За БФС // Отдел спортно-технически // Професионален футбол // Първа Професионална Лига

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 Лудогорец 23 16 7 0 32 55
2 Локомотив Пд 24 13 7 4 24 46
3 Левски 24 13 7 4 23 46
4 ЦСКА-София 24 13 7 4 23 46
5 Славия 24 12 6 6 8 42
6 Черно море 24 9 10 5 9 37
7 Берое 24 12 1 11 5 37
8 Ботев Пд 24 8 6 10 -2 30
9 Арда 23 7 8 8 -4 29
10 Етър 24 5 9 10 -14 24
11 Царско Село 24 6 4 14 -17 22
12 Ботев Вр 24 4 7 13 -25 19
13 Дунав 24 4 6 14 -26 18
14 Витоша 24 1 3 20 -36 6

Програма кръг 22

Дата Час Домакин   Гост
22.02.20 12:00 ПОФК Ботев Враца 3:1 ФК Арда
22.02.20 14:15 ПФК Черно море 2:2 ПФК Левски
22.02.20 16:30 ПФК ЦСКА-София 1:0 ПФК Ботев
23.02.20 12:00 ФК Витоша 1:2 ПФК Берое
23.02.20 14:15 ПФК Локомотив 1926 4:0 ФК Царско село 2015
23.02.20 16:30 ФК Етър 1:1 ПФК Лудогорец 1945
24.02.20 17:00 ПФК Славия 1913 3:1 ПФК Дунав

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
12.07.19 21:00 ПФК ЦСКА-София 2:2 ФК Етър
14.07.19 21:00 ПФК Черно море 3:1 ПФК Локомотив 1926
14.07.19 18:45 ПФК Славия 1913 3:2 ФК Витоша
12.07.19 18:45 ПОФК Ботев Враца 1:3 ПФК Берое
13.07.19 21:00 ПФК Лудогорец 1945 2:0 ФК Царско село 2015
14.07.19 18:30 ФК Арда 0:0 ПФК Ботев
15.07.19 20:30 ПФК Дунав 1:4 ПФК Левски

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
19.07.19 18:45 ФК Царско село 2015 0:0 ФК Арда
19.07.19 21:00 ПФК Локомотив 1926 3:2 ПФК Славия 1913
20.07.19 18:45 ПФК ЦСКА-София 1:3 ПФК Черно море
20.07.19 21:00 ПФК Берое 2:4 ПФК Лудогорец 1945
21.07.19 18:45 ПФК Ботев 3:1 ПФК Дунав
21.07.19 21:00 ФК Етър 0:0 ПФК Левски
22.07.19 21:00 ФК Витоша 0:2 ПОФК Ботев Враца

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
26.07.19 18:30 ПФК Дунав 3:1 ФК Царско село 2015
27.07.19 18:45 ПФК Черно море 1:1 ФК Етър
27.07.19 21:00 ФК Арда 3:1 ПФК Берое
28.07.19 18:45 ПОФК Ботев Враца 1:4 ПФК Локомотив 1926
28.07.19 21:00 ПФК Славия 1913 1:2 ПФК ЦСКА-София
29.07.19 18:45 ПФК Левски 3:1 ПФК Ботев
29.07.19 21:00 ПФК Лудогорец 1945 2:0 ФК Витоша

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
02.08.19 18:45 ФК Витоша 1:3 ФК Арда
02.08.19 21:00 ПФК Черно море 0:0 ПФК Славия 1913
03.08.19 18:45 ФК Етър 2:2 ПФК Ботев
03.08.19 21:00 ПФК Берое 2:0 ПФК Дунав
04.08.19 18:45 ПФК ЦСКА-София 1:0 ПОФК Ботев Враца
04.08.19 21:00 ПФК Локомотив 1926 1:1 ПФК Лудогорец 1945
05.08.19 21:00 ФК Царско село 2015 0:2 ПФК Левски

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
09.08.19 18:00 ПОФК Ботев Враца 1:1 ПФК Черно море
09.08.19 20:30 ПФК Славия 1913 2:1 ФК Етър
10.08.19 18:00 ПФК Ботев 0:2 ФК Царско село 2015
10.08.19 20:30 ПФК Левски 1:3 ПФК Берое
11.08.19 17:45 ФК Арда 2:5 ПФК Локомотив 1926
11.08.19 20:30 ПФК Лудогорец 1945 0:0 ПФК ЦСКА-София
12.08.19 18:00 ПФК Дунав 2:0 ФК Витоша

