Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

31 Май 2023 15:00
 

2 юни 2023 г., петък, 19:45 ч.
ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 - ПФК Черно море
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Георги Йорданов Дойнов
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Георги Пламенов Тодоров
СН:    Мартин Живков Богдев     
 
3 юни 2023 г., събота, 18:00 ч.
ПФК ЦСКА - София ЕАД - ФК ЦСКА 1948
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов    ВАР:    Волен Валентинов Чинков    АВАР:    Светослав Колев Енчев
СН:    Венцислав Иванов Гаврилов     
 
3 юни 2023 г., събота, 20:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Левски
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Красен Иванов Георгиев    АВАР:    Димо Дамянов Вълчев
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 2-ри кръг Първа лига

23 Юли 2024 18:00
26 юли 2024 г., петък, 19:00 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК Крумовград ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски    ВАР:    Георги...

Съдийски назначения 2-ри кръг Втора лига

23 Юли 2024 18:00
27 юли 2024 г., събота, 18:30 ч. ФК Ловеч - ОФК Спартак Пл ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов 4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                ...

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

16 Юли 2024 18:00
20 юли 2024 г., събота, 18:30 ч. Спортист 2009 - ПФК Пирин 22 АД ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Петър Николаев Михов 4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                 СН:    Антон...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

16 Юли 2024 18:00
19 юли 2024 г., петък, 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Александър Христов Апостолов 4-ТИ:    Мартин Живков Великов    ВАР:    Валентин Станчев...

Съдийски назначения баражи U-15

20 Юни 2024 10:15
26 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч.   ФК„Приказките" Дч    -    ФК„Миньор“Пк  ГС: Димо Димов     АС1: Станимир Трифонов   АС2: Денислав Димитров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

14 Юни 2024 10:22
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Етър" В.Т.   -   ФК„Фратрия“ Вн         ГС: Борис Попов     АС1: Явор  Иванов   АС2: Кристиян Георгиев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-17

14 Юни 2024 10:18
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Фратрия" Вн    -   ФК„Черномрец“ Бс ГС: Емил Георгиев     АС1: Светослав Стойчев   АС2: Мартин Иванов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-16

10 Юни 2024 12:11
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ПФК "Нефтохимик" Бс   - ФК„Етър" В.Т.        ГС: Георги Стоянов     АС1: Желязко Пилатов   АС2: Йордан Петров 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Фратрия“ Вн   -  ФК„Миньор" Пк   ...

Съдийски назначения баражи U-17

10 Юни 2024 12:06
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ОФК "Локомотив" Г.О.   - ФК„Фратрия" Вн        ГС: Драгомир Димитров     АС1: Дарин Страхилов   АС2: Владимир Стойчев 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Черномрец“ Бс   - ...

Съдийски назначения баражи U-15

07 Юни 2024 14:00
10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК "Академик" Пд   - ФК„Приказките" Дч        ГС: Павлин Тютюджан     АС1: Станимир Илков   АС2: Георги Ненчев 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК„Миньор“Пк   - ...