За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // U15

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК ЦСКА-София 22 16 5 1 39 53
2 ПФК "Левски" 22 17 2 3 40 53
3 ПФК "Берое" 22 11 7 4 21 40
4 ПФК "Септември" София 22 11 7 4 28 40
5 ПФК "Лудогорец" 22 11 6 5 28 39
6 ФК "Национал" 22 11 6 5 18 39
7 ПФК "Черно море" 22 10 5 7 11 35
8 ПФК "Ботев" Пд 22 10 5 7 27 35
9 ПФК "Славия" 22 9 4 9 -9 31
10 ПФК "Локомотив" Пд 22 8 5 9 10 29
11 ФК "Спартак 1919" Плевен 22 8 4 10 -2 28
12 ФК "Етър" (Вт) 22 4 9 9 -12 21
13 ФК "Черноморец 1919" Бс 22 4 3 15 -18 15
14 ПФК "Добруджа" 22 2 6 14 -45 12
15 ФК "Верея" Ст.З. 22 3 1 18 -76 10
16 ПОФК "Ботев" Вр 22 2 3 17 -60 9

Програма кръг 23

Дата Час Домакин   Гост
20.04.19 11:00 ПФК "Добруджа" -:- ПФК "Берое"
20.04.19 11:00 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК "Лудогорец"
20.04.19 11:00 ПФК "Левски" -:- ПФК "Славия"
20.04.19 13:00 ПФК "Локомотив" Пд -:- ФК "Верея" Ст.З.
20.04.19 13:00 ПФК "Септември" София -:- ПОФК "Ботев" Вр
20.04.19 15:00 ФК "Спартак 1919" Плевен -:- ПФК "Ботев" Пд
21.04.19 11:00 ПФК "Черно море" -:- ФК "Национал"
21.04.19 15:00 ФК "Черноморец 1919" Бс -:- ФК "Етър" (Вт)

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
28.08.18 10:00 ПФК "Септември" София 1:1 ПФК "Черно море"
28.08.18 10:00 ПОФК "Ботев" Вр 0:2 ПФК "Лудогорец"
28.08.18 10:00 ПФК "Локомотив" Пд 0:5 ПФК "Левски"
28.08.18 11:00 ФК "Верея" Ст.З. 0:1 ФК "Национал"
28.08.18 15:00 ПФК "Ботев" Пд 0:0 ПФК "Берое"
28.08.18 17:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 5:1 ПФК "Добруджа"
04.09.18 15:00 ФК "Етър" (Вт) 1:2 ПФК "Славия"
04.09.18 17:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 2:5 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
08.09.18 11:00 ПФК "Черно море" 2:1 ФК "Спартак 1919" Плевен
09.09.18 11:00 ФК "Национал" 1:1 ПФК "Локомотив" Пд
09.09.18 11:00 ПФК "Левски" 2:1 ПФК "Септември" София
09.09.18 11:00 ПФК ЦСКА-София 1:1 ФК "Черноморец 1919" Бс
09.09.18 11:00 ПФК "Славия" 2:2 ПФК "Добруджа"
09.09.18 15:00 ФК "Етър" (Вт) 1:1 ПФК "Ботев" Пд
09.09.18 15:00 ПФК "Берое" 5:2 ПОФК "Ботев" Вр
09.09.18 15:00 ПФК "Лудогорец" 5:0 ФК "Верея" Ст.З.

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
15.09.18 15:00 ПФК "Ботев" Пд 4:0 ПФК "Славия"
15.09.18 16:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 1:0 ПФК "Левски"
16.09.18 10:30 ПФК "Септември" София 1:0 ФК "Национал"
16.09.18 10:30 ПФК "Локомотив" Пд 4:1 ПФК "Лудогорец"
16.09.18 11:00 ПФК "Добруджа" 1:1 ПФК ЦСКА-София
16.09.18 11:00 ФК "Верея" Ст.З. 0:2 ПФК "Берое"
16.09.18 11:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 0:3 ПФК "Черно море"
16.09.18 15:00 ПОФК "Ботев" Вр 1:3 ФК "Етър" (Вт)