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
16.08.19 18:00 ПФК Славия 1913 2:2 ПОФК Ботев Враца
16.08.19 20:30 ФК Етър 1:1 ФК Царско село 2015
17.08.19 18:00 ПФК Берое 2:0 ПФК Ботев
17.08.19 20:30 ФК Витоша 0:4 ПФК Левски
18.08.19 18:00 ПФК ЦСКА-София 3:2 ФК Арда
18.08.19 20:30 ПФК Черно море 1:2 ПФК Лудогорец 1945
19.08.19 20:30 ПФК Локомотив 1926 3:1 ПФК Дунав

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
23.08.19 18:00 ФК Царско село 2015 2:1 ПФК Берое
23.08.19 20:30 ФК Арда 0:0 ПФК Черно море
24.08.19 18:00 ПФК Ботев 2:1 ФК Витоша
24.08.19 20:30 ПФК Левски 1:0 ПФК Локомотив 1926
25.08.19 18:00 ПФК Дунав 1:1 ПФК ЦСКА-София
25.08.19 20:30 ПФК Лудогорец 1945 0:0 ПФК Славия 1913
26.08.19 20:30 ПОФК Ботев Враца 2:1 ФК Етър

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
30.08.19 18:00 ПФК Черно море 1:1 ПФК Дунав
30.08.19 20:30 ПФК Славия 1913 2:3 ФК Арда
31.08.19 18:00 ПФК Локомотив 1926 1:1 ПФК Ботев
31.08.19 20:30 ФК Етър 2:1 ПФК Берое
01.09.19 15:00 ФК Витоша 3:2 ФК Царско село 2015
01.09.19 17:45 ПФК ЦСКА-София 2:2 ПФК Левски
01.09.19 20:30 ПОФК Ботев Враца 0:1 ПФК Лудогорец 1945

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
13.09.19 17:30 ФК Царско село 2015 2:3 ПФК Локомотив 1926
13.09.19 20:00 ФК Арда 2:1 ПОФК Ботев Враца
14.09.19 17:30 ПФК Ботев 0:1 ПФК ЦСКА-София
14.09.19 20:00 ПФК Лудогорец 1945 2:0 ФК Етър
15.09.19 17:45 ПФК Дунав 0:0 ПФК Славия 1913
15.09.19 20:15 ПФК Левски 3:0 ПФК Черно море
16.09.19 20:00 ПФК Берое 1:0 ФК Витоша

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
20.09.19 17:30 ПФК Черно море 2:0 ПФК Ботев
20.09.19 20:00 ПФК ЦСКА-София 3:0 ФК Царско село 2015
21.09.19 17:30 ПОФК Ботев Враца 0:0 ПФК Дунав
21.09.19 20:00 ПФК Славия 1913 0:2 ПФК Левски
22.09.19 17:45 ПФК Локомотив 1926 3:0 ПФК Берое
22.09.19 20:15 ПФК Лудогорец 1945 2:0 ФК Арда
23.09.19 17:30 ФК Етър 1:0 ФК Витоша

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
27.09.19 20:00 ФК Царско село 2015 1:1 ПФК Черно море
28.09.19 20:00 ПФК Левски 3:1 ПОФК Ботев Враца
29.09.19 16:00 ПФК Ботев 0:1 ПФК Славия 1913
29.09.19 18:15 ПФК Дунав 0:1 ПФК Лудогорец 1945
29.09.19 20:30 ПФК Берое 2:1 ПФК ЦСКА-София
30.09.19 17:30 ФК Арда 2:1 ФК Етър
30.09.19 20:00 ФК Витоша 2:3 ПФК Локомотив 1926

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
04.10.19 17:30 ПФК Славия 1913 1:0 ФК Царско село 2015
04.10.19 20:00 ПФК Черно море 2:0 ПФК Берое
05.10.19 15:00 ПОФК Ботев Враца 3:0 ПФК Ботев
05.10.19 17:30 ФК Етър 0:5 ПФК Локомотив 1926
05.10.19 20:00 ПФК ЦСКА-София 4:0 ФК Витоша
06.10.19 17:30 ФК Арда 0:2 ПФК Дунав
06.10.19 20:15 ПФК Лудогорец 1945 2:0 ПФК Левски

