За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // U19

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК "Черно море" 28 22 4 2 68 70
2 ПФК "Септември" Сф 28 20 5 3 55 65
3 ПФК "Лудогорец" 28 19 5 4 46 62
4 ПФК ЦСКА-София 28 17 7 4 42 58
5 ПФК "Левски" 28 17 2 9 37 53
6 ПФК "Славия" 28 15 6 7 31 51
7 ПФК "Берое" 28 15 6 7 50 51
8 ПФК "Ботев" Пд 28 13 3 12 17 42
9 ПФК "Монтана" 28 12 4 12 -1 40
10 ПФК "Локомотив" Пд 28 11 4 13 7 37
11 ОФК "Пирин" Бг 28 10 4 14 -8 34
12 ФК "Дунав" Русе 28 6 4 18 -35 22
13 ФК ”Янтра 1919” Гб 28 6 2 20 -78 20
14 ФК "Марек" Дупница 28 5 0 23 -74 15
15 ПФК "Нефтохимик" Бс 28 3 6 19 -48 15
16 ОФК "Сливен" 28 2 0 26 -109 6

Програма кръг 29

Дата Час Домакин   Гост
24.05.19 13:00 ФК "Марек" Дупница -:- ПФК "Лудогорец"
24.05.19 15:00 ФК "Дунав" Русе -:- ПФК "Ботев" Пд
24.05.19 18:00 ФК ”Янтра 1919” Гб -:- ОФК "Пирин" Бг
24.05.19 18:00 ПФК "Локомотив" Пд -:- ПФК "Монтана"
24.05.19 18:00 ПФК "Славия" -:- ПФК "Берое"
24.05.19 18:00 ПФК "Нефтохимик" Бс -:- ПФК "Левски"
24.05.19 18:00 ПФК "Септември" Сф -:- ОФК "Сливен"
24.05.19 18:00 ПФК "Черно море" -:- ПФК ЦСКА-София

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
11.08.18 18:00 ПФК "Лудогорец" 2:0 ПФК "Монтана"
11.08.18 18:00 ПФК "Черно море" 5:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
11.08.18 18:00 ПФК ЦСКА-София 1:1 ПФК "Нефтохимик" Бс
11.08.18 18:00 ПФК "Левски" 0:4 ПФК "Септември" Сф
12.08.18 18:00 ПФК "Берое" 0:0 ФК "Дунав" Русе
12.08.18 18:00 ОФК "Сливен" 1:2 ФК "Марек" Дупница
12.08.18 18:00 ПФК "Ботев" Пд 4:1 ПФК "Локомотив" Пд
12.08.18 18:00 ОФК "Пирин" Бг 1:2 ПФК "Славия"

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
17.08.18 17:30 ПФК "Лудогорец" 2:1 ПФК "Ботев" Пд
17.08.18 17:30 ФК "Марек" Дупница 1:4 ПФК "Берое"
17.08.18 17:30 ПФК "Локомотив" Пд 8:2 ОФК "Сливен"
17.08.18 17:30 ПФК "Септември" Сф 3:0 ОФК "Пирин" Бг
17.08.18 17:30 ФК "Дунав" Русе 0:3 ПФК "Левски"
17.08.18 17:30 ПФК "Славия" 3:0 ПФК ЦСКА-София
17.08.18 17:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 0:2 ПФК "Черно море"
17.08.18 17:30 ПФК "Монтана" 4:0 ФК ”Янтра 1919” Гб

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
24.08.18 17:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
24.08.18 17:30 ПФК "Левски" 7:1 ФК "Марек" Дупница
24.08.18 17:30 ПФК "Берое" 1:2 ПФК "Локомотив" Пд
24.08.18 17:30 ПФК ЦСКА-София 0:1 ПФК "Септември" Сф
24.08.18 17:30 ОФК "Пирин" Бг 1:0 ФК "Дунав" Русе
24.08.18 17:30 ОФК "Сливен" 0:4 ПФК "Лудогорец"
26.08.18 17:30 ПФК "Черно море" 3:0 ПФК "Славия"
27.08.18 17:30 ПФК "Ботев" Пд 2:0 ПФК "Монтана"

