Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

27 Септември 2022 18:00
 

29 септември 2022 г., четвъртък, 20:15 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - Хебър 1918
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Йото Валентинов Гарабедов    АВАР:    Иво Николаев Колев
СН:    Йордан Динков Сталев     
 
30 септември 2022 г., петък, 14:45 ч.
ПФК Септември Сф - Спартак 1918
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Ивайло Красимиров Ненков    АВАР:    Павлета Веселинова Рашкова
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
30 септември 2022 г., петък, 17:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Ботев Враца
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов    ВАР:    Кристиян Николов Колев    АВАР:    Йордан Петров Петров
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
30 септември 2022 г., петък, 19:30 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК Славия 1913
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов    ВАР:    Ивелин Венциславов Занев    АВАР:    Владимир Ангелов Велев
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
1 октомври 2022 г., събота, 13:45 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Красен Иванов Георгиев    АВАР:    Димо Дамянов Вълчев
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
3 октомври 2022 г., понеделник, 15:00 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ФК ЦСКА 1948
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Драгомир Димитров Драганов    АВАР:    Христо Пламенов Хаджийски
СН:    Стоян Христов Денев     
 
3 октомври 2022 г., понеделник, 17:30 ч.
ПФК ЦСКА - София ЕАД - Футболен Клуб Пирин АД
ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Станимир Лозанов Тренчев    АВАР:    Димитър Добромиров Димитров
СН:    Николай Йорданов Колев     
 
3 октомври 2022 г., понеделник, 20:00 ч.
ПФК Берое - Стара Загора - ПФК Левски
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Владимир Вълков Вълков    АВАР:    Драгомир Руменов Милев
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство жени

02 Декември 2022 10:30
03 декември 2022 г., събота, 12:00 ч.  „Пирин“ - „ЖФК Варна"        Стадион в село Рилци      ГС: Борислав Цветков    АС1: Йордан Гошев    АС2: Костадин Ангелов 03 декември 2022 г., събота, 13:00 ч. „Локомотив“ - „Севлиево...

Съдийски назначения 1/8 финали Купа на България

29 Ноември 2022 11:52
1 декември 2022 г., четвъртък, 12:00 ч. ПФК Септември Сф - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Петър Велизаров Митрев 4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Валентин...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига - отложена среща

29 Ноември 2022 11:48
1 декември 2022 г., четвъртък, 15:00 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Левски ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    ВАР:    Георги Николов...

Съдийски назначения 11-ти кръг Държавно първенство за жени

24 Ноември 2022 11:05
26 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч.  „Пълдин“ - „Чардафон 1919"        стадион в село Труд    тв.     В1В ГС: Апостол Иванов    АС1: Лилия Думбалакова    АС2: Дарина Радкова 4-ти: Емил Бойчев 26 ноември 2022 г., събота, 13:00 ч.  „Енко" -...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-15

24 Ноември 2022 11:01
27 ноември 2022 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Локомотив Сф U15 ГС:    Димитър Атанасов Димитров    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Себастиян Стилянов Костов           27 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч. ОФК Спартак Пл U15 -...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-17

24 Ноември 2022 10:57
27 ноември 2022 г., неделя, 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев            27 ноември 2022 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Хебър U17...

Съдийски назначения 1/8 финали за Купата на България

23 Ноември 2022 08:54
26 ноември 2022 г., събота, 13:30 ч. ПФК Марица 1921 - ПФК Арда Кърджали 1924 ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Асен Крумов Крумов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                ...

Съдийски назначения 1/16 финали за Купата на България

23 Ноември 2022 08:52
23 ноември 2022 г., сряда, 13:30 ч. ФК Крумовград - ПФК Септември Сф ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов 4-ТИ:    Мюмюн Мехмед Сар                ...

Съдийски назначения 5-ти кръг Първа лига - отложена среща

23 Ноември 2022 08:51
26 ноември 2022 г., събота, 15:00 ч. ПФК Славия 1913 - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Красен...

Съдийски назначения 1/4 финали срещи реванши Купа БФС - Юноши старша

22 Ноември 2022 12:24
24 ноември 2022 г.,четвъртък, 11:00 ч. ПФК “Левски“ Сф - ПФК “Лудогорец“ Рз ГС: Васил Минев    АС1: Иво Колев   АС2: Мартин Венев 24 ноември 2022 г.,четвъртък, 13:30 ч. ПФК “Монтана“ Мон - ПФК “ЦСКА - София“ Сф ГС: Славян Добрев    АС1: Илиян Маринов ...