Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

10 Май 2022 18:00
 

14 май 2022 г., събота, 18:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Черно море
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    ВАР:    Йото Валентинов Гарабедов    АВАР:    Станислав Лазаров Станев
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
19 май 2022 г., четвъртък, 18:00 ч.
ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев АД
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Димитър Добромиров Димитров
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
19 май 2022 г., четвъртък, 20:15 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Левски
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Волен Валентинов Чинков    АВАР:    Даниел Милков Ников
СН:    Стефан Апостолов Апостолов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения финал Купа БФС - Старша възраст

25 Май 2022 14:35
26 май 2022 г.,четвъртък, 18:00 ч. ПФК“Левски“Сф - ПФК“Славия“Сф ГС: Димитър Буров    АС1: Георги Тодоров   АС2: Мартин Венев 4-ти съдия: Любима Банова СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

24 Май 2022 18:46
27 май 2022 г., петък, 20:00 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани

19 Май 2022 15:08
26 май 2022 г.,четвъртък, 17:30 ч. ФК “Витоша Бистрица“ Сф - ФК “Локомотив Пловдив 1926“ Пд ГС: Георги Иванов    АС1: Дениз Соколов    АС2: Георги Минев 4-ти съдия: Мариян Гребенчарски СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа АФЛ

19 Май 2022 15:01
25 май 2022 г.,сряда, 17:30 ч. ФК “Дунав“ Рс - ФК “Витоша Бистрица “ Сф ГС: Георги Гинчев    АС1: Илиян Капарашев    АС2: Кристиян Минков 4-ти съдия: Стилиян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа БФС - Младша възраст

19 Май 2022 14:56
24 май 2022 г.,вторник, 18:00 ч. ПФК“Септември“Сф - ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Ивайло Ненков    АС1: Димитър Русев   АС2: Павлин Михайлов 4-ти съдия: Кристиан Бучев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

19 Май 2022 14:55
22 май 2022 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Антонио Тодоров Антов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Мартин Викторов Мирчев            22 май 2022 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Ботев Пд U15...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

19 Май 2022 14:47
22 май 2022 г., неделя, 10:00 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Локомотив Пд U17 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Александър Ангелов Атанасов            22 май 2022 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Левски U17 - ПФК Черно море U17...

Съдийски назначения 21-ви кръг U-19

19 Май 2022 14:46
21 май 2022 г., събота, 18:00 ч. ОФК Спартак Пл U19 - ПФК Славия U19 ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Ивайло Павлов Петров    АС2:    Дочо Димитров Михов           21 май 2022 г., събота, 18:00 ч. ПФK Левски U19 - ПФК Черно море U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 4-ти кръг плейофи Държавно първенство за жени

19 Май 2022 14:33
21 май 2022 г., събота, 17:00 ч.                                                                                                                                 ...

Съдийски назначения 38-ми кръг Втора лига

17 Май 2022 18:18
20 май 2022 г., петък, 16:45 ч. ОФК Янтра 2019 - ПФК Лудогорец 1945 II ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Дарин Василев Иванов 4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                ...