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
30.08.18 17:30 ПФК "Лудогорец" 1:0 ПФК "Берое"
31.08.18 17:30 ПФК "Локомотив" Пд 0:1 ПФК "Левски"
31.08.18 17:30 ПФК "Септември" Сф 3:2 ПФК "Черно море"
31.08.18 17:30 ПФК "Славия" 6:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
31.08.18 17:30 ПФК "Монтана" 5:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
31.08.18 17:30 ФК "Марек" Дупница 2:4 ОФК "Пирин" Бг
31.08.18 17:30 ПФК "Ботев" Пд 5:1 ОФК "Сливен"
31.08.18 17:30 ФК "Дунав" Русе 1:3 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
12.09.18 17:00 ПФК "Нефтохимик" Бс 2:2 ПФК "Славия"
12.09.18 17:00 ПФК "Берое" 2:1 ПФК "Ботев" Пд
12.09.18 17:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:0 ПФК "Септември" Сф
12.09.18 17:00 ОФК "Сливен" 0:3 ПФК "Монтана"
12.09.18 17:00 ПФК "Черно море" 4:0 ФК "Дунав" Русе
12.09.18 17:00 ОФК "Пирин" Бг 1:0 ПФК "Локомотив" Пд
12.09.18 17:00 ПФК "Левски" 1:3 ПФК "Лудогорец"
19.09.18 17:00 ПФК ЦСКА-София 4:0 ФК "Марек" Дупница

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
15.09.18 17:00 ПФК "Локомотив" Пд 0:1 ПФК ЦСКА-София
16.09.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 3:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
16.09.18 17:00 ПФК "Лудогорец" 0:1 ОФК "Пирин" Бг
16.09.18 17:00 ОФК "Сливен" 0:14 ПФК "Берое"
16.09.18 17:00 ФК "Марек" Дупница 0:7 ПФК "Черно море"
16.09.18 17:00 ПФК "Ботев" Пд 2:1 ПФК "Левски"
16.09.18 17:00 ФК "Дунав" Русе 1:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
18.09.18 17:00 ПФК "Монтана" 1:1 ПФК "Славия"

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
22.09.18 16:00 ПФК "Левски" 7:1 ОФК "Сливен"
22.09.18 16:00 ПФК "Берое" 4:1 ПФК "Монтана"
22.09.18 16:00 ОФК "Пирин" Бг 1:2 ПФК "Ботев" Пд
22.09.18 16:00 ПФК ЦСКА-София 0:0 ПФК "Лудогорец"
23.09.18 16:00 ПФК "Нефтохимик" Бс 1:0 ФК "Дунав" Русе
23.09.18 16:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 4:1 ФК "Марек" Дупница
23.09.18 16:00 ПФК "Черно море" 5:0 ПФК "Локомотив" Пд
24.09.18 16:00 ПФК "Славия" 0:2 ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
28.09.18 15:30 ОФК "Сливен" 1:2 ОФК "Пирин" Бг
28.09.18 15:30 ФК "Дунав" Русе 1:0 ПФК "Славия"
28.09.18 15:30 ФК "Марек" Дупница 2:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
28.09.18 15:30 ПФК "Ботев" Пд 0:1 ПФК ЦСКА-София
28.09.18 15:30 ПФК "Берое" 2:1 ПФК "Левски"
28.09.18 15:30 ПФК "Лудогорец" 1:1 ПФК "Черно море"
28.09.18 15:30 ПФК "Локомотив" Пд 5:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
21.11.18 14:00 ПФК "Монтана" 2:2 ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
03.10.18 15:30 ПФК "Левски" 3:1 ПФК "Монтана"
03.10.18 15:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:1 ПФК "Лудогорец"
03.10.18 15:30 ПФК "Славия" 5:0 ФК "Марек" Дупница
03.10.18 15:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 2:2 ПФК "Локомотив" Пд
03.10.18 15:30 ПФК "Черно море" 1:1 ПФК "Ботев" Пд
03.10.18 15:30 ПФК ЦСКА-София 7:1 ОФК "Сливен"
03.10.18 15:30 ОФК "Пирин" Бг 1:2 ПФК "Берое"
28.11.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 12:0 ФК "Дунав" Русе

