За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // Женски футбол
Класиране
Отбор | С. | П. | Р. | З. | Г.Р. | Т. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | НСА | 17 | 16 | 1 | 0 | 51 | 49 |
2 | Локомотив Ст Загора | 18 | 16 | 1 | 1 | 84 | 49 |
3 | Пълдин Пд | 17 | 10 | 1 | 6 | 26 | 31 |
4 | Спортика | 16 | 9 | 3 | 4 | 37 | 30 |
5 | ЛП Супер Спорт | 16 | 9 | 2 | 5 | 7 | 29 |
6 | Севлиево Лейдис | 17 | 8 | 3 | 6 | -11 | 27 |
7 | Лудогорец | 17 | 5 | 3 | 9 | 5 | 18 |
8 | Енко Пд | 16 | 4 | 3 | 9 | -27 | 15 |
9 | Пирин | 16 | 4 | 2 | 10 | -19 | 14 |
10 | Етър ВТ | 17 | 3 | 4 | 10 | -23 | 13 |
11 | Дунав | 16 | 1 | 4 | 11 | -43 | 7 |
12 | София Лейдис | 15 | 0 | 1 | 14 | -87 | 1 |
13 | 2 | 0 | 0 | 2 | -10 | 0 | |
14 | 2 | 0 | 0 | 2 | -10 | 0 |
Програма кръг 21
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
27.04.24 | 13:00 | Локомотив Ст Загора | -:- | Спортика |
27.04.24 | 14:00 | Енко Пд | -:- | НСА |
27.04.24 | 15:00 | ЛП Супер Спорт | -:- | София Лейдис |
28.04.24 | 12:00 | Пирин | -:- | Дунав |
28.04.24 | 14:00 | Лудогорец | -:- | Етър ВТ |
Пълна програма
Програма кръг 1
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
02.09.23 | 16:00 | Етър ВТ | 0:1 | Севлиево Лейдис |
02.09.23 | 16:00 | Пълдин Пд | 1:4 | НСА |
02.09.23 | 17:00 | Локомотив Ст Загора | 6:0 | Енко Пд |
04.09.23 | 11:00 | Спортика | 10:0 | Дунав |
03.12.23 | 12:00 | Лудогорец | 3:1 | Пирин |
Програма кръг 2
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
10.09.23 | 14:00 | София Лейдис | 0:9 | Пълдин Пд |
10.09.23 | 16:00 | Севлиево Лейдис | 2:2 | Лудогорец |
10.09.23 | 17:00 | НСА | 2:1 | Спортика |
11.11.23 | 12:00 | Дунав | 0:0 | Етър ВТ |
17.12.23 | 13:00 | Пирин | 0:2 | Локомотив Ст Загора |
Програма кръг 3
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
16.09.23 | 14:00 | Лудогорец | 8:0 | Дунав |
16.09.23 | 14:00 | Локомотив Ст Загора | 7:2 | Севлиево Лейдис |
16.09.23 | 14:00 | ЛП Супер Спорт | 4:1 | Енко Пд |
16.09.23 | 17:00 | Спортика | 6:0 | София Лейдис |
17.09.23 | 14:00 | Етър ВТ | 0:3 | НСА |
Програма кръг 4
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
28.09.23 | 16:00 | София Лейдис | 0:7 | Етър ВТ |
30.09.23 | 11:00 | Пълдин Пд | 1:1 | Спортика |
30.09.23 | 12:00 | НСА | 2:0 | Лудогорец |
30.09.23 | 14:00 | Пирин | 1:2 | ЛП Супер Спорт |
30.09.23 | 15:00 | Дунав | 0:7 | Локомотив Ст Загора |
Програма кръг 5
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
07.10.23 | 12:00 | Лудогорец | 10:1 | София Лейдис |
07.10.23 | 14:00 | Енко Пд | 0:3 | Пирин |
07.10.23 | 14:00 | ЛП Супер Спорт | 0:2 | Севлиево Лейдис |
07.10.23 | 14:00 | Локомотив Ст Загора | 3:4 | НСА |
08.10.23 | 16:00 | Етър ВТ | 1:3 | Пълдин Пд |
Програма кръг 6
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
15.10.23 | 10:00 | Дунав | 1:2 | ЛП Супер Спорт |
15.10.23 | 14:00 | Севлиево Лейдис | 2:0 | Енко Пд |
21.10.23 | 13:00 | София Лейдис | 1:8 | Локомотив Ст Загора |
07.11.23 | 12:00 | Спортика | 0:0 | Етър ВТ |
17.12.23 | 11:00 | Пълдин Пд | 6:0 | Лудогорец |
Програма кръг 7
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
21.10.23 | 12:00 | ЛП Супер Спорт | 0:2 | НСА |
21.10.23 | 12:00 | Лудогорец | 5:4 | Спортика |
