Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 38-ми кръг Втора лига

17 Май 2022 18:18
 

20 май 2022 г., петък, 16:45 ч.
ОФК Янтра 2019 - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
21 май 2022 г., събота, 16:45 ч.
ПФК Монтана 1921 - Спартак 1918
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Костадин Иванов Керацов
4-ТИ:    Даниел Василев Иванов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
21 май 2022 г., събота, 16:45 ч.
ФК МАРЕК 1915 - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                
СН:    Иво Величков Боев     
 
21 май 2022 г., събота, 16:45 ч.
Спортист 2009 - ЦСКА 1948 II
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Иван Богданов Кюркчиев     
 
21 май 2022 г., събота, 16:45 ч.
ФК Созопол - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
21 май 2022 г., събота, 16:45 ч.
ФК Етър ВТ - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
21 май 2022 г., събота, 16:45 ч.
Септември См - Хебър 1918
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Стефан Иванов Йорданов     
 
21 май 2022 г., събота, 16:45 ч.
Ботев Пд II - ПФК Марица 1921
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения Купа на България - Финал за жени

22 Юни 2022 17:03
28 юни 2022 г.,вторник, 18:00 ч. ФК “НСА“ Сф - ФК “Локомотив“ Стара Загора       гр. Пазарджик, ст. "Георги Бенковски" ГС: Галя Ечева    АС1: Йорданка Корчева    АС2: Екатерина Маринова 4-ти съдия: Любима Банова СК при БФС си запазва правото на...

Съдийски назначения 1/2 финали Купа на България за жени

16 Юни 2022 08:39
18 юни 2022 г., събота, 17:00 ч. „Локомотив“ Стара Загора - „Севлиево лейдис"          гр. Стара Загора, ст. "Колодрума"   ГС: Стефан Гурков    АС1: Станимир Трифонов    АС2: Ивелин Рашев 18 юни 2022 г., събота, 17:30 ч.  „Пълдин“...

Съдийски назначения Баражи U-15

09 Юни 2022 13:12
12 юни 2022 г., неделя, 18:00 ч. ФК "Пловдив 2015" Пд. - ФК "Витоша 13" Сф.    гр. Пазарджик, ст. "Георги Бенковски" ГС:    Геро Писков    АС1:    Георги Великов    АС2:    Иван Радославов            12 юни 2022 г., неделя, 18:00 ч. ФК...

Съдийски назначения Баражи U-17

09 Юни 2022 13:05
11 юни 2022 г., събота, 18:00 ч. ФК "Левски - Раковски" Сф. - ОФК "Спартак" Пл.    гр. Мездра, ст. "Локомотив" ГС:    Николай Малджански    АС1:    Николай Михайлов    АС2:    Георги Бенчовски            11 юни 2022 г., събота, 18:00 ч...

Съдийски назначения 7-ми кръг плейофи Държавно първенство за жени

09 Юни 2022 09:55
11 юни 2022 г., събота, 17:00 ч. „Барокко“  -  „Севлиево лейдис“              гр. София, ст. "Бонсист"  ГС: Кристина Георгиева    АС1: Благовеста Станчева     АС2: Валерия Петрова 11 юни 2022 г., събота, 18:00 ч. „Спортика“...

Съдийски назначения 6-ти кръг плейофи Държавно първенство за жени

01 Юни 2022 17:08
04 юни 2022 г., събота, 17:30 ч. „Барокко“  -  „Пълдин“              гр. София, ст. "Бонсист"  ГС: Кристиан Колев    АС1: Илиян Стоичков     АС2: Георги Георгиев 05 юни 2022 г., неделя, 11:00 ч. „Спортика“  - „ЛП Супер...

Съдийски назначения 3-ти кръг плейофи Държавно първенство за жени - отложена среща

01 Юни 2022 10:53
02 юни 2022 г., четвъртък, 18:00 ч. „ЛП Супер Спорт“  -  „Пълдин“              стадион в село Требич  ГС: Любима Банова    АС1: Дориета Вълева     АС2: Адел Ангелова СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

31 Май 2022 11:16
2 юни 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Славия U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Владислав Пламенов Макавеев    АС1:    Младен Ангелов Вълчев    АС2:    Любомир Антонов Лукач           2 юни 2022 г., четвъртък, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК ЦСКА София U15...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-17

31 Май 2022 11:14
2 юни 2022 г., четвъртък, 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Любомир Руменов Русев            2 юни 2022 г., четвъртък, 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ФК Пирин Бл U17...

Съдийски назначения 5-ти кръг плейофи Държавно първенство за жени

27 Май 2022 10:41
28 май 2022 г., събота, 16:00 ч.                                                                                                                                 ...