За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // Женски футбол

Класиране

Отбор С. П. Р. З. Г.Р. Т.
1 НСА 6 6 0 0 34 18
2 Локомотив Пд 6 6 0 0 27 18
3 Етър ВТ 6 5 1 0 30 16
4 Локомотив Ст Загора 6 5 0 1 18 15
5 Пирин Лейдис 6 4 1 1 13 13
6 ЛП Супер Спорт 6 4 1 1 11 13
7 Янтра 6 2 1 3 -12 7
8 Риал 6 2 0 4 4 6
9 ЖФК Варна 6 2 0 4 -12 6
10 Барокко 6 1 1 4 -9 4
11 Севлиево Лейдис 6 1 1 4 -15 4
12 Енко Пд 6 1 0 5 -19 3
13 Пълдин Пд 6 0 0 6 -30 0
14 Левски Чепинци 6 0 0 6 -40 0

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
24.10.20 14:00 ЖФК Варна -:- Локомотив Ст Загора
24.10.20 14:00 Барокко -:- ЛП Супер Спорт
24.10.20 14:00 Енко Пд -:- Левски Чепинци
24.10.20 14:00 Янтра -:- НСА
25.10.20 11:00 Пирин Лейдис -:- Локомотив Пд
25.10.20 14:00 Пълдин Пд -:- Риал
25.10.20 14:00 Севлиево Лейдис -:- Етър ВТ

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
05.09.20 10:30 ЖФК Варна 1:0 Барокко
05.09.20 17:00 Енко Пд 0:3 НСА
05.09.20 17:00 Риал 0:2 Локомотив Пд
05.09.20 17:00 Етър ВТ 2:2 ЛП Супер Спорт
05.09.20 17:30 Локомотив Ст Загора 8:0 Левски Чепинци
06.09.20 11:00 Севлиево Лейдис 2:2 Пирин Лейдис
06.09.20 17:30 Пълдин Пд 1:2 Янтра

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
12.09.20 17:00 Локомотив Пд 8:0 Енко Пд
12.09.20 17:00 Пирин Лейдис 1:0 ЖФК Варна
12.09.20 17:00 НСА 5:0 Пълдин Пд
12.09.20 17:00 Янтра 0:3 Севлиево Лейдис
12.09.20 17:00 ЛП Супер Спорт 3:4 Риал
13.09.20 11:00 Локомотив Ст Загора 1:2 Етър ВТ
13.09.20 17:30 Левски Чепинци 0:3 Барокко

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
26.09.20 16:00 Риал 1:2 Локомотив Ст Загора
26.09.20 16:00 Барокко 0:3 Пирин Лейдис
26.09.20 16:00 Етър ВТ 13:0 Левски Чепинци
26.09.20 16:00 ЖФК Варна 3:0 Янтра
27.09.20 10:00 Пълдин Пд 0:6 Локомотив Пд
27.09.20 11:00 Енко Пд 0:2 ЛП Супер Спорт
27.09.20 16:00 Севлиево Лейдис 0:7 НСА

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
03.10.20 12:00 НСА 9:0 ЖФК Варна
03.10.20 14:00 Локомотив Пд 4:0 Севлиево Лейдис
03.10.20 15:30 ЛП Супер Спорт 5:0 Пълдин Пд
03.10.20 15:30 Етър ВТ 1:0 Риал
03.10.20 15:30 Локомотив Ст Загора 4:0 Енко Пд
04.10.20 11:00 Янтра 1:1 Барокко
04.10.20 11:30 Левски Чепинци 0:5 Пирин Лейдис

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
10.10.20 12:30 ЖФК Варна 0:4 Локомотив Пд
10.10.20 15:00 Пирин Лейдис 10:1 Янтра
10.10.20 15:00 Енко Пд 0:4 Етър ВТ
10.10.20 15:00 Барокко 0:5 НСА
11.10.20 11:00 Риал 9:0 Левски Чепинци
11.10.20 15:00 Севлиево Лейдис 0:3 ЛП Супер Спорт
11.10.20 15:00 Пълдин Пд 1:3 Локомотив Ст Загора

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
17.10.20 14:30 Локомотив Пд 3:0 Барокко
17.10.20 14:30 Етър ВТ 11:0 Пълдин Пд
17.10.20 14:30 ЛП Супер Спорт 2:0 ЖФК Варна
17.10.20 14:30 Риал 0:2 Енко Пд
17.10.20 15:00 Локомотив Ст Загора 4:0 Севлиево Лейдис
18.10.20 11:00 НСА 5:0 Пирин Лейдис
18.10.20 13:00 Левски Чепинци 3:5 Янтра

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
24.10.20 14:00 ЖФК Варна -:- Локомотив Ст Загора
24.10.20 14:00 Барокко -:- ЛП Супер Спорт
24.10.20 14:00 Енко Пд -:- Левски Чепинци
24.10.20 14:00 Янтра -:- НСА
25.10.20 11:00 Пирин Лейдис -:- Локомотив Пд
25.10.20 14:00 Пълдин Пд -:- Риал
25.10.20 14:00 Севлиево Лейдис -:- Етър ВТ

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
31.10.20 13:30 Локомотив Пд -:- Янтра
31.10.20 13:30 ЛП Супер Спорт -:- Пирин Лейдис
31.10.20 13:30 Риал -:- Севлиево Лейдис
31.10.20 13:30 Енко Пд -:- Пълдин Пд
31.10.20 15:00 Локомотив Ст Загора -:- Барокко
01.11.20 11:00 Етър ВТ -:- ЖФК Варна
01.11.20 13:30 Левски Чепинци -:- НСА