21.10.23 | 14:00 | Пирин | 1:3 | Севлиево Лейдис |
22.10.23 | 12:00 | Енко Пд | 2:0 | Дунав |
15.11.23 | 11:00 | Локомотив Ст Загора | 4:0 | Пълдин Пд |
Програма кръг 8
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
28.10.23 | 12:00 | Дунав | 0:0 | Пирин |
28.10.23 | 15:30 | Спортика | 3:4 | Локомотив Ст Загора |
28.10.23 | 16:00 | София Лейдис | 0:1 | ЛП Супер Спорт |
21.11.23 | 14:30 | Етър ВТ | 0:0 | Лудогорец |
03.12.23 | 14:00 | НСА | 7:0 | Енко Пд |
Програма кръг 9
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
04.11.23 | 13:00 | Енко Пд | 5:0 | София Лейдис |
04.11.23 | 14:00 | Пирин | 0:1 | НСА |
04.11.23 | 14:00 | Локомотив Ст Загора | 8:0 | Етър ВТ |
04.11.23 | 14:30 | ЛП Супер Спорт | 1:0 | Пълдин Пд |
05.11.23 | 14:30 | Севлиево Лейдис | 3:1 | Дунав |
Програма кръг 10
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
11.11.23 | 14:00 | Пълдин Пд | 3:0 | Енко Пд |
11.11.23 | 15:00 | Спортика | 1:1 | ЛП Супер Спорт |
12.11.23 | 12:00 | Лудогорец | 1:2 | Локомотив Ст Загора |
12.11.23 | 13:00 | София Лейдис | 0:2 | Пирин |
23.11.23 | 15:00 | НСА | 7:0 | Севлиево Лейдис |
Програма кръг 11
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
18.11.23 | 12:00 | Пирин | 0:5 | Пълдин Пд |
18.11.23 | 12:00 | ЛП Супер Спорт | 2:0 | Етър ВТ |
18.11.23 | 13:00 | Енко Пд | 0:3 | Спортика |
19.11.23 | 13:00 | Севлиево Лейдис | 2:2 | София Лейдис |
19.11.23 | 14:00 | Дунав | 0:3 | НСА |
Програма кръг 12
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
25.11.23 | 12:00 | Пълдин Пд | 4:0 | Севлиево Лейдис |
26.11.23 | 11:00 | Лудогорец | 0:0 | ЛП Супер Спорт |
26.11.23 | 12:00 | София Лейдис | 0:2 | Дунав |
14.12.23 | 14:30 | Спортика | 4:0 | Пирин |
17.12.23 | 12:00 | Етър ВТ | 2:0 | Енко Пд |
Програма кръг 13
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
30.11.23 | 14:00 | НСА | 7:0 | София Лейдис |
09.12.23 | 11:00 | Енко Пд | 2:1 | Лудогорец |
09.12.23 | 12:00 | ЛП Супер Спорт | 1:3 | Локомотив Ст Загора |
09.12.23 | 12:00 | Пирин | 1:0 | Етър ВТ |
10.12.23 | 11:00 | Дунав | 0:1 | Пълдин Пд |
10.12.23 | 12:00 | Севлиево Лейдис | 0:3 | Спортика |
Програма кръг 14
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
02.03.24 | 12:00 | НСА | 2:1 | Пълдин Пд |
02.03.24 | 13:00 | Енко Пд | 0:9 | Локомотив Ст Загора |
03.03.24 | 11:00 | Дунав | 0:3 | Спортика |
03.03.24 | 12:00 | Севлиево Лейдис | 3:0 | Етър ВТ |
03.03.24 | 12:00 | Пирин | 1:0 | Лудогорец |
Програма кръг 15
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
09.03.24 | 13:00 | Локомотив Ст Загора | 5:1 | Пирин |
09.03.24 | 13:00 | Спортика | 1:3 | НСА |
10.03.24 | 12:00 | Лудогорец | 1:3 | Севлиево Лейдис |
10.03.24 | 12:00 | Етър ВТ | 2:2 | Дунав |
10.03.24 | 13:00 | Пълдин Пд | 6:0 | София Лейдис |
Програма кръг 16
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
16.03.24 | 13:00 | НСА | 6:0 | Етър ВТ |
16.03.24 | 13:00 | Енко Пд | 3:0 | ЛП Супер Спорт |
16.03.24 | 14:00 | Дунав | отл. | Лудогорец |
17.03.24 | 13:00 | Севлиево Лейдис | 0:7 | Локомотив Ст Загора |
24.04.24 | 13:00 | София Лейдис | отл. | Спортика |
Програма кръг 17
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
