Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 1/32 финали за Купата на България

20 Септември 2022 08:00
 

22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФК Левски-Раковски - ПФК Марица 1921
ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:   Марин Иванов Бонев    АС2:    Алекс Ивайлов Крушков
4-ТИ:    Владислав Пламенов Макавеев                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФК Марек 1915 - ПФК Монтана 1921
ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Виктор Андриянов Кукуянов
4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ СЕВЛИЕВО - ФК Етър ВТ
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Петър Милков Иванов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЯМБОЛ 1915 - ОФК Спартак Пл
ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Владимир Минчев Минчев    АС2:    Янислав Йорданов Чанев
4-ТИ:    Иван Насков Петров                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ РОЗОВА ДОЛИНА - КАЗАНЛЪК - ОФК Янтра 2019
ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Христо Димитров Георгиев
4-ТИ:    Петър Димов Аспарухов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ ПАРТИЗАН - ФК Крумовград
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Петър Николаев Михов    АС2:    Павлин Петков Петков
4-ТИ:    Мирослав Милко в Михайлов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОФК Вихрен - Сандански - ФК Созопол
ГС:    Петър Милков Николов    АС1:    Венелин Павлов Иванов    АС2:    Костадин Ангелов Ангелов
4-ТИ:    Йордан Георгиев Воденичаров                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОФК Локомотив Мездра - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Борислав Цветков                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФК Саяна Хасково - Дунав Русе
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ:    Камен Ташев Терзиев                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОЛОМЕЦ – 1919 - ФК Витоша
ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Димитър Георгиев Гебешев                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ БОТЕВ - Спортист 2009
ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Никола Валериев Тодоров
4-ТИ:    Иван Руменов Христов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ ГИГАНТ - ГР.СЪЕДИНЕНИЕ - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ПФК Чавдар - ОФК Беласица
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Александър Емилов Вангелов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
СФК Светкавица-Търговище - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров
4-ТИ:    Деян Валентинов Павлов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - Миньор
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Владимир Димитров Велев                     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

04 Октомври 2022 18:00
7 октомври 2022 г., петък, 17:30 ч. Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Никола Антонов...

Съдийски назначения 12-ти кръг Втора лига

04 Октомври 2022 18:00
7 октомври 2022 г., петък, 16:00 ч. ФК Витоша - ПФК Марица 1921 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                 СН:  ...

Съдийски назначения 4 - ти кръг Държавно първенство жени

29 Септември 2022 12:05
01 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч. ЖФК „Варна“ - „София лейдис 2021"        гр. Варна, ст. "Спорт Палас"      ГС: Надежда Белчева    АС1: Ивана Зехова    АС2: Александра Бекярова 01 октомври 2022 г., събота, 15:00 ч. „Пирин“...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-15

28 Септември 2022 08:24
29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. Дунав U15 - ФК Национал U15 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Явор Яворов Иванов           29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Левски U15 - ФУТБОЛЕН КЛУБ...

Съдийски назнaчения 9-ти кръг U-17

28 Септември 2022 08:22
29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. ФК Хебър U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Никола Василев Ингилизов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Илиян Йорданов Стоичков           29 септември 2022 г., четвъртък, 12:00 ч. ПФК Левски U17 -...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

27 Септември 2022 18:00
29 септември 2022 г., четвъртък, 20:15 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - Хебър 1918 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

27 Септември 2022 18:00
29 септември 2022 г., четвъртък, 17:00 ч. ПФК Марица 1921 - ПФК Монтана 1921 ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

22 Септември 2022 14:52
24 септември 2022 г., събота, 09:30 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Желязко Димитров Пилатов           24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

22 Септември 2022 14:51
24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. Спартак 1918 U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров           24 септември 2022 г., събота, 11:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК...

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

22 Септември 2022 14:10
24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „Чардафон 1919“ - „Пирин"        гр. Габрово, ст. "Априлов"      ГС: Станимир Тодоров    АС1: Димитър Върбанов    АС2: Севастиян Чавдаров 24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „ЛП Суперспорт“...