Съдийски назначения 13-ти кръг Втора лига

13 Октомври 2021 15:00
 

15, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч.
ПФК Септември Сф - Миньор
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
16, Окт 2021 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Марица 1921 - Хебър 1918
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Борислав Николаев Колев
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев                
СН:    Илко Благоев Томов     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Спортист 2009 - Марек 1915
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Стефан Делчев Делчев    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ФК Созопол
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Костадин Иванов Керацов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Левски Лом 2020
ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Етър
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Виктор Андриянов Кукуянов
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
16, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
Спартак 1918 - ОФК Янтра 2019
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Калоян Красимиров Цветков                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
18, Окт 2021 г. Понеделник 16:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Марио Георгиев Данаилов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
18, Окт 2021 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Монтана 1921 - Ботев Пд II
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                
СН:    Милко Петков Николов     
 
19, Окт 2021 г. Вторник 18:00 ч.
ЦСКА 1948 II - Септември См
ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Иван Богданов Кюркчиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Списък с играещите в чужбина футболисти, повикани за мачовете на България с Украйна и Швейцария

22 Октомври 2021 17:34
Националният селекционер Ясен Петров повика 10 футболисти, състезаващи се зад граница, за предстоящите двубои на България - приятелската среща с Украйна на 11 ноември в Одеса и световната квалификация срещу Швейцария в Люцерн четири дни по-късно. Включените в групата...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:50
24 Окт. 2021 г. Събота 14:30 ч.        гр. Пловдив, ст. "Локомотив" изк. терен „Локомотив“ Пловдив - „Олимпия“    ГС: Петър Мечев         АС1: Ангел Желязков     АС2: Стоян Петров

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

22 Октомври 2021 11:39
24 Окт. 2021 г. Неделя 14:30 ч.       стадион в село Рилци „Пирин АД"  - „Янтра 2013“  ГС: Благой Манов    АС1: Атанас Тимев        АС2: Наско Станоев  

Съдийски назначения 10-ти кръг U-17

21 Октомври 2021 16:05
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Николай Валериев Сурдов    АС2:    Николай Веселинов Йорданов             24, Окт 2021 г. Неделя 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Локомотив Пд U17...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-15

21 Октомври 2021 16:03
24, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Деян Любомиров Войков             24, Окт 2021 г. Неделя 11:30 ч. ПФК Левски U15 - ФК Национал U15 ГС:    Борис...

България U17 със страхотен старт на европейските квалификации

21 Октомври 2021 15:24
Юношеският национален отбор на България до 17 г. се завърна на международната сцена след близо 2-годишна пауза заради световната пандемия с авторитетна победа с 1:0 над един от най-силните отбори в тази възрастова категория – Хърватия. По този начин възпитаниците на...

Решение СТК 21.10.2021

21 Октомври 2021 12:54
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.10.2021 г         По молба на ФК „Локомотив 1929“ Сф, предвид досегашната практика и облекчаване натовареността на Наионалния стадион , срещата от 1/8 финалите на купа България,  между...

Националният тим на България за девойки до 19 г. стартира с разгромна победа в европейските квалификации

20 Октомври 2021 16:18
Националният тим на България за девойки до 19 г. разгроми Литва с 5:1 в първия си двубой от група Б2 на европейските квалификации, игран в Албена. Момичетата на селекционера Станислава Цекова не оставиха никакво съмнение в превъзходството си през целия двубой и можеха да...

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

20 Октомври 2021 15:10
22, Окт 2021 г. Петък 16:00 ч. Марек 1915 - ФК Левски Лом 2020 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Михаел Николаев Денчев 4-ТИ:    Васил Петров Минев                 СН:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

20 Октомври 2021 15:02
22, Окт 2021 г. Петък 17:15 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев    ВАР:    Владимир Вълков...