Logo
Language:

Програма Първа Лига сезон 2024/25

13 Юни 2024 12:53
 

Програма Първа Лига сезон 2024/25

Жребият за сезон 2024/25 в Първа Лига бе изтеглен днес в Амфитеатралната зала на Национална футболна база „Бояна“. Шампионатът стартира през уикенда на 19/22 юли 2024 година.

След изиграване на първото завъртане на мачовете от редовния сезон, ще се изиграят още 4 кръга до края на календарната 2024 година. Това са кръгове 16 (22/25 ноември), 17 (29 ноември/2 декември), 18 (3/5 декември) и 19 (6/9 декември).

I кръг - 19/22 юли
Черно море Варна - ЦСКА 1948 София                  
Септември София - Берое Стара Загора                   
Локомотив София - Левски София               
Ботев Враца - Ботев Пловдив                             
Локомотив Пловдив - Арда Кърджали             
Крумовград - Славия София               
Лудогорец Разград - ЦСКА София                     
Хебър Пазарджик - Спартак Варна               

II кръг - 26/29 юли
ЦСКА 1948 София - Спартак Варна                 
ЦСКА София - Хебър Пазарджик                       
Славия София - Лудогорец Разград              
Арда Кърджали - Крумовград           
Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив                
Левски София - Ботев Враца                              
Берое Стара Загора - Локомотив София         
Черно море Варна - Септември София                      

III кръг - 2/5 август
Септември София - ЦСКА 1948 София                   
Локомотив София - Черно море Варна           
Ботев Враца - Берое Стара Загора                        
Локомотив Пловдив - Левски София                   
Крумовград - Ботев Пловдив                   
Лудогорец Разград - Арда Кърджали             
Хебър Пазарджик - Славия София                
Спартак Варна - ЦСКА София                         

IV кръг - 9/12 август
ЦСКА 1948 София - ЦСКА София                         
Славия София - Спартак Варна                  
Арда Кърджали - Хебър Пазарджик               
Ботев Пловдив - Лудогорец Разград                  
Левски София - Крумовград                    
Берое Стара Загора - Локомотив Пловдив             
Черно море Варна - Ботев Враца                          
Септември София - Локомотив София            

V кръг - 16/19 август
Локомотив София - ЦСКА 1948 София         
Ботев Враца - Септември София                           
Локомотив Пловдив - Черно море Варна               
Крумовград - Берое Стара Загора              
Лудогорец Разград - Левски София                   
Хебър Пазарджик - Ботев Пловдив                    
Спартак Варна - Арда Кърджали                 
ЦСКА София - Славия София                          

VI кръг - 23/26 август
ЦСКА 1948 София - Славия София                  
Арда Кърджали - ЦСКА София                         
Ботев Пловдив - Спартак Варна                      
Левски София - Хебър Пазарджик                     
Берое Стара Загора - Лудогорец Разград             
Черно море Варна - Крумовград                
Септември София - Локомотив Пловдив                
Локомотив София - Ботев Враца                

VII кръг - 30 август/1 септември
Ботев Враца - ЦСКА 1948 София                        
Локомотив Пловдив - Локомотив София    
Крумовград - Септември София                 
Лудогорец Разград - Черно море Варна               
Хебър Пазарджик - Берое Стара Загора               
Спартак Варна - Левски София                       
ЦСКА София - Ботев Пловдив                              
Славия София - Арда Кърджали                  

VIII кръг - 13/16 септември
ЦСКА 1948 София - Арда Кърджали                 
Ботев Пловдив - Славия София                       
Левски София - ЦСКА София                               
Берое Стара Загора - Спартак Варна                 
Черно море Варна - Хебър Пазарджик                 
Септември София - Лудогорец Разград                
Локомотив София - Крумовград      
Ботев Враца - Локомотив Пловдив                   

IX кръг - 20/23 септември
Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948 София             
Крумовград - Ботев Враца                     
Лудогорец Разград - Локомотив София     
Хебър Пазарджик - Септември София                  
Спартак Варна - Черно море Варна                   
ЦСКА София - Берое Стара Загора                         
Славия София - Левски София                        
Арда Кърджали - Ботев Пловдив                      

X кръг - 27/30 септември
ЦСКА 1948 София - Ботев Пловдив                    
Левски София - Арда Кърджали                       
Берое Стара Загора - Славия София                  
Черно море Варна - ЦСКА София                           
Септември София - Спартак Варна                    
Локомотив София - Хебър Пазарджик       
Ботев Враца - Лудогорец Разград                    
Локомотив Пловдив - Крумовград         

XI кръг - 4/6 октомври
Крумовград - ЦСКА 1948 София              
Лудогорец Разград - Локомотив Пловдив         
Хебър Пазарджик - Ботев Враца                      
Спартак Варна - Локомотив София         
ЦСКА София - Септември София                            
Славия София - Черно море Варна                    
Арда Кърджали - Берое Стара Загора                 
Ботев Пловдив - Левски София                           