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
07.10.18 14:00 ПФК "Левски" 3:1 ОФК "Пирин" Бг
07.10.18 15:30 ПФК "Лудогорец" 5:2 ПФК "Нефтохимик" Бс
07.10.18 15:30 ПФК "Берое" 0:0 ПФК ЦСКА-София
07.10.18 15:30 ПФК "Ботев" Пд 7:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
07.10.18 15:30 ПФК "Локомотив" Пд 2:0 ПФК "Славия"
08.10.18 15:30 ПФК "Монтана" 1:0 ФК "Дунав" Русе
08.10.18 15:30 ФК "Марек" Дупница 1:4 ПФК "Септември" Сф
12.10.18 15:30 ОФК "Сливен" 0:8 ПФК "Черно море"

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
19.10.18 15:30 ПФК "Черно море" 3:1 ПФК "Берое"
19.10.18 15:30 ПФК ЦСКА-София 4:1 ПФК "Левски"
19.10.18 15:30 ПФК "Славия" 2:1 ПФК "Лудогорец"
19.10.18 15:30 ОФК "Пирин" Бг 2:1 ПФК "Монтана"
19.10.18 15:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 1:2 ПФК "Ботев" Пд
19.10.18 15:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 3:0 ОФК "Сливен"
19.10.18 15:30 ФК "Дунав" Русе 1:0 ФК "Марек" Дупница
19.10.18 15:30 ПФК "Септември" Сф 1:1 ПФК "Локомотив" Пд

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
28.10.18 15:00 ОФК "Пирин" Бг 1:2 ПФК ЦСКА-София
28.10.18 15:00 ОФК "Сливен" 1:5 ПФК "Нефтохимик" Бс
28.10.18 15:00 ПФК "Монтана" 3:2 ФК "Марек" Дупница
28.10.18 15:00 ПФК "Ботев" Пд 0:0 ПФК "Славия"
28.10.18 15:00 ПФК "Левски" 1:3 ПФК "Черно море"
28.10.18 15:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:0 ФК "Дунав" Русе
28.10.18 15:00 ПФК "Берое" 6:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
28.10.18 15:00 ПФК "Лудогорец" 2:0 ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
04.11.18 14:30 ФК "Дунав" Русе 0:0 ПФК "Лудогорец"
04.11.18 14:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:1 ПФК "Левски"
04.11.18 14:30 ПФК "Септември" Сф 1:0 ПФК "Ботев" Пд
04.11.18 14:30 ПФК "Черно море" 2:0 ОФК "Пирин" Бг
04.11.18 14:30 ПФК "Славия" 15:1 ОФК "Сливен"
04.11.18 14:30 ПФК ЦСКА-София 3:0 ПФК "Монтана"
04.11.18 14:30 ФК "Марек" Дупница 0:7 ПФК "Локомотив" Пд
04.11.18 14:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 0:1 ПФК "Берое"

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
24.11.18 14:00 ПФК "Монтана" 2:1 ПФК "Локомотив" Пд
24.11.18 14:00 ОФК "Сливен" 3:5 ПФК "Септември" Сф
24.11.18 14:00 ПФК "Ботев" Пд 1:0 ФК "Дунав" Русе
24.11.18 14:00 ОФК "Пирин" Бг 5:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
24.11.18 14:00 ПФК "Берое" 3:3 ПФК "Славия"
24.11.18 14:00 ПФК "Левски" 10:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
24.11.18 14:00 ПФК "Лудогорец" 4:0 ФК "Марек" Дупница
24.11.18 14:00 ПФК ЦСКА-София 1:1 ПФК "Черно море"