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
18.10.19 17:30 ФК Витоша 0:2 ПФК Черно море
18.10.19 20:00 ПФК Дунав 0:2 ФК Етър
19.10.19 17:30 ПФК Ботев 0:1 ПФК Лудогорец 1945
19.10.19 20:00 ПФК Левски 2:1 ФК Арда
20.10.19 17:45 ПФК Локомотив 1926 1:0 ПФК ЦСКА-София
21.10.19 17:30 ФК Царско село 2015 3:0 ПОФК Ботев Враца
21.10.19 20:00 ПФК Берое 1:2 ПФК Славия 1913

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
31.10.19 18:30 ПФК Левски 2:0 ПФК Дунав
29.10.19 16:00 ПФК Локомотив 1926 1:0 ПФК Черно море
30.10.19 18:30 ФК Етър 0:4 ПФК ЦСКА-София
30.10.19 16:00 ПФК Ботев 1:1 ФК Арда
31.10.19 16:00 ФК Витоша 0:1 ПФК Славия 1913
29.10.19 18:30 ФК Царско село 2015 0:2 ПФК Лудогорец 1945
29.10.19 13:30 ПФК Берое 4:0 ПОФК Ботев Враца

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
06.11.19 13:00 ПФК Дунав 1:2 ПФК Ботев
06.11.19 15:30 ПФК Левски 3:0 ФК Етър
07.11.19 15:30 ФК Арда 0:2 ФК Царско село 2015
02.11.19 17:30 ПФК Лудогорец 1945 3:1 ПФК Берое
05.11.19 15:00 ПФК Славия 1913 1:1 ПФК Локомотив 1926
05.11.19 17:30 ПФК Черно море 0:2 ПФК ЦСКА-София
05.11.19 12:30 ПОФК Ботев Враца 1:1 ФК Витоша

Програма кръг 16

Дата Час Домакин   Гост
10.11.19 12:45 ПФК Берое 0:1 ФК Арда
09.11.19 15:00 ФК Етър 1:0 ПФК Черно море
10.11.19 15:15 ПФК Ботев 1:0 ПФК Левски
09.11.19 17:30 ПФК ЦСКА-София 1:0 ПФК Славия 1913
08.11.19 17:30 ПФК Локомотив 1926 2:0 ПОФК Ботев Враца
10.11.19 17:45 ФК Витоша 0:1 ПФК Лудогорец 1945
11.11.19 17:30 ФК Царско село 2015 1:2 ПФК Дунав

Програма кръг 17

Дата Час Домакин   Гост
22.11.19 17:30 ФК Арда 2:0 ФК Витоша
23.11.19 12:30 ПФК Славия 1913 0:1 ПФК Черно море
23.11.19 15:00 ПОФК Ботев Враца 0:3 ПФК ЦСКА-София
23.11.19 17:30 ПФК Лудогорец 1945 2:1 ПФК Локомотив 1926
24.11.19 15:15 ПФК Дунав 0:3 ПФК Берое
24.11.19 17:45 ПФК Левски 2:0 ФК Царско село 2015
25.11.19 17:30 ПФК Ботев 2:0 ФК Етър

Програма кръг 18

Дата Час Домакин   Гост
29.11.19 16:30 ФК Етър 0:2 ПФК Славия 1913
30.11.19 12:30 ПФК Черно море 4:1 ПОФК Ботев Враца
30.11.19 15:00 ФК Царско село 2015 0:3 ПФК Ботев
30.11.19 17:30 ПФК Берое 1:1 ПФК Левски
01.12.19 12:00 ПФК Локомотив 1926 0:0 ФК Арда
01.12.19 14:30 ФК Витоша 1:1 ПФК Дунав
01.12.19 18:00 ПФК ЦСКА-София 0:0 ПФК Лудогорец 1945

Програма кръг 19

Дата Час Домакин   Гост
06.12.19 17:00 ФК Царско село 2015 2:2 ФК Етър
07.12.19 14:15 ПФК Ботев 3:1 ПФК Берое
07.12.19 16:30 ПФК Лудогорец 1945 1:1 ПФК Черно море
08.12.19 12:00 ПОФК Ботев Враца 0:2 ПФК Славия 1913
08.12.19 14:15 ФК Арда 0:0 ПФК ЦСКА-София
08.12.19 16:30 ПФК Левски 2:0 ФК Витоша
09.12.19 17:00 ПФК Дунав 0:3 ПФК Локомотив 1926