23.03.24 | 12:00 | ЛП Супер Спорт | 4:1 | Пирин |
23.03.24 | 13:00 | Локомотив Ст Загора | 5:1 | Дунав |
23.03.24 | 15:00 | Спортика | 2:0 | Пълдин Пд |
24.03.24 | 12:00 | Лудогорец | 0:4 | НСА |
24.03.24 | 14:00 | Етър ВТ | 7:2 | София Лейдис |
Програма кръг 18
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
30.03.24 | 11:00 | Пълдин Пд | 3:0 | Етър ВТ |
30.03.24 | 12:00 | София Лейдис | 0:6 | Лудогорец |
30.03.24 | 13:30 | Пирин | 1:1 | Енко Пд |
30.03.24 | 14:00 | НСА | 1:1 | Локомотив Ст Загора |
31.03.24 | 13:00 | Севлиево Лейдис | 1:2 | ЛП Супер Спорт |
Програма кръг 19
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
13.04.24 | 12:00 | ЛП Супер Спорт | 4:0 | Дунав |
13.04.24 | 13:00 | Локомотив Ст Загора | 16:1 | София Лейдис |
13.04.24 | 14:00 | Енко Пд | 1:1 | Севлиево Лейдис |
14.04.24 | 12:00 | Лудогорец | 1:2 | Пълдин Пд |
14.04.24 | 13:30 | Етър ВТ | 0:8 | Спортика |
Програма кръг 20
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
20.04.24 | 12:00 | Спортика | 4:1 | Лудогорец |
20.04.24 | 13:00 | НСА | 2:1 | ЛП Супер Спорт |
20.04.24 | 15:30 | Дунав | 0:0 | Енко Пд |
20.04.24 | 17:00 | Пълдин Пд | 1:4 | Локомотив Ст Загора |
21.04.24 | 12:00 | Севлиево Лейдис | 3:1 | Пирин |
Програма кръг 21
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
27.04.24 | 13:00 | Локомотив Ст Загора | -:- | Спортика |
27.04.24 | 14:00 | Енко Пд | -:- | НСА |
27.04.24 | 15:00 | ЛП Супер Спорт | -:- | София Лейдис |
28.04.24 | 12:00 | Пирин | -:- | Дунав |
28.04.24 | 14:00 | Лудогорец | -:- | Етър ВТ |
Програма кръг 22
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
01.05.24 | 12:00 | София Лейдис | -:- | Енко Пд |
01.05.24 | 12:00 | НСА | -:- | Пирин |
01.05.24 | 14:00 | Дунав | -:- | Севлиево Лейдис |
01.05.24 | 14:00 | Етър ВТ | -:- | Локомотив Ст Загора |
01.05.24 | 17:00 | Пълдин Пд | -:- | ЛП Супер Спорт |
Програма кръг 23
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
11.05.24 | 11:00 | Енко Пд | -:- | Пълдин Пд |
11.05.24 | 13:00 | ЛП Супер Спорт | -:- | Спортика |
11.05.24 | 14:00 | Пирин | -:- | София Лейдис |
12.05.24 | 13:00 | Локомотив Ст Загора | -:- | Лудогорец |
12.05.24 | 14:00 | Севлиево Лейдис | -:- | НСА |
Програма кръг 24
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
18.05.24 | 14:00 | Спортика | -:- | Енко Пд |
18.05.24 | 15:00 | НСА | -:- | Дунав |
18.05.24 | 16:00 | Пълдин Пд | -:- | Пирин |
19.05.24 | 13:00 | София Лейдис | -:- | Севлиево Лейдис |
19.05.24 | 14:00 | Етър ВТ | -:- | ЛП Супер Спорт |
Програма кръг 25
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
25.05.24 | 11:00 | Дунав | -:- | София Лейдис |
25.05.24 | 12:00 | ЛП Супер Спорт | -:- | Лудогорец |
25.05.24 | 16:00 | Енко Пд | -:- | Етър ВТ |
25.05.24 | 16:00 | Пирин | -:- | Спортика |
26.05.24 | 14:00 | Севлиево Лейдис | -:- | Пълдин Пд |
Програма кръг 26
Дата | Час | Домакин | Гост | |
---|---|---|---|---|
08.06.24 | 13:00 | София Лейдис | -:- | НСА |
08.06.24 | 13:00 | Етър ВТ | -:- | Пирин |
08.06.24 | 13:00 | Пълдин Пд | -:- | Дунав |
08.06.24 | 13:00 | Лудогорец | -:- | Енко Пд |
08.06.24 | 13:00 | Спортика | -:- | Севлиево Лейдис |
08.06.24 | 13:00 | Локомотив Ст Загора | -:- | ЛП Супер Спорт |