За БФС // Комисии // Съдийска комисия
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.
ПФК "Нефтохимик" Бс - ФК„Етър" В.Т.
ГС: Георги Стоянов АС1: Желязко Пилатов АС2: Йордан Петров
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.
ФК„Фратрия“ Вн - ФК„Миньор" Пк
ГС: Михаел Павлов АС1: Кристиян Минков АС2: Борислав Борисов
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Последни решения
Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига
16 Юли 2024 18:00
20 юли 2024 г., събота, 18:30 ч. Спортист 2009 - ПФК Пирин 22 АД ГС: Стилян Стоянов Колев АС1: Мартин Тодоров Мачев АС2: Петър Николаев Михов 4-ТИ: Геро Георгиев Писков СН: Антон...
Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига
16 Юли 2024 18:00
19 юли 2024 г., петък, 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК ЦСКА 1948 ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Александър Христов Апостолов 4-ТИ: Мартин Живков Великов ВАР: Валентин Станчев...
Съдийски назначения баражи U-15
20 Юни 2024 10:15
26 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч. ФК„Приказките" Дч - ФК„Миньор“Пк ГС: Димо Димов АС1: Станимир Трифонов АС2: Денислав Димитров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения баражи U-16
14 Юни 2024 10:22
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч. ФК„Етър" В.Т. - ФК„Фратрия“ Вн ГС: Борис Попов АС1: Явор Иванов АС2: Кристиян Георгиев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения баражи U-17
14 Юни 2024 10:18
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч. ФК„Фратрия" Вн - ФК„Черномрец“ Бс ГС: Емил Георгиев АС1: Светослав Стойчев АС2: Мартин Иванов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения баражи U-17
10 Юни 2024 12:06
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч. ОФК "Локомотив" Г.О. - ФК„Фратрия" Вн ГС: Драгомир Димитров АС1: Дарин Страхилов АС2: Владимир Стойчев 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч. ФК„Черномрец“ Бс - ...
Съдийски назначения баражи U-15
07 Юни 2024 14:00
10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч. ФК "Академик" Пд - ФК„Приказките" Дч ГС: Павлин Тютюджан АС1: Станимир Илков АС2: Георги Ненчев 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч. ФК„Миньор“Пк - ...
Съдийски назначения 26-ти кръг Държавно първенство за жени
05 Юни 2024 11:33
8 юни 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ тв. ГС: Петър Петров Янков АС1: Костадин Иванов Керацов АС2: Виолета Александрова Лазарова 4-ти: Камен...
Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани
04 Юни 2024 16:14
08 юни 2024 г.,събота, 15:00 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Пд ГС: Валентин Железов АС1: Станимир Илков АС2: Владимир Минчев 4-ти: Мюмюн Сар СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща
03 Юни 2024 16:04
5 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС: Богдан Веселинов Дакев АС1: Мартин Мартинов Иванов АС2: Йордан Митев Йорданов СК при БФС си запазва...