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
01.12.18 14:00 ПФК "Черно море" 5:0 ПФК "Монтана"
02.12.18 14:00 ПФК "Славия" 4:3 ПФК "Левски"
02.12.18 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 1:3 ПФК "Лудогорец"
02.12.18 14:00 ФК "Дунав" Русе 0:1 ОФК "Сливен"
02.12.18 14:00 ФК "Марек" Дупница 0:2 ПФК "Ботев" Пд
02.12.18 14:00 ПФК "Нефтохимик" Бс 3:3 ОФК "Пирин" Бг
02.12.18 14:00 ПФК "Септември" Сф 1:0 ПФК "Берое"
02.12.18 14:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:3 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 16

Дата Час Домакин   Гост
23.02.19 12:00 ПФК "Нефтохимик" Бс 2:3 ПФК ЦСКА-София
23.02.19 13:30 ПФК "Септември" Сф 2:1 ПФК "Левски"
23.02.19 13:30 ПФК "Монтана" 0:2 ПФК "Лудогорец"
24.02.19 13:30 ФК "Дунав" Русе 0:1 ПФК "Берое"
24.02.19 13:30 ФК "Марек" Дупница 2:0 ОФК "Сливен"
24.02.19 13:30 ПФК "Локомотив" Пд 3:2 ПФК "Ботев" Пд
24.02.19 13:30 ПФК "Славия" 3:1 ОФК "Пирин" Бг
20.04.19 16:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:6 ПФК "Черно море"

Програма кръг 17

Дата Час Домакин   Гост
01.03.19 13:30 ПФК "Черно море" 3:2 ПФК "Нефтохимик" Бс
02.03.19 13:00 ОФК "Пирин" Бг 1:0 ПФК "Септември" Сф
02.03.19 13:30 ПФК "Левски" 4:1 ФК "Дунав" Русе
02.03.19 13:30 ПФК ЦСКА-София 0:0 ПФК "Славия"
02.03.19 13:30 ОФК "Сливен" 1:6 ПФК "Локомотив" Пд
02.03.19 13:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 2:3 ПФК "Монтана"
02.03.19 13:30 ПФК "Берое" 8:1 ФК "Марек" Дупница
02.03.19 15:30 ПФК "Ботев" Пд 0:1 ПФК "Лудогорец"

Програма кръг 18

Дата Час Домакин   Гост
05.03.19 13:30 ПФК "Славия" 0:2 ПФК "Черно море"
06.03.19 13:30 ФК "Дунав" Русе 1:1 ОФК "Пирин" Бг
06.03.19 13:30 ФК "Марек" Дупница 1:2 ПФК "Левски"
06.03.19 13:30 ПФК "Монтана" 4:1 ПФК "Ботев" Пд
06.03.19 13:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 1:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
06.03.19 13:30 ПФК "Локомотив" Пд 1:1 ПФК "Берое"
06.03.19 13:30 ПФК "Септември" Сф 0:0 ПФК ЦСКА-София
06.03.19 15:30 ПФК "Лудогорец" 1:0 ОФК "Сливен"

Програма кръг 19

Дата Час Домакин   Гост
09.03.19 14:30 ПФК "Берое" 0:0 ПФК "Лудогорец"
10.03.19 12:00 ПФК "Черно море" 3:1 ПФК "Септември" Сф
10.03.19 12:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 1:2 ПФК "Славия"
10.03.19 12:00 ПФК "Левски" 3:0 ПФК "Локомотив" Пд
10.03.19 14:30 ОФК "Пирин" Бг 4:1 ФК "Марек" Дупница
10.03.19 14:30 ПФК ЦСКА-София 5:1 ФК "Дунав" Русе
10.03.19 14:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 0:0 ПФК "Монтана"
10.03.19 14:30 ОФК "Сливен" 2:7 ПФК "Ботев" Пд

Програма кръг 20

Дата Час Домакин   Гост
15.03.19 14:30 ПФК "Славия" 4:1 ПФК "Нефтохимик" Бс
16.03.19 14:30 ФК "Дунав" Русе 0:2 ПФК "Черно море"
16.03.19 14:30 ПФК "Локомотив" Пд 0:0 ОФК "Пирин" Бг
16.03.19 14:30 ПФК "Септември" Сф 7:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
16.03.19 14:30 ПФК "Лудогорец" 1:1 ПФК "Левски"
16.03.19 15:30 ПФК "Ботев" Пд 1:0 ПФК "Берое"
17.03.19 14:30 ПФК "Монтана" 3:1 ОФК "Сливен"
17.03.19 14:30 ФК "Марек" Дупница 0:7 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 21

