Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

15 Септември 2022 17:15
 

17 септември 2022 г., събота, 16:00 ч.
„НСА“  -  „Спортика“              гр. София, ст. "НСА" 
ГС: Петър Димитров    АС1: Мария-Йоана Василева     АС2: Илиян Стоичков

17 септември 2022 г., събота, 16:00 ч.
„Пълдин“  -  „Енко"          стадион в село Труд
ГС: Рюстем Карагерен    АС1: Ириней Бодуров    АС2: Иван Чобанов

17 септември 2022 г., събота, 16:00 ч.
„Светкавица“ - „София лейдис 2021"        с. Галата, ст. "Св. Младенов"     
ГС: Гергана Ангелова    АС1: Людмил Маринов    АС2: Петър Иванов

17 септември 2022 г., събота, 16:00 ч.
ЖФК „Варна“  - „ЛП Суперспорт"          гр. Варна, ст. "Спорт палас"  изк. терен
ГС: Иван Руменов    АС1: Николай Йорданов    АС2: Ивана Зехова

17 септември 2022 г., събота, 16:00 ч.
„Локомотив“ Стара Загора  - „Чардафон 1919"          гр.. Стара Загора, ст. "Локомотив"  
ГС: Павел Попов    АС1: Костадин Керацов    АС2: Милен Митев

18 септември 2022 г., неделя, 16:00 ч.
„Севлиево лейдис“  - „Етър"          гр.. Севлиево, ст. "Раковски"  
ГС: Галя Ечева    АС1: Йорданка Корчева    АС2: Никол Атанасова


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

04 Октомври 2022 18:00
7 октомври 2022 г., петък, 17:30 ч. Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Никола Антонов...

Съдийски назначения 12-ти кръг Втора лига

04 Октомври 2022 18:00
7 октомври 2022 г., петък, 16:00 ч. ФК Витоша - ПФК Марица 1921 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                 СН:  ...

Съдийски назначения 4 - ти кръг Държавно първенство жени

29 Септември 2022 12:05
01 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч. ЖФК „Варна“ - „София лейдис 2021"        гр. Варна, ст. "Спорт Палас"      ГС: Надежда Белчева    АС1: Ивана Зехова    АС2: Александра Бекярова 01 октомври 2022 г., събота, 15:00 ч. „Пирин“...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-15

28 Септември 2022 08:24
29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. Дунав U15 - ФК Национал U15 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Явор Яворов Иванов           29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Левски U15 - ФУТБОЛЕН КЛУБ...

Съдийски назнaчения 9-ти кръг U-17

28 Септември 2022 08:22
29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. ФК Хебър U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Никола Василев Ингилизов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Илиян Йорданов Стоичков           29 септември 2022 г., четвъртък, 12:00 ч. ПФК Левски U17 -...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

27 Септември 2022 18:00
29 септември 2022 г., четвъртък, 20:15 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - Хебър 1918 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

27 Септември 2022 18:00
29 септември 2022 г., четвъртък, 17:00 ч. ПФК Марица 1921 - ПФК Монтана 1921 ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

22 Септември 2022 14:52
24 септември 2022 г., събота, 09:30 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Желязко Димитров Пилатов           24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

22 Септември 2022 14:51
24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. Спартак 1918 U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров           24 септември 2022 г., събота, 11:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК...

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

22 Септември 2022 14:10
24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „Чардафон 1919“ - „Пирин"        гр. Габрово, ст. "Априлов"      ГС: Станимир Тодоров    АС1: Димитър Върбанов    АС2: Севастиян Чавдаров 24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „ЛП Суперспорт“...