За БФС // Комисии // Съдийска комисия // Решения

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

13 Декември 2018 10:37
 

14 Дек 2018 г. Петък 17:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ФК Верея

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров    
СН:    Илонка Миланова Джалева     
 
15 Дек 2018 г. Събота 12:30 ч.
ФК Витоша - ПФК Черно море

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Ивайло Иванов Стоянов    
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
15 Дек 2018 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПОФК Ботев Враца

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов    
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
15 Дек 2018 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Берое - ПФК Левски

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Тони Бонев Пандарски
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов        
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
16 Дек 2018 г. Неделя 12:30 ч.
ОФК Дунав 2010 - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Георги Любомиров Минев
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов    
СН:    Константин Делов Писков     
 
16 Дек 2018 г. Неделя 15:00 ч.
ФК Етър - ПФК Септември

ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Станислав Тошев Ставров    
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
16 Дек 2018 г. Неделя 17:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Ботев

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев        
СН:    Ичко Лозев Лозев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 17-ти кръг Втора лига

06 Декември 2018 11:01
7 Дек 2018 г. Петък 14:00 ч. ФК Кариана - ФК Ботев Гълъбово ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Петър Димчев Стойчевски    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

06 Декември 2018 11:00
8 Дек 2018 г. Събота 12:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Теодор Пешев Петров 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                ...

Решение на СК при БФС

05 Декември 2018 11:00
След като разгледа обстойно представянето на съдията Волен Чинков на поверената му футболна среща от седемнадесети кръг на ППЛ между отборите на ПФК "Славия 1913" София и ПФК "ЦСКА - София" София, играна на 02.12.2018г от 17ч., СК при БФС взе решение да бъде...

Съдийски назначения 18-ти кръг Първа лига

03 Декември 2018 11:00
4 Дек 2018 г. Вторник 15:00 ч. ПФК Берое - ПФК Черно море ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Валентин Станчев Железов         СН:    Евгени Георгиев...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-15

29 Ноември 2018 11:04
1 Дек 2018 г. Събота 11:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Радослав Георгинов Вутов            2 Дек 2018 г. Неделя 11:00 ч. ФК Черноморец U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-17

29 Ноември 2018 11:03
1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч. ФК Витоша U17 - ПФК Славия U17 ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Антонио Янчев Костадинов            1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч. ПФК Монтана U17 - ФК Левски-Раковски U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-19

29 Ноември 2018 11:01
1 Дек 2018 г. Събота 14:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Цветомир Светланов Колев            2 Дек 2018 г. Неделя 14:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК ЦСКА-София U19...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

29 Ноември 2018 11:00
30 Ное 2018 г. Петък 14:00 ч. ПФК Монтана 1921 - ОФК Локомотив Горна Оряховица ГС:    Валентин Георгиев Станчев    АС1:    Тони Бонев Пандарски    АС2:    Стефан Делчев Делчев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

29 Ноември 2018 11:00
30 Ное 2018 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов          СН:    Димитър...

Съдийски назначения 5-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

27 Ноември 2018 11:00
27 Ное 2018 г. Вторник 16:00 ч. Пълдин – ЛП Суперспорт          гр.София, ст.„Царско село“ - изк. терен ГС: Николай Рамунски    АС1: Ивайло Цолов    АС2: Димитър Мекушин   СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.