Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 21-ви кръг U-15

27 Март 2023 14:45
 

29 март 2023 г., сряда, 10:30 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ФК Национал U15
ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Станимир Веселинов Господинов         
 
29 март 2023 г., сряда, 10:30 ч.
ПФК Черно море U15 - ОФК Спартак Пл U15
ГС:    Димитър Атанасов Димитров    АС1:    Ивана Данаилова Зехова    АС2:    Ангел Маринов Дочев        
 
29 март 2023 г., сряда, 10:30 ч.
Дунав U15 - ПФК ЦСКА София U15
ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Кристиян Цецков Георгиев    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи         
 
29 март 2023 г., сряда, 11:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Локомотив Пд U15
ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Божидар Лъчезаров Тодоров    АС2:    Стоян Игнатов Петров         
 
29 март 2023 г., сряда, 11:00 ч.
ПФК Левски U15 - ПФК Септември Сф U15
ГС:    Виктор Християнов Войнов    АС1:    Александър Христов Калайджиев    АС2:    Кристиян Николов Ярловски         
 
29 март 2023 г., сряда, 11:00 ч.
ФК Локомотив Сф U15 - ПФК Славия U15
ГС:    Божидар Тихомиров Тодоров    АС1:    Йордан Петров Цеков    АС2:    Павел Ивайлов Стелиянов         
 
29 март 2023 г., сряда, 12:00 ч.
ФК Пловдив 2015 U15 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ
ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Месут Севинчев Ахмедов    АС2:    Ангел Милев Желязков         
 
29 март 2023 г., сряда, 14:30 ч.
ПФК Берое U15 - ФК Етър U15
ГС:    Стефан Георагиев Стефанов    АС1:    Станимир Георгиев Стоилов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

28 Май 2023 17:45
30 май 2023 г., вторник, 18:00 ч. ФК Крумовград - ПФК Монтана 1921 ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков 4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

25 Май 2023 12:37
27 май 2023 г., събота, 16:00 ч. „Чардафон 1919“   -  „Пълдин"         гр. Габрово, ст. "Априлов" ГС: Гергана Ангелова   АС1: Ичко Лозев   АС2: Стефани Аврамова 27 май 2023 г., събота, 17:30 ч...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

23 Май 2023 14:15
24 май 2023 г., сряда, 13:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК ЦСКА София U15 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Васил Младенов Петров    АС2:    Желязко Димитров Пилатов           27 май 2023 г., събота, 10:30 ч. ОФК Спартак Пл U15 - ФУТБОЛЕН КЛУБ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

23 Май 2023 14:14
24 май 2023 г., сряда, 15:00 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК ЦСКА София U17 ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Месут Севинчев Ахмедов    АС2:    Иван Калоянов Беделев            27 май 2023 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Пирин Бл U17...

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

23 Май 2023 14:00
25 май 2023 г., четвъртък, 20:15 ч. ПФК Берое - Стара Загора - Спартак 1918 ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева    ВАР:  ...

Съдийски назначения 32-ри кръг Втора лига

23 Май 2023 14:00
25 май 2023 г., четвъртък, 16:45 ч. Спортист 2009 - ОФК Янтра 2019 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                 СН:  ...

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

23 Май 2023 14:00
29 май 2023 г., понеделник, 17:30 ч. ФК Локомотив 1929 - ПФК Арда Кърджали 1924 ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев 4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:  ...

Съдийски назначения Финал Купа на България

21 Май 2023 15:28
24 май 2023 г., сряда, 19:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Валентин Станчев Железов    ВАР:    Красен Иванов...

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

21 Май 2023 15:26
23 май 2023 г., вторник, 17:30 ч. ФК Локомотив 1929 - ПФК Славия 1913 ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Светослав Колев Енчев 4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов    ВАР:    Кристиян Николов...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

18 Май 2023 14:48
20 май 2023 г., събота, 16:30 ч. ПФК Септември Сф U17 - ФК Етър U17 ГС:    Божидар Тихомиров Тодоров    АС1:    Кристиян Николов Ярловски    АС2:    Теодор Стоилов Тодоров           21 май 2023 г., неделя, 11:00 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Черно море U17...