Дата Час Домакин   Гост
29.03.19 13:30 ПФК ЦСКА-София 3:0 ПФК "Локомотив" Пд
29.03.19 15:30 ПФК "Славия" 1:1 ПФК "Монтана"
29.03.19 15:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 1:6 ПФК "Септември" Сф
29.03.19 15:30 ПФК "Берое" 3:0 ОФК "Сливен"
29.03.19 15:30 ПФК "Черно море" 1:0 ФК "Марек" Дупница
29.03.19 15:30 ПФК "Левски" 1:0 ПФК "Ботев" Пд
29.03.19 15:30 ОФК "Пирин" Бг 0:1 ПФК "Лудогорец"
29.03.19 15:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:1 ФК "Дунав" Русе

Програма кръг 22

Дата Час Домакин   Гост
05.04.19 15:30 ПФК "Септември" Сф 3:0 ПФК "Славия"
05.04.19 15:30 ОФК "Сливен" 0:3 ПФК "Левски"
05.04.19 15:30 ФК "Марек" Дупница 0:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
05.04.19 15:30 ФК "Дунав" Русе 4:1 ПФК "Нефтохимик" Бс
05.04.19 15:30 ПФК "Лудогорец" 3:1 ПФК ЦСКА-София
05.04.19 15:30 ПФК "Локомотив" Пд 1:3 ПФК "Черно море"
05.04.19 15:30 ПФК "Ботев" Пд 1:1 ОФК "Пирин" Бг
07.04.19 13:00 ПФК "Монтана" 0:3 ПФК "Берое"

Програма кръг 23

Дата Час Домакин   Гост
13.04.19 16:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 1:0 ПФК "Локомотив" Пд
13.04.19 16:00 ПФК "Септември" Сф 2:1 ПФК "Монтана"
13.04.19 16:00 ПФК "Левски" 2:0 ПФК "Берое"
14.04.19 15:00 ПФК "Славия" 3:1 ФК "Дунав" Русе
14.04.19 16:00 ПФК ЦСКА-София 1:0 ПФК "Ботев" Пд
14.04.19 16:00 ОФК "Пирин" Бг 3:1 ОФК "Сливен"
17.04.19 16:00 ПФК "Черно море" 1:2 ПФК "Лудогорец"
21.04.19 16:00 ПФК "Нефтохимик" Бс 2:3 ФК "Марек" Дупница

Програма кръг 24

Дата Час Домакин   Гост
25.04.19 13:00 ФК "Дунав" Русе 0:0 ПФК "Септември" Сф
25.04.19 16:30 ФК "Марек" Дупница 2:4 ПФК "Славия"
25.04.19 16:30 ПФК "Ботев" Пд 1:4 ПФК "Черно море"
25.04.19 16:30 ПФК "Локомотив" Пд 4:1 ПФК "Нефтохимик" Бс
25.04.19 16:30 ПФК "Монтана" 0:2 ПФК "Левски"
25.04.19 16:30 ОФК "Сливен" 1:6 ПФК ЦСКА-София
25.04.19 16:30 ПФК "Лудогорец" 14:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
25.04.19 16:30 ПФК "Берое" 4:0 ОФК "Пирин" Бг

Програма кръг 25

Дата Час Домакин   Гост
30.04.19 16:30 ПФК "Славия" 2:0 ПФК "Локомотив" Пд
30.04.19 16:30 ПФК ЦСКА-София 3:0 ПФК "Берое"
30.04.19 16:30 ОФК "Пирин" Бг 2:4 ПФК "Левски"
30.04.19 16:30 ФК "Дунав" Русе 0:2 ПФК "Монтана"
30.04.19 16:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:4 ПФК "Ботев" Пд
30.04.19 16:30 ПФК "Септември" Сф 8:1 ФК "Марек" Дупница
30.04.19 16:30 ПФК "Черно море" 2:0 ОФК "Сливен"
30.04.19 16:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 0:4 ПФК "Лудогорец"

