За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // Женски футбол

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 "НСА" София 1 1 0 0 3 3
2 "Етър" (Вт) 1 1 0 0 3 3
3 ФК "Пълдин" Пловдив 1 1 0 0 2 3
4 "Енко" Пд 1 1 0 0 2 3
5 "ЛП Суперспорт" София 1 0 1 0 0 1
6 "Севлиево лейдис" 1 0 1 0 0 1
7 ФК "Локомотив" Ст.Загора 1 0 0 1 -2 0
8 "Риал" 1 0 0 1 -2 0
9 "Спортика" Благоевград 1 0 0 1 -3 0
10 ЖФК "Варна" 1 0 0 1 -3 0

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
22.09.18 14:30 "Севлиево лейдис" -:- "Спортика" Благоевград
22.09.18 16:30 "НСА" София -:- ФК "Пълдин" Пловдив
23.09.18 14:00 ЖФК "Варна" -:- "ЛП Суперспорт" София
23.09.18 16:30 ФК "Локомотив" Ст.Загора -:- "Енко" Пд
23.09.18 16:30 "Етър" (Вт) -:- "Риал"

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
16.09.18 16:30 ФК "Пълдин" Пловдив 2:0 ФК "Локомотив" Ст.Загора
16.09.18 16:30 "Енко" Пд 2:0 "Риал"
16.09.18 16:30 "Спортика" Благоевград 1:4 "НСА" София
16.09.18 16:30 ЖФК "Варна" 0:3 "Етър" (Вт)
16.09.18 17:00 "ЛП Суперспорт" София 0:0 "Севлиево лейдис"

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
22.09.18 14:30 "Севлиево лейдис" -:- "Спортика" Благоевград
22.09.18 16:30 "НСА" София -:- ФК "Пълдин" Пловдив
23.09.18 14:00 ЖФК "Варна" -:- "ЛП Суперспорт" София
23.09.18 16:30 ФК "Локомотив" Ст.Загора -:- "Енко" Пд
23.09.18 16:30 "Етър" (Вт) -:- "Риал"

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
13.10.18 14:30 "Енко" Пд -:- "НСА" София
14.10.18 11:30 "Спортика" Благоевград -:- ЖФК "Варна"
14.10.18 14:30 "Риал" -:- ФК "Локомотив" Ст.Загора
14.10.18 14:30 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "Севлиево лейдис"
14.10.18 14:30 "ЛП Суперспорт" София -:- "Етър" (Вт)

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
20.10.18 14:00 "ЛП Суперспорт" София -:- "Спортика" Благоевград
20.10.18 14:00 "НСА" София -:- "Риал"
21.10.18 13:00 ЖФК "Варна" -:- ФК "Пълдин" Пловдив
21.10.18 14:00 "Етър" (Вт) -:- ФК "Локомотив" Ст.Загора
21.10.18 14:00 "Севлиево лейдис" -:- "Енко" Пд

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
27.10.18 13:00 "Енко" Пд -:- ЖФК "Варна"
27.10.18 14:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора -:- "НСА" София
28.10.18 13:00 "Риал" -:- "Севлиево лейдис"
28.10.18 13:00 "Спортика" Благоевград -:- "Етър" (Вт)
28.10.18 14:00 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "ЛП Суперспорт" София

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
03.11.18 11:30 "Етър" (Вт) -:- "НСА" София
04.11.18 11:00 ЖФК "Варна" -:- "Риал"
04.11.18 13:30 "Спортика" Благоевград -:- ФК "Пълдин" Пловдив
04.11.18 13:30 "ЛП Суперспорт" София -:- "Енко" Пд
04.11.18 13:30 "Севлиево лейдис" -:- ФК "Локомотив" Ст.Загора

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
10.11.18 13:00 "Риал" -:- "ЛП Суперспорт" София
10.11.18 13:00 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "Етър" (Вт)
10.11.18 13:00 "Енко" Пд -:- "Спортика" Благоевград
10.11.18 13:00 "НСА" София -:- "Севлиево лейдис"
10.11.18 13:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора -:- ЖФК "Варна"

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
17.11.18 11:30 ЖФК "Варна" -:- "НСА" София
18.11.18 13:00 ФК "Пълдин" Пловдив -:- "Енко" Пд
18.11.18 13:00 "ЛП Суперспорт" София -:- ФК "Локомотив" Ст.Загора
18.11.18 13:00 "Етър" (Вт) -:- "Севлиево лейдис"
18.11.18 13:00 "Спортика" Благоевград -:- "Риал"

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
24.11.18 13:00 "Енко" Пд -:- "Етър" (Вт)
24.11.18 13:00 "НСА" София -:- "ЛП Суперспорт" София
25.11.18 12:00 "НСА" София -:- "ЛП Суперспорт" София
25.11.18 13:00 ФК "Локомотив" Ст.Загора -:- "Спортика" Благоевград
25.11.18 13:00 "Риал" -:- ФК "Пълдин" Пловдив