Logo
Language:

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига

19 Септември 2023 18:00
 

22 септември 2023 г., петък, 17:00 ч.
ПФК Марица 1921 - Дунав Русе
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
22 септември 2023 г., петък, 17:00 ч.
ФК Марек 1915 - ОФК Спартак Пл
ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Ангел Бориславов Станчев
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                
СН:    Николай Георгиев Ангелов     
 
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч.
ОФК Беласица - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС - ПФК Монтана 1921
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Радостин Николов Бодуров
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Мартин Викторов Михайлов
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Милко Петков Николов     
 
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч.
ЦСКА 1948 II - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                
СН:    Йордан Динков Сталев     
 
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч.
Спортист 2009 - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - ФК Черноморец Балчик
ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Цветан Георгиев Георгиев     
 
24 септември 2023 г., неделя, 15:15 ч.
Спартак 1918 - ПФК Септември Сф
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Димо Неделчев Стоянов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Николай Тодоров Петров     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Решения след днешното заседание на Изпълнителния комитет на БФС

29 Септември 2023 17:59
На днешното си редовно заседание Изпълнителният комитет на Българския футболен съюз прие проект на правилник за дейността на лицензираните от ФИФА футболни агенти в системата на БФС, включващ условията и реда за тяхното регистриране или за преустановяване на дейността...

Решение Апелативна комисия

29 Септември 2023 14:57
АПЕЛАТИВНА КОМИСИЯ РЕШЕНИЕ № 6/29.09.2023г. Относно:   Жалба на ПФК „Ботев“ АД, срещу решение на ДК при БФС от 25.09.2023 г. Апелативната комисия,  разгледа постъпилата жалба на ПФК „Ботев“ АД, срещу решение на ДК при БФС от 25.09.2023 г., относно наложени наказания по...

Решение ДК 29.09.2023 г.

29 Септември 2023 14:33
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  29.09.2023 г.   11-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 32  състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Съдийски назначения 4-ти кръг Държавно първенство за жени

29 Септември 2023 10:26
28 септември 2023 г., четвъртък, 16:00 ч. ФК София лейдис 2021 - ФК Етър ВТ ГС:    Любима Петрова Банова    АС1:    Антон Данаилов Мъндев    АС2:    Валентин Милков Георгиев            30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ПЪЛДИН -...

Българската треньорска школа по футбол ще е домакин на международен семинар с участието на водещи европейски лектори

28 Септември 2023 12:31
На 2 и 3 октомври т.г. Българската треньорска школа по футбол към Българския футболен съюз ще е домакин на мащабен международен треньорски семинар с участието на изтъкнати лектори от водещи европейски клубове. Събитието, което ще се проведе в Национална спортна академия...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-15

28 Септември 2023 11:32
30 септември 2023 г., събота, 09:00 ч. ФК Пловдив 2015 U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Здравко Валентинов Стоичков    АС2:    Добри Добрев Добрев           30 септември 2023 г., събота, 15:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-16

28 Септември 2023 11:30
30 септември 2023 г., събота, 11:30 ч. ФК Пловдив 2015 U16 - ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 ГС:    Гьокхан Ергюн Адем    АС1:    Иван Калоянов Беделев    АС2:    Димитър Антонов Михайлов           30 септември 2023 г., събота, 13:00 ч. ПФК Арда U16 - ПФК...

Съдийски назначения 9-ти кръг U-17

28 Септември 2023 11:28
30 септември 2023 г., събота, 10:30 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Алекс Ивайлов Крушков    АС2:    Светослав Георгиев Славов           30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - Дунав U17...

Женският тим на България с нулево реми като домакин на Косово

26 Септември 2023 20:12
Женският национален отбор на България завърши при нулево равенство домакинството си на Косово във втори мач от дебютното издание на турнира УЕФА Лига на нациите. Възпитаничките на селекционера Силвия Радойска направиха всичко по силите си да зарадват публиката на...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига

26 Септември 2023 18:00
30 септември 2023 г., събота, 17:30 ч. ПФК Ботев Враца - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Живко Руменов Петров 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов    ВАР:    Красен Иванов...