За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени

07 Октомври 2021 12:04
 

09 Окт. 2021 г. Събота 15:30 ч.        гр. Стара Загора, ст. "Колодрума"    
„Локомотив" Ст. Загора - „Светкавица“ 
ГС: Камен Терзиев    АС1: Станимир Стоилов        АС2: Димитър Жеков

10 Окт. 2021 г. Неделя 12:00 ч.        гр. Севлиево, ст. "ДЮШ"
„Севлиево лейдис“ - „Барокко“   тв.
ГС: Галя Ечева         АС1: Йорданка Корчева     АС2: Гергана Ангелова

4-ти съдия: Тихомир Папазов 

10 Окт. 2021 г. Неделя 15:30 ч.        стадион в село Падеш  
„Спортика“  - „НСА“ 
ГС: Любима Банова     АС1: Мария-Йоана Василева     АС2: Адел Ангелова 

10 Окт. 2021 г. Неделя 15:30 ч.        стадион в село Труд                            
 „Пълдин“ - „Енко“ 
ГС: Георги Стоянов     АС1: Екатерина Маринова     АС2: Георги Димчев   


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:50
24 Окт. 2021 г. Събота 14:30 ч.        гр. Пловдив, ст. "Локомотив" изк. терен „Локомотив“ Пловдив - „Олимпия“    ГС: Петър Мечев         АС1: Ангел Желязков     АС2: Стоян Петров

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:39
24 Окт. 2021 г. Неделя 14:30 ч.       стадион в село Рилци „Пирин АД"  - „Янтра 2013“  ГС: Благой Манов    АС1: Атанас Тимев        АС2: Наско Станоев  

Съдийски назначения 10-ти кръг U-17

21 Октомври 2021 16:05
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Николай Валериев Сурдов    АС2:    Николай Веселинов Йорданов             24, Окт 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Локомотив Пд U17...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-15

21 Октомври 2021 16:03
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Деян Любомиров Войков             24, Окт 2021 г. Неделя 11:30 ч. ПФК Левски U15 - ФК Национал U15 ГС:    Борис...

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

20 Октомври 2021 15:10
22, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч. Марек 1915 - ФК Левски Лом 2020 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Михаел Николаев Денчев 4-ТИ:    Васил Петров Минев                 СН:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

20 Октомври 2021 15:02
22, Окт 2021 г. Петък 17:15 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев    ВАР:    Владимир Вълков...

Съдийски назначения 3-ти кръг Първа лига - отложена среща

16 Октомври 2021 14:36
19, Окт 2021 г. Вторник 15:00 ч. ПФК Локомотив 1926 - ФК Пирин АД ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев    ВАР:    Станимир Лозанов...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени

14 Октомври 2021 15:28
16 Окт. 2021 г. Събота 13:30 ч.        гр. Габрово, ст. "Христо Ботев"    изк. терен „Янтра 2013"  - „Пълдин“  ГС: Илия Семов    АС1: Севастиян Чавдаров        АС2: Виктор Балевски 16 Окт. 2021 г. Събота 15:30 ч.        гр...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-19

14 Октомври 2021 13:34
16, Окт 2021 г. Събота 15:00 ч. ПФК ЦСКА 1948 U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Невелин Митков Гугутков    АС2:    Ангел Бориславов Станчев             16, Окт 2021 г. Събота 15:00 ч. ФК Сокол Марково U19 - ФК Витоша U19...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-17

14 Октомври 2021 13:33
17, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Розова долина U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Стефан Георагиев Стефанов    АС1:    Милен Димов Митев    АС2:    Никола Георгиев Калчев             17, Окт 2021 г. Неделя 12:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Лудогорец U17...