За БФС // Комисии // Съдийска комисия // Решения

Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига

21 Май 2019 13:08
 

23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929

ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                
СН:    Георги Димитров Влъчков     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Черноморец Балчик

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Мирослав Пламенов Марков
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                
СН:    Милко Петков Николов     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ОФК Несебър - ПФК Монтана 1921

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Ириней Марчев Бодуров
4-ТИ:    Димитрина Милчева Милкова                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ПФК Лудогорец АД II

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Добруджа 1919

ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Царско село 2015

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Кариана - ОФК Поморие

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев                
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ФК Арда

ГС:    Никола Павлов Петров    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ:    Румен Красимиров Христов                 
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 36/10 кръг Първа лига

21 Май 2019 13:07
Първа шестица 24 Май 2019 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов         СН:    Костадин...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Етър U15 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ПФК Берое U15 - ПФК Славия U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 15:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - Етър U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            24 Май 2019 г. Петък 15:00 ч. ПФК Берое U17 - ПФК Славия U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-19

21 Май 2019 13:00
24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ФК Марек Дп U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Добрин Дианов Добринов   24 Май 2019 г. Петък 18:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Денислав Йорданов...

Съдийски назначения Първа лига Плейофи 2 - срещи реванш

20 Май 2019 13:00
22 Май 2019 г. Сряда 20:00 ч. ПФК Септември - ОФК Дунав 2010 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Дениз Пиринов Соколов 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов     СН:    Петър Стоянов Петров  ...

Съдийски назначения 35/9 кръг Първа лига

19 Май 2019 13:03
21 Май 2019 г. Вторник 18:00 ч. ПФК Ботев - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков         СН:    Илонка Миланова...

Съдийски назначения Първа лига Плейофи 2 - първи срещи

17 Май 2019 13:00
19 Май 2019 г. Неделя 20:00 ч. ОФК Дунав 2010 - ПФК Септември ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов       СН:    Кольо Димитров...

Съдийски назначения 1/4 финал Купа "България" за жени 2019г.

16 Май 2019 13:00
18 Май 2019 г. Събота 14:00 ч.    стадион в село Труд Пълдин - ЛП Суперспорт ГС: Владимир Недялков    АС1: Светослав Енчев    АС2: Крум Апостолов             18 Май 2019 г. Събота 16:30 ч.    гр.Пловдив, ст.„Пловдив“ Енко - Риал ГС: Николай...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

15 Май 2019 13:00
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Черноморец U15 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов   18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Адриан...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

15 Май 2019 13:00
18 Май 2019 г. Събота 11:00 ч. Дунав U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов   18 Май 2019 г. Събота 13:00 ч. ПОФК Ботев Вр U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Венислав Живков...