Програма кръг 20

Дата Час Домакин   Гост
13.12.19 17:00 ФК Етър 1:1 ПОФК Ботев Враца
14.12.19 12:00 ПФК Берое 2:0 ФК Царско село 2015
14.12.19 14:15 ПФК Черно море 1:1 ФК Арда
14.12.19 16:30 ПФК ЦСКА-София 4:0 ПФК Дунав
15.12.19 12:00 ФК Витоша 0:2 ПФК Ботев
15.12.19 14:15 ПФК Локомотив 1926 0:0 ПФК Левски
15.12.19 16:30 ПФК Славия 1913 1:1 ПФК Лудогорец 1945

Програма кръг 21

Дата Час Домакин   Гост
14.02.20 17:00 ФК Царско село 2015 1:0 ФК Витоша
15.02.20 14:45 ПФК Левски 0:0 ПФК ЦСКА-София
15.02.20 17:30 ПФК Лудогорец 1945 6:0 ПОФК Ботев Враца
16.02.20 12:00 ПФК Берое 2:0 ФК Етър
16.02.20 14:30 ПФК Ботев 0:0 ПФК Локомотив 1926
16.02.20 17:00 ПФК Дунав 0:2 ПФК Черно море
17.02.20 17:00 ФК Арда 0:1 ПФК Славия 1913

Програма кръг 22

Дата Час Домакин   Гост
22.02.20 12:00 ПОФК Ботев Враца 3:1 ФК Арда
22.02.20 14:15 ПФК Черно море 2:2 ПФК Левски
22.02.20 16:30 ПФК ЦСКА-София 1:0 ПФК Ботев
23.02.20 12:00 ФК Витоша 1:2 ПФК Берое
23.02.20 14:15 ПФК Локомотив 1926 4:0 ФК Царско село 2015
23.02.20 16:30 ФК Етър 1:1 ПФК Лудогорец 1945
24.02.20 17:00 ПФК Славия 1913 3:1 ПФК Дунав

Програма кръг 23

Дата Час Домакин   Гост
28.02.20 17:30 ПФК Берое 2:0 ПФК Локомотив 1926
29.02.20 12:30 ПФК Дунав 0:0 ПОФК Ботев Враца
29.02.20 15:00 ПФК Ботев 1:1 ПФК Черно море
29.02.20 17:30 ФК Царско село 2015 2:1 ПФК ЦСКА-София
01.03.20 14:15 ПФК Левски 1:2 ПФК Славия 1913
02.03.20 17:30 ФК Витоша 2:6 ФК Етър

Програма кръг 24

Дата Час Домакин   Гост
06.03.20 17:30 ПФК Черно море 1:0 ФК Царско село 2015
07.03.20 12:30 ФК Етър 1:1 ФК Арда
07.03.20 15:00 ПФК Локомотив 1926 1:1 ФК Витоша
07.03.20 17:30 ПФК ЦСКА-София 2:0 ПФК Берое
08.03.20 12:30 ПФК Славия 1913 2:1 ПФК Ботев
08.03.20 15:00 ПОФК Ботев Враца 0:0 ПФК Левски
08.03.20 17:30 ПФК Лудогорец 1945 5:1 ПФК Дунав

Програма кръг 25

Дата Час Домакин   Гост
13.03.20 17:30 ФК Царско село 2015 -:- ПФК Славия 1913
14.03.20 12:30 ПФК Дунав -:- ФК Арда
14.03.20 14:45 ПФК Локомотив 1926 -:- ФК Етър
15.03.20 17:45 ФК Витоша -:- ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 26

Дата Час Домакин   Гост
20.03.20 17:30 ПФК Черно море -:- ФК Витоша
21.03.20 13:00 ПОФК Ботев Враца -:- ФК Царско село 2015
21.03.20 15:30 ПФК Лудогорец 1945 -:- ПФК Ботев
21.03.20 18:00 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК Локомотив 1926
22.03.20 12:00 ФК Етър -:- ПФК Дунав
22.03.20 14:15 ФК Арда -:- ПФК Левски
22.03.20 16:15 ПФК Славия 1913 -:- ПФК Берое