Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

22 Септември 2022 14:51
 

24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч.
Спартак 1918 U17 - ФК Пирин Бл U17
ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров        
 
24 септември 2022 г., събота, 11:30 ч.
ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Лудогорец U17
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Цветан Гошов Горанов        
 
24 септември 2022 г., събота, 12:00 ч.
ПФК ЦСКА София U17 - ПФК Левски U17
ГС:    Кристиан Кирилов Бучев    АС1:    Веселин Пламенов Великов    АС2:    Андрей Веселинов Горанов       
 
24 септември 2022 г., събота, 14:00 ч.
ФК Етър U17 - ПФК Черно море U17
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Денис Сергеев Христов       
 
24 септември 2022 г., събота, 15:00 ч.
ФК Национал - ОФК Спартак Пл U17
ГС:    Денислав Йорданов Кирилов    АС1:    Борислав Цветелинов Маринов    АС2:    Владислав Юриев Павлов        
 
24 септември 2022 г., събота, 15:00 ч.
ПФК Септември Сф U17 - ПФК Ботев Пд U17
ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Антонио Янчев Костадинов    АС2:    Адел Красимирова Ангелова         
 
24 септември 2022 г., събота, 15:00 ч.
Черноморец 1919 U17 - ФК Хебър U17
ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Ангел Марийков Илиев    АС2:    Радостин Илиянов Георгиев         
 
25 септември 2022 г., неделя, 15:00 ч.
ПФК Славия U17 - ПФК Берое U17
ГС:    Иво Петров Иванов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Кристиан Цветалинов Пенков        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

04 Октомври 2022 18:00
7 октомври 2022 г., петък, 17:30 ч. Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Никола Антонов...

Съдийски назначения 12-ти кръг Втора лига

04 Октомври 2022 18:00
7 октомври 2022 г., петък, 16:00 ч. ФК Витоша - ПФК Марица 1921 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                 СН:  ...

Съдийски назначения 4 - ти кръг Държавно първенство жени

29 Септември 2022 12:05
01 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч. ЖФК „Варна“ - „София лейдис 2021"        гр. Варна, ст. "Спорт Палас"      ГС: Надежда Белчева    АС1: Ивана Зехова    АС2: Александра Бекярова 01 октомври 2022 г., събота, 15:00 ч. „Пирин“...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-15

28 Септември 2022 08:24
29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. Дунав U15 - ФК Национал U15 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Явор Яворов Иванов           29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Левски U15 - ФУТБОЛЕН КЛУБ...

Съдийски назнaчения 9-ти кръг U-17

28 Септември 2022 08:22
29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч. ФК Хебър U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Никола Василев Ингилизов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Илиян Йорданов Стоичков           29 септември 2022 г., четвъртък, 12:00 ч. ПФК Левски U17 -...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

27 Септември 2022 18:00
29 септември 2022 г., четвъртък, 20:15 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - Хебър 1918 ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

27 Септември 2022 18:00
29 септември 2022 г., четвъртък, 17:00 ч. ПФК Марица 1921 - ПФК Монтана 1921 ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

22 Септември 2022 14:52
24 септември 2022 г., събота, 09:30 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Желязко Димитров Пилатов           24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК...

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

22 Септември 2022 14:10
24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „Чардафон 1919“ - „Пирин"        гр. Габрово, ст. "Априлов"      ГС: Станимир Тодоров    АС1: Димитър Върбанов    АС2: Севастиян Чавдаров 24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „ЛП Суперспорт“...

Съдийски назначения 1/32 финали за Купата на България

20 Септември 2022 08:00
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч. ФК Левски-Раковски - ПФК Марица 1921 ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:   Марин Иванов Бонев    АС2:    Алекс Ивайлов Крушков 4-ТИ:    Владислав Пламенов Макавеев              ...