Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

27 Септември 2022 18:00
 

29 септември 2022 г., четвъртък, 17:00 ч.
ПФК Марица 1921 - ПФК Монтана 1921
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Петър Милчев Рангелов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
30 септември 2022 г., петък, 16:00 ч.
ОФК Спартак Пл - ОФК Беласица
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Владимир Здравков Хубенов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                
СН:    Цветан Георгиев Георгиев     
 
30 септември 2022 г., петък, 16:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - Спортист 2009
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
30 септември 2022 г., петък, 16:00 ч.
Дунав Русе - ФК Витоша
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
30 септември 2022 г., петък, 16:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Крумовград
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Марио Георгиев Данаилов
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
4 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ЦСКА 1948 II - ФК Етър ВТ
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
4 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ФК Созопол - Ботев Пд II
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
4 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Станимир Емилов Трифонов
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
4 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - Миньор
ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство жени

02 Декември 2022 10:30
03 декември 2022 г., събота, 12:00 ч.  „Пирин“ - „ЖФК Варна"        Стадион в село Рилци      ГС: Борислав Цветков    АС1: Йордан Гошев    АС2: Костадин Ангелов 03 декември 2022 г., събота, 13:00 ч. „Локомотив“ - „Севлиево...

Съдийски назначения 1/8 финали Купа на България

29 Ноември 2022 11:52
1 декември 2022 г., четвъртък, 12:00 ч. ПФК Септември Сф - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Петър Велизаров Митрев 4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Валентин...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига - отложена среща

29 Ноември 2022 11:48
1 декември 2022 г., четвъртък, 15:00 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Левски ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    ВАР:    Георги Николов...

Съдийски назначения 11-ти кръг Държавно първенство за жени

24 Ноември 2022 11:05
26 ноември 2022 г., събота, 11:30 ч.  „Пълдин“ - „Чардафон 1919"        стадион в село Труд    тв.     В1В ГС: Апостол Иванов    АС1: Лилия Думбалакова    АС2: Дарина Радкова 4-ти: Емил Бойчев 26 ноември 2022 г., събота, 13:00 ч.  „Енко" -...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-15

24 Ноември 2022 11:01
27 ноември 2022 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Локомотив Сф U15 ГС:    Димитър Атанасов Димитров    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Себастиян Стилянов Костов           27 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч. ОФК Спартак Пл U15 -...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-17

24 Ноември 2022 10:57
27 ноември 2022 г., неделя, 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Момчил Петров Маринов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев            27 ноември 2022 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Хебър U17...

Съдийски назначения 1/8 финали за Купата на България

23 Ноември 2022 08:54
26 ноември 2022 г., събота, 13:30 ч. ПФК Марица 1921 - ПФК Арда Кърджали 1924 ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Асен Крумов Крумов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                ...

Съдийски назначения 1/16 финали за Купата на България

23 Ноември 2022 08:52
23 ноември 2022 г., сряда, 13:30 ч. ФК Крумовград - ПФК Септември Сф ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов 4-ТИ:    Мюмюн Мехмед Сар                ...

Съдийски назначения 5-ти кръг Първа лига - отложена среща

23 Ноември 2022 08:51
26 ноември 2022 г., събота, 15:00 ч. ПФК Славия 1913 - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Красен...

Съдийски назначения 1/4 финали срещи реванши Купа БФС - Юноши старша

22 Ноември 2022 12:24
24 ноември 2022 г.,четвъртък, 11:00 ч. ПФК “Левски“ Сф - ПФК “Лудогорец“ Рз ГС: Васил Минев    АС1: Иво Колев   АС2: Мартин Венев 24 ноември 2022 г.,четвъртък, 13:30 ч. ПФК “Монтана“ Мон - ПФК “ЦСКА - София“ Сф ГС: Славян Добрев    АС1: Илиян Маринов ...