Програма кръг 26

Дата Час Домакин   Гост
03.05.19 16:30 ОФК "Сливен" 3:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
03.05.19 16:30 ПФК "Локомотив" Пд 0:1 ПФК "Септември" Сф
03.05.19 16:30 ПФК "Монтана" 2:0 ОФК "Пирин" Бг
03.05.19 16:30 ПФК "Берое" 2:2 ПФК "Черно море"
03.05.19 16:30 ПФК "Лудогорец" 3:0 ПФК "Славия"
03.05.19 16:30 ФК "Марек" Дупница 0:2 ФК "Дунав" Русе
03.05.19 16:30 ПФК "Ботев" Пд 1:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
03.05.19 16:30 ПФК "Левски" 1:1 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 27

Дата Час Домакин   Гост
13.05.19 16:30 ПФК "Черно море" 1:0 ПФК "Левски"
13.05.19 16:30 ПФК "Славия" 2:1 ПФК "Ботев" Пд
13.05.19 16:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:6 ПФК "Берое"
13.05.19 16:30 ПФК "Нефтохимик" Бс 5:1 ОФК "Сливен"
13.05.19 16:30 ФК "Дунав" Русе 0:2 ПФК "Локомотив" Пд
13.05.19 16:30 ПФК "Септември" Сф 1:0 ПФК "Лудогорец"
13.05.19 16:30 ФК "Марек" Дупница 3:2 ПФК "Монтана"
13.05.19 16:30 ПФК ЦСКА-София 1:0 ОФК "Пирин" Бг

Програма кръг 28

Дата Час Домакин   Гост
19.05.19 17:00 ПФК "Берое" 7:0 ПФК "Нефтохимик" Бс
19.05.19 17:00 ПФК "Левски" 5:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
19.05.19 17:00 ОФК "Пирин" Бг 1:4 ПФК "Черно море"
19.05.19 17:00 ОФК "Сливен" 3:6 ПФК "Славия"
19.05.19 17:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:1 ФК "Марек" Дупница
19.05.19 17:00 ПФК "Ботев" Пд 1:2 ПФК "Септември" Сф
20.05.19 17:00 ПФК "Монтана" 1:0 ПФК ЦСКА-София
20.05.19 17:00 ПФК "Лудогорец" 0:2 ФК "Дунав" Русе

Програма кръг 29

Дата Час Домакин   Гост
24.05.19 13:00 ФК "Марек" Дупница -:- ПФК "Лудогорец"
24.05.19 15:00 ФК "Дунав" Русе -:- ПФК "Ботев" Пд
24.05.19 18:00 ФК ”Янтра 1919” Гб -:- ОФК "Пирин" Бг
24.05.19 18:00 ПФК "Локомотив" Пд -:- ПФК "Монтана"
24.05.19 18:00 ПФК "Славия" -:- ПФК "Берое"
24.05.19 18:00 ПФК "Нефтохимик" Бс -:- ПФК "Левски"
24.05.19 18:00 ПФК "Септември" Сф -:- ОФК "Сливен"
24.05.19 18:00 ПФК "Черно море" -:- ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 30

Дата Час Домакин   Гост
29.05.19 18:00 ПФК "Левски" -:- ПФК "Славия"
29.05.19 18:00 ПФК "Лудогорец" -:- ПФК "Локомотив" Пд
29.05.19 18:00 ПФК "Ботев" Пд -:- ФК "Марек" Дупница
29.05.19 18:00 ПФК ЦСКА-София -:- ФК ”Янтра 1919” Гб
29.05.19 18:00 ОФК "Сливен" -:- ФК "Дунав" Русе
29.05.19 18:00 ПФК "Монтана" -:- ПФК "Черно море"
29.05.19 18:00 ОФК "Пирин" Бг -:- ПФК "Нефтохимик" Бс
29.05.19 18:00 ПФК "Берое" -:- ПФК "Септември" Сф