За БФС // Отдел спортно-технически // Професионален футбол // Втора Професионална Лига

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ЦСКА 1948 20 17 1 2 38 52
2 Септември Сф 19 16 1 2 24 49
3 Монтана 20 12 3 5 21 39
4 Локомотив Сф 20 11 3 6 14 36
5 Нефтохимик 20 10 3 7 7 33
6 Хебър 20 10 3 7 10 33
7 Кариана 20 9 5 6 6 32
8 Литекс 19 9 4 6 14 31
9 Локомотив ГО 20 7 5 8 -3 26
10 Лудогорец II 20 5 9 6 -3 24
11 Пирин Бл 19 6 6 7 -5 24
12 Ботев Гл 20 6 6 8 -9 24
13 Черноморец Бч 19 6 4 9 -11 22
14 Струмска слава 20 6 1 13 -14 19
15 Спартак Пл 20 2 4 14 -29 10
16 Поморие 20 2 3 15 -27 9
17 Спартак Вн 20 2 3 15 -33 9

Програма кръг 22

Дата Час Домакин   Гост

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
07.08.20 17:45 Хебър 1918 1:1 ФК Пирин АД
07.08.20 19:00 ПФК Лудогорец 1945 II 2:1 Миньор
08.08.20 18:00 ФК Струмска слава 1927 1:1 ПФК Септември Сф
08.08.20 18:00 ОФК Янтра 2019 1:0 ФК Кариана
08.08.20 18:00 Спортист 2009 0:2 ФК Локомотив 1929
08.08.20 19:00 Септември См 2:0 ФК Литекс
08.08.20 19:00 ФК Созопол 1:1 ПФК Добруджа 1919
08.08.20 20:00 ОФК Локомотив Горна Оряховица 1:1 ПФК Нефтохимик 1962 АД

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
14.08.20 17:45 Миньор -:- Спортист 2009
15.08.20 18:00 Септември См -:- ПФК Нефтохимик 1962 АД
15.08.20 18:00 ФК Локомотив 1929 -:- ОФК Локомотив Горна Оряховица
15.08.20 18:00 ПФК Добруджа 1919 -:- ПФК Лудогорец 1945 II
15.08.20 18:00 ФК Кариана -:- ПФК Септември Сф
15.08.20 18:00 ФК Струмска слава 1927 -:-
15.08.20 19:00 ФК Литекс -:- ФК Созопол
15.08.20 19:00 ФК Витоша -:- Хебър 1918
15.08.20 20:00 ФК Пирин АД -:- ОФК Янтра 2019

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
19.08.20 18:00 ОФК Янтра 2019 -:- ФК Витоша
19.08.20 18:00 -:- ПФК Септември Сф
19.08.20 18:00 Хебър 1918 -:- ФК Струмска слава 1927
19.08.20 18:00 Спортист 2009 -:- ПФК Добруджа 1919
19.08.20 19:00 Септември См -:- ФК Пирин АД
19.08.20 19:00 ФК Созопол -:- ФК Кариана
19.08.20 19:00 ПФК Лудогорец 1945 II -:- ФК Литекс
19.08.20 20:00 ОФК Локомотив Горна Оряховица -:- Миньор
19.08.20 20:00 ПФК Нефтохимик 1962 АД -:- ФК Локомотив 1929

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
23.08.20 18:00 Миньор -:- ПФК Нефтохимик 1962 АД
23.08.20 18:00 ПФК Добруджа 1919 -:- ОФК Локомотив Горна Оряховица
23.08.20 18:00 ФК Струмска слава 1927 -:- ОФК Янтра 2019
23.08.20 18:00 -:- Хебър 1918
23.08.20 19:00 ФК Литекс -:- Спортист 2009
23.08.20 19:00 ФК Витоша -:- Септември См
23.08.20 20:00 ФК Пирин АД -:- ФК Созопол
24.08.20 18:00 ФК Кариана -:- ПФК Лудогорец 1945 II
25.08.20 18:00 ПФК Септември Сф -:- ФК Локомотив 1929

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
28.08.20 19:00 ПФК Лудогорец 1945 II -:- ФК Пирин АД
29.08.20 18:00 Хебър 1918 -:- ПФК Септември Сф
29.08.20 18:00 ОФК Янтра 2019 -:-
29.08.20 18:00 Спортист 2009 -:- ФК Кариана
29.08.20 19:00 Септември См -:- ФК Струмска слава 1927
29.08.20 19:00 ФК Созопол -:- ФК Витоша
29.08.20 20:00 ОФК Локомотив Горна Оряховица -:- ФК Литекс
29.08.20 20:00 ПФК Нефтохимик 1962 АД -:- ПФК Добруджа 1919
31.08.20 18:00 ФК Локомотив 1929 -:- Миньор