XII кръг - 18/21 октомври
ЦСКА 1948 София - Левски София                       
Берое Стара Загора - Ботев Пловдив                      
Черно море Варна - Арда Кърджали                   
Септември София - Славия София                     
Локомотив София - ЦСКА София                 
Ботев Враца - Спартак Варна                        
Локомотив Пловдив - Хебър Пазарджик           
Крумовград - Лудогорец Разград          

XIII кръг - 25/28 октомври
Лудогорец Разград - ЦСКА 1948 София             
Хебър Пазарджик - Крумовград            
Спартак Варна - Локомотив Пловдив             
ЦСКА София - Ботев Враца                              
Славия София - Локомотив София          
Арда Кърджали - Септември София                    
Ботев Пловдив - Черно море Варна                        
Левски София - Берое Стара Загора                       

XIV кръг - 1/4 ноември
ЦСКА 1948 София - Берое Стара Загора                 
Черно море Варна - Левски София                         
Септември София - Ботев Пловдив                         
Локомотив София - Арда Кърджали         
Ботев Враца - Славия София                         
Локомотив Пловдив - ЦСКА София                     
Крумовград - Спартак Варна              
Лудогорец Разград - Хебър Пазарджик          

XV кръг - 8/10 ноември
Хебър Пазарджик - ЦСКА 1948 София               
Спартак Варна - Лудогорец Разград             
ЦСКА София - Крумовград                      
Славия София - Локомотив Пловдив              
Арда Кърджали - Ботев Враца                        
Ботев Пловдив - Локомотив София              
Левски София - Септември София                          
Берое Стара Загора - Черно море Варна         
Още последни новини

Георги Иванов награди призьорите в елитните юношески групи преди тегленето на жребия за новия сезон

22 Юли 2024 16:09
Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов награди най-добре представилите се футболисти за изминалия сезон в елитните юношески групи U-17, U-16, U-15 за сезон 2023/2024 г. и пожела на всички играчи и отбори успех в новия шампионат. Анкетата, провела се през месец юни...

Изграждането на футболен терен бе тема на срещата между президента на БФС Георги Иванов и кмета на Бургас Димитър Николов

19 Юли 2024 18:45
Изграждане на нов футболен терен в Бургас бе темата на срещата между президента на Българския футболен съюз Георги Иванов и кмета на града Димитър Николов . В община Бургас двамата обсъдиха възможностите за реализация на проект за стадион в морския град, който би...

Решение СТК 19.07.2024 г.

19 Юли 2024 16:18
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 19.07.2024 г     Предвид Решение на Лицензионна комисия при БФС – ФК „Литекс“ – Ловеч през сезон 2024/2025 ще се състезава под името ФК „Ловеч“ – Ловеч. Срещата от II -ри кръг на Втора...

СК при БФС изготви протокол за определяне авторството на головете

19 Юли 2024 16:08
СК при БФС изготви по идея на председателя на комисията Давид Борбалан, протокол за определяне авторството на головете. Всички съдии са запознати с документа и стриктно ще го спазват при описване на головете в протокола от срещата. СК при БФС пожелава на всички...

Призив на БФС преди старта на новия сезон

19 Юли 2024 14:32
Преди старта на сезон 2024/25 Българският футболен съюз пожелава успех на всички клубове и ги призовава да спазват духа на феърплея и добрия тон помежду си през цялото първенство. Вярваме, че като представители на най-популярния спорт в България, всички ние носим отговорност...

Югоизточна група на Трета лига проведе среща и изтегли жребия за новия сезон

18 Юли 2024 20:30
Днес в Пловдив се състоя традиционното съвещание с представители на клубовете от Трета лига - Югоизточна група. От Зоналния съвет в Пловдив участие взеха председателят Огнян Златков, секретарят Милко Якимов и Георги Хаджийски - зам.-председател на Съдийската комисия. ...

Ползотворни срещи проведоха Кирил Котев и Лъчезар Димов в област Смолян

18 Юли 2024 17:00
Техническият Директор на БФС Кирил Котев и Директорът Развитие Детско-юношески Футбол в БФС Лъчезар Димов посетиха родопския край с идеята да се инфомрират за състоянието на инфраструктурата в района касаеща развитието на българския футбол. Визитата им включи...

БФС представи новия партньор на съдиите

17 Юли 2024 12:22
"Inbet" e компанията с която БФС ще си партнира в съдийството и тяхното лого ще е на фланелките. Това бе официално оповестено  на пресконференция във футболната централа в „Бояна“. На срещата присъстваха старши мениджърът на съдиите към Български футболен...

България WA и Казахстан WA не успяха да се победят в евроквалификация

17 Юли 2024 00:04
Женските национални отбори на България и Казахстан завършиха при нулево равенство двубоя помежду си от квалификациите за Евро 2025. Мачът се игра на стадион “Александър Шаламанов” в София и не предложи много голови положения. Така съставът на Силвия Радойска...

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

16 Юли 2024 18:00
20 юли 2024 г., събота, 18:30 ч. Спортист 2009 - ПФК Пирин 22 АД ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Петър Николаев Михов 4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                 СН:    Антон...