Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 11-ти кръг Първа лига

14 Септември 2022 12:00
 

16 септември 2022 г., петък, 15:00 ч.
Спартак 1918 - ПФК Ботев АД
ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов    ВАР:    Георги Димитров Давидов    АВАР:    Никифор Деянов Велков
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
16 септември 2022 г., петък, 17:15 ч.
Хебър 1918 - ПФК Ботев Враца
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Ивайло Иванов Стоянов    АВАР:    Павлета Веселинова Рашкова
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
16 септември 2022 г., петък, 19:30 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Септември Сф
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Димо Стоянов Димов    АВАР:    Йордан Петров Петров
СН:    Николай Тодоров Петров     
 
17 септември 2022 г., събота, 15:15 ч.
Футболен Клуб Пирин АД - ФК Локомотив 1929
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Иво Венциславов Андреев    АВАР:    Станислав Лазаров Станев
СН:    Валентин Желев Добрев     
 
17 септември 2022 г., събота, 17:30 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Черно море
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Ивайло Красимиров Ненков    АВАР:    Владимир Ангелов Велев
СН:    Стоян Христов Денев     
 
17 септември 2022 г., събота, 19:45 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Берое - Стара Загора
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Ивелин Венциславов Занев    АВАР:    Милен Дончев Арабаджиев
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
18 септември 2022 г., неделя, 16:45 ч.
ПФК Левски - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Красен Иванов Георгиев    АВАР:    Мирослав Максимов Иванов
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
18 септември 2022 г., неделя, 19:45 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Арда Кърджали 1924
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Красимир Владимиров Миланов
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

04 Октомври 2022 18:00
7 октомври 2022 г., петък, 17:30 ч. Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Никола Антонов...

Съдийски назначения 12-ти кръг Втора лига

04 Октомври 2022 18:00
7 октомври 2022 г., петък, 16:00 ч. ФК Витоша - ПФК Марица 1921 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                 СН:  ...

Съдийски назначения 4 - ти кръг Държавно първенство жени

29 Септември 2022 12:05
01 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч. ЖФК „Варна“ - „София лейдис 2021"        гр. Варна, ст. "Спорт Палас"      ГС: Надежда Белчева    АС1: Ивана Зехова    АС2: Александра Бекярова 01 октомври 2022 г., събота, 15:00 ч. „Пирин“...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-15

28 Септември 2022 08:24
29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. Дунав U15 - ФК Национал U15 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Явор Яворов Иванов           29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Левски U15 - ФУТБОЛЕН КЛУБ...

Съдийски назнaчения 9-ти кръг U-17

28 Септември 2022 08:22
29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. ФК Хебър U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Никола Василев Ингилизов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Илиян Йорданов Стоичков           29 септември 2022 г., четвъртък, 12:00 ч. ПФК Левски U17 -...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

27 Септември 2022 18:00
29 септември 2022 г., четвъртък, 20:15 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - Хебър 1918 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

27 Септември 2022 18:00
29 септември 2022 г., четвъртък, 17:00 ч. ПФК Марица 1921 - ПФК Монтана 1921 ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

22 Септември 2022 14:52
24 септември 2022 г., събота, 09:30 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Желязко Димитров Пилатов           24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

22 Септември 2022 14:51
24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. Спартак 1918 U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров           24 септември 2022 г., събота, 11:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК...

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

22 Септември 2022 14:10
24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „Чардафон 1919“ - „Пирин"        гр. Габрово, ст. "Априлов"      ГС: Станимир Тодоров    АС1: Димитър Върбанов    АС2: Севастиян Чавдаров 24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „ЛП Суперспорт“...