За БФС // Комисии // Съдийска комисия // Решения

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

11 Юли 2019 13:00
 

12 Юли 2019 г. Петък 18:45 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Берое

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Велислав Христов Миленков    АС2:    Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов            
СН:    Йордан Костадинов Иванов        
 
12 Юли 2019 г. Петък 21:00 ч.
ПФК ЦСКА-София - ФК Етър

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
13 Юли 2019 г. Събота 18:30 ч.
ФК Арда - ПФК Ботев

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Александър Ангелов Атанасов
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов            
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
13 Юли 2019 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ФК Царско село 2015

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров        
СН:    Ичко Лозев Лозев     
 
14 Юли 2019 г. Неделя 18:45 ч.
ПФК Славия 1913 - ФК Витоша

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
14 Юли 2019 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Веселин Мишев Добриянов
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов                
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
15 Юли 2019 г. Понеделник 20:30 ч.
ОФК Дунав 2010 - ПФК Левски

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                 
СН:    Георги Генов Нарлев     

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения Супер купа на България

01 Юли 2019 15:53
3 Юли 2019 г. Сряда 20:30 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Георги Йорданов Дойнов 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                 СН:  ...

Съдийски назначения финал на Купа "България" за жени 2019г.

25 Юни 2019 14:00
26 Юни 2019 г. Сряда 18:00 ч.  НСА  -  Спортика                   с.Ковачевци, ст.„Димитровец“ ГС: Георги Николов     АС1: Мартин Ангелов     АС2: Красимир Миланов   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 1/2 финал Купа "България" за жени 2019г.

19 Юни 2019 14:00
23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Пълдин - НСА           гр.Пловдив, ст.„Коматево“ ГС: Боян Славков    АС1: Лазар Лазаров     АС2: Месут Ахмедов 23 Юни 2019 г. Неделя 17:30 ч.  Енко - Спортика      гр.Пловдив, ст.„Пловдив“ ГС: Рюстем...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-15

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - УФК“Асти“Хс ГС: Валентин Железов    АС1: Мурад Вели        АС2: Васил Шавов  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи за попълване на групата U-17

13 Юни 2019 13:00
16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Спартак 1918“Вн - ФК“Черноморец“Бс ГС: Димо Димов    АС1: Станимир Трифонов    АС2: Петър Балтов  16 Юни 2019 г. Неделя 11:00 ч. ФК“Национал“Сф - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Рюстем Карагарен    АС1: Йордан...

Съдийски назначения бараж за попълване на групата U-19

13 Юни 2019 13:00
15 Юни 2019 г. Събота 18:00 ч.  ПФК“Верея“СтЗ - ОФК“Локомотив“Г.Оряховица ГС: Мустафа Шефкет    АС1: Владимир Хубенов    АС2: Атанас Делчев    СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 18-ти кръг Държавно първенство за жени

13 Юни 2019 11:00
16 Юни 2019 г. Неделя 17:00 ч.     ЖФК Варна – Севлиево лейдис      гр.Варна, ст.„Спорт палас“ ГС: Надежда Белчева    АС1: Никола Тодоров    АС2: Богомил Димитров  ЛП Суперспорт – НСА             отложена Пълдин – Риал ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

10 Юни 2019 11:00
12 Юни 2019 г. Сряда 13:00 ч. Етър – Пълдин                                 стадион в село Ресен ГС: Галя Ечева      АС1: Александър Апостолов     АС2: Ренета Димитрова   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 17-ти кръг Държавно първенство за жени

03 Юни 2019 13:00
04 Юни 2019 г. Вторник 17:00 ч. Севлиево лейдис – Етър                       гр.Севлиево, ст.„ДЮШ“ ГС: Петър Кузев     АС1: Даниел Ников     АС2: Никифор Велков 08 Юни 2019 г. Събота 18:00 ч. Риал  –  Спортика             ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени

30 Май 2019 13:00
01 Юни 2019 г. Събота 16:00 ч. Севлиево лейдис – НСА              гр.Севлиево, ст.„Раковски“ ГС: Владимир Велев     АС1: Даниел Йорданов     АС2: Здравко Николов  01 Юни 2019 г. Събота 16:00 ч. Спортика  –  Енко               ...