Черно море

-

Левски

19.00

Диема спорт

31.10 /неделя/

Пирин Бл

-

Царско село

14.15

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Локомотив Пд

16.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Берое

19.00

Диема спорт

01.11 /понеделник/

ЦСКА 1948

-

Арда Кж

18.00

Диема спорт

  • Приема предложената програма от 13 - ти до  16 – ти  кръг на Втора лига, както следва:

XIII кръг  

15.10/петък/

Септември Сф

-

Миньор Пк

16.00

 

16.10/събота/

Марица Пд

-

Хебър  1918 Пз

15.00

Диема спорт

 

Спортист Своге

-

Марек

16.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Созопол

16.00

 

 

Добруджа

 

Левски Лом 

16.00

 

 

Струмска слава

-

Етър ВТ

16.00

 

 

Спартак 1918 Вн

-

Янтра 2019 Гб

16.00

 

17.10/неделя/

Монтана 1921

-

Ботев Пд II

17.00

 

18.10/понеделник/

Литекс

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

19.10/вторник/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Септември Сим

18.00

 

 

XIV кръг 16.00

22.10/петък/

Марек

-

Левски Лом 

16.00

 

23.10/събота/

Спортист Своге

-

Монтана 1921

16.00

 

 

Септември Сим

-

Марица Пд

16.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Добруджа

16.00

 

 

Хебър  1918 Пз

-

Литекс

16.00

 

 

Янтра 2019 Гб

-

ЦСКА 1948 II  Сф

16.00

 

 

Созопол

-

Струмска слава

17.00

 

24.10/неделя/

Етър ВТ

-

Септември Сф

16.30

Диема спорт

25.10/понеделник/

Миньор Пк

-

Спартак 1918 Вн

16.00

Диема спорт

 

Ботев Пд II

-

Нефтохимик 1962

16.00

 

 

 

 

 

XV кръг

29.10/петък/

Монтана 1921

-

Марек

19.00

Диема спорт

30.10/събота/

Литекс

-

Септември Сим

16.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Спортист Своге

16.00

 

 

Марица Пд

-

Янтра 2019 Гб

16.00

 

 

Добруджа

-

Хебър  1918 Пз

16.00

 

31.10/неделя/

Струмска слава

-

Ботев Пд II

14.30

 

 

Спартак 1918 Вн

-

Етър ВТ

14.30

 

 

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Миньор Пк

14.30

 

 

Септември Сф

-

Созопол

14.30

 

01.11/понеделник/

Левски Лом 

-

Лудогорец ІІ

14.30

 

 

 

XVI кръг

03.11/сряда/

Миньор Пк

-

Марица Пд

14.30

Диема спорт

 

Септември Сим

-

Добруджа

14.30

 

 

Янтра 2019 Гб

-

Литекс

14.30

 

 

Ботев Пд II

-

Септември Сф

14.30

 

 

Монтана 1921

 

Нефтохимик 1962

15.00

 

04.11/четвъртък/

Етър ВТ

-

ЦСКА 1948 II  Сф

14.30

 

 

Спортист Своге

-

Струмска слава

14.30

 

 

Марек

-

Лудогорец ІІ

14.30

 

 

Хебър  1918 Пз

-

Левски Лом 

14.30

 

 

Созопол

-

Спартак 1918 Вн

17.30

Диема спорт

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

 

 

Секретар СТК:

                                                                                                /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 21.10.2021

21 Октомври 2021 12:54
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.10.2021 г         По молба на ФК „Локомотив 1929“ Сф, предвид досегашната практика и облекчаване натовареността на Наионалния стадион , срещата от 1/8 финалите на купа България,  между...

Решение СТК 11.10.2021

11 Октомври 2021 17:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 11.10.2021 г     Отложена среща от X – ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Левски Лом 2020“ Лом - ПФК „ЦСКА 1948“ II Сф, ще се играе на 27.10/сряда/2021 г от 15.00 часа.   ...

Решение СТК 07.10.2021

07 Октомври 2021 17:18
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 07.10.2021 г     Срещата от XIII – ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ПФК „Монтана 1921“ Монтана и ПФК „Ботев“ II Пд, ще се играе на 18.10/понеделник/2021 г от 17.30 часа...

Решение СТК 05.10.2021

05 Октомври 2021 18:16
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.10.2021 г     Във връзка с подадена молба от ПФК „ЦСКА - София“ Сф, поради участието им в груповата фаза на Лига на конференциите, по предложение на ПФЛ и със съгласието на Нова Броудкастинг груп...

Решение СТК 21.09.2021

21 Септември 2021 12:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.09.2021 г         По предложение на ПФЛ и двата клуба и със съгласието на Нова Броудкастинг груп, срещата от 1/16 финалите на купа България,  между отборите на ФК „Хебър 1918“ Пз и  ПФК...

Решение СТК 16.09.2021

16 Септември 2021 17:24
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 16.09.2021 г       На база представени индивидуални тестове на 12 състезатели с положителен резултат за Covid-19 от ФК „Левски Лом 2020“ Лом, на основание член 59, ал. 2 от Наредбата за първенствата и...

Решение СТК 10.09.2021

10 Септември 2021 17:53
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 10.09.2021 г     Приема предложените програма по часове за провеждане на 1/16 финалите за купа България, както следва:   Купа България 16.00 21.09 /вторник/ Родопа См   - ...

Решение СТК 31.08.2021

31 Август 2021 18:14
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 31.08.2021 г     Приема предложените дати за провеждане на 1/16 финалите за купа България, както следва:   Купа България Дата Домакин Гост 21.09 /вторник/ Родопа См или...

Решение СТК 30.08.2021

30 Август 2021 17:33
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение   - 30.08.2021 г       Приема предложената програма за Втори предварителен ктръг на Купа България, както следва:   Купа България Втори предварителен кръг 16.00 часа   04.09 /събота/ ...

Решение 2 СТК 13.08.2021

13 Август 2021 17:24
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение 2  - 13.08.2021 г         Приема предложената програма за 5 - ти и 6 – ти  кръг на Първа лига, както следва:   V кръг 20.08 /петък/ Царско село - Арда Кж 18.45 Диема...