Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 5-ти кръг Втора лига

09 Август 2022 18:00
 

13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
Спортист 2009 - ФК Етър ВТ
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Милко Петков Николов     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
ОФК Беласица - ФК Витоша
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Иван Стоянов Копчев
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
Миньор - ПФК Монтана 1921
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Петър Веселинов Балтов
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
ОФК Спартак Пл - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
Дунав Русе - ОФК Янтра 2019
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Живко Герганов Недялков     
 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч.
ПФК Марица 1921 - ФК Созопол
ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
14 август 2022 г., неделя, 18:00 ч.
ЦСКА 1948 II - Ботев Пд II
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
15 август 2022 г., понеделник, 20:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
16 август 2022 г., вторник, 18:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Крумовград
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

16 Юли 2024 18:00
20 юли 2024 г., събота, 18:30 ч. Спортист 2009 - ПФК Пирин 22 АД ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Петър Николаев Михов 4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                 СН:    Антон...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

16 Юли 2024 18:00
19 юли 2024 г., петък, 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Александър Христов Апостолов 4-ТИ:    Мартин Живков Великов    ВАР:    Валентин Станчев...

Съдийски назначения баражи U-15

20 Юни 2024 10:15
26 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч.   ФК„Приказките" Дч    -    ФК„Миньор“Пк  ГС: Димо Димов     АС1: Станимир Трифонов   АС2: Денислав Димитров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

14 Юни 2024 10:22
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Етър" В.Т.   -   ФК„Фратрия“ Вн         ГС: Борис Попов     АС1: Явор  Иванов   АС2: Кристиян Георгиев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-17

14 Юни 2024 10:18
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Фратрия" Вн    -   ФК„Черномрец“ Бс ГС: Емил Георгиев     АС1: Светослав Стойчев   АС2: Мартин Иванов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

10 Юни 2024 12:11
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ПФК "Нефтохимик" Бс   - ФК„Етър" В.Т.        ГС: Георги Стоянов     АС1: Желязко Пилатов   АС2: Йордан Петров 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Фратрия“ Вн   -  ФК„Миньор" Пк   ...

Съдийски назначения баражи U-17

10 Юни 2024 12:06
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ОФК "Локомотив" Г.О.   - ФК„Фратрия" Вн        ГС: Драгомир Димитров     АС1: Дарин Страхилов   АС2: Владимир Стойчев 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Черномрец“ Бс   - ...

Съдийски назначения баражи U-15

07 Юни 2024 14:00
10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК "Академик" Пд   - ФК„Приказките" Дч        ГС: Павлин Тютюджан     АС1: Станимир Илков   АС2: Георги Ненчев 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК„Миньор“Пк   - ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Юни 2024 11:33
8 юни 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ   тв. ГС:    Петър Петров Янков    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        4-ти: Камен...

Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани

04 Юни 2024 16:14
08 юни 2024 г.,събота, 15:00 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Пд ГС: Валентин Железов    АС1: Станимир Илков    АС2: Владимир Минчев 4-ти: Мюмюн Сар СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.