Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

08 Декември 2021 14:54
 

11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
ФК МАРЕК 1915 - ОФК Янтра 2019
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Костадин Иванов Керацов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Николай Георгиев Нанев     
 
11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
Септември См - Миньор
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Иван Богданов Кюркчиев     
 
11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ФК Созопол
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Калоян Красимиров Цветков                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - Спортист 2009
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Михаел Николаев Денчев
4-ТИ:    Иван Руменов Христов                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - ПФК Монтана 1921
ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч.
Спартак 1918 - ПФК Септември Сф
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
12 декември 2021 г., неделя, 12:00 ч.
Хебър 1918 - ФК Етър ВТ
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
12 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч.
ФК Левски Лом 2020 - Ботев Пд II
ГС:    Никола Павлов Петров    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
12 декември 2021 г., неделя, 14:00 ч.
ЦСКА 1948 II - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 3-ти кръг Първа лига - отложена среща

17 Декември 2021 15:30
20 декември 2021 г., понеделник, 16:30 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:  ...

Съдийски назначения 2-ри кръг Първа лига - отложена среща

13 Декември 2021 15:46
16 декември 2021 г., четвъртък, 16:30 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    ВАР:  ...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-17 - отложена среща

09 Декември 2021 15:50
15 декември 2021 г., сряда, 13:30 ч. ФК Хебър U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Николай Силвиев Ангелов    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Велин Диманов Димитров            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 9-ти кръг U-17 - отложени срещи

09 Декември 2021 15:50
11 декември 2021 г., събота, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов   11 декември 2021 г., събота, 13:30 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК Славия U17...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-17 - отложена среща

09 Декември 2021 15:49
11 декември 2021 г., събота, 13:30 ч. ФК Национал - ФК Етър U17 ГС:    Александър Емилов Вангелов    АС1:    Светослав Георгиев Славов    АС2:    Михаил Димчов Гигов         СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

08 Декември 2021 14:52
10 декември 2021 г., петък, 16:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПФК Ботев Враца ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Георги Милков...

Съдийски назначения 7-ми кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

02 Декември 2021 13:10
05 декември 2021 г., неделя, 13:00 ч.       гр. Варна, ст. "Спорт палас"   изкуствен  терен ЖФК „Варна"  - „Етър“  ГС: Тодор Киров    АС1: Христо Хаджийски        АС2: Николай Дачев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-19 отложена среща

02 Декември 2021 13:00
4 декември 2021 г., събота, 11:00 ч. ПФК ЦСКА София U19 - ПФК Септември U19 ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Георги Петров Иванов    АС2:    Златомир Валентинов Николов           СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 15-ти кръг U-15

02 Декември 2021 12:59
5 декември 2021 г., неделя, 10:30 ч. ПФК ЦСКА София U15 - Дунав U15 ГС:    Едуард Даниел Мечикян    АС1:    Денис Динчеров Къров    АС2:    Кристиан Цветалинов Пенков            5 декември 2021 г., неделя, 10:30 ч. ФК Етър U15 - ПФК Левски U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-17

02 Декември 2021 12:57
5 декември 2021 г., неделя, 11:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Радостин Николов Бодуров    АС2:    Цветомир Пламенов Георгиев           5 декември 2021 г., неделя, 11:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ФК...