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
22.09.18 11:00 ПФК "Ботев" Пд 10:0 ПОФК "Ботев" Вр
22.09.18 11:00 ПФК "Черно море" 3:1 ПФК "Добруджа"
23.09.18 10:00 ПФК "Лудогорец" 1:1 ПФК "Септември" София
23.09.18 11:00 ПФК "Левски" 4:1 ФК "Черноморец 1919" Бс
23.09.18 11:00 ФК "Етър" (Вт) 3:3 ФК "Верея" Ст.З.
23.09.18 11:00 ПФК "Славия" 0:4 ПФК ЦСКА-София
23.09.18 11:00 ПФК "Берое" 3:0 ПФК "Локомотив" Пд
23.09.18 11:00 ФК "Национал" 3:2 ФК "Спартак 1919" Плевен

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
29.09.18 11:00 ПФК "Добруджа" 0:5 ПФК "Левски"
29.09.18 11:00 ФК "Верея" Ст.З. 2:1 ПФК "Ботев" Пд
30.09.18 11:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 1:2 ПФК "Лудогорец"
30.09.18 11:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 1:0 ФК "Национал"
30.09.18 11:00 ПФК "Септември" София 1:1 ПФК "Берое"
30.09.18 11:00 ПФК ЦСКА-София 1:0 ПФК "Черно море"
30.09.18 11:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:0 ФК "Етър" (Вт)
30.09.18 11:00 ПОФК "Ботев" Вр 0:3 ПФК "Славия"

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
06.10.18 10:00 ФК "Етър" (Вт) 0:1 ПФК "Септември" София
06.10.18 12:00 ПОФК "Ботев" Вр 5:1 ФК "Верея" Ст.З.
07.10.18 10:30 ПФК "Ботев" Пд 3:0 ПФК "Локомотив" Пд
07.10.18 11:00 ПФК "Левски" 1:2 ПФК ЦСКА-София
07.10.18 11:00 ФК "Национал" 4:0 ПФК "Добруджа"
07.10.18 11:00 ПФК "Славия" 1:3 ПФК "Черно море"
07.10.18 13:00 ПФК "Берое" 2:2 ФК "Спартак 1919" Плевен
07.10.18 13:00 ПФК "Лудогорец" 4:0 ФК "Черноморец 1919" Бс

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
13.10.18 11:00 ПФК "Добруджа" 0:0 ПФК "Лудогорец"
13.10.18 11:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 0:2 ПФК "Берое"
13.10.18 12:00 ФК "Верея" Ст.З. 0:5 ПФК "Славия"
13.10.18 12:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 3:2 ФК "Етър" (Вт)
14.10.18 11:00 ПФК "Черно море" 0:2 ПФК "Левски"
14.10.18 11:00 ПФК ЦСКА-София 4:1 ФК "Национал"
14.10.18 11:00 ПФК "Септември" София 0:1 ПФК "Ботев" Пд
14.10.18 12:00 ПФК "Локомотив" Пд 11:0 ПОФК "Ботев" Вр

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
21.10.18 11:00 ФК "Национал" 2:1 ПФК "Черно море"
21.10.18 11:00 ПФК "Ботев" Пд 5:1 ФК "Спартак 1919" Плевен
21.10.18 11:00 ПФК "Славия" 1:2 ПФК "Левски"
21.10.18 11:00 ФК "Верея" Ст.З. 0:6 ПФК "Локомотив" Пд
21.10.18 11:00 ПОФК "Ботев" Вр 2:4 ПФК "Септември" София
21.10.18 11:00 ФК "Етър" (Вт) 1:0 ФК "Черноморец 1919" Бс
21.10.18 11:00 ПФК "Лудогорец" 0:2 ПФК ЦСКА-София
25.10.18 11:00 ПФК "Берое" 6:0 ПФК "Добруджа"

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
02.11.18 12:00 ПФК "Локомотив" Пд 3:0 ПФК "Славия"
03.11.18 11:00 ПФК "Левски" 2:0 ФК "Национал"
03.11.18 12:00 ПФК ЦСКА-София 3:0 ПФК "Берое"
03.11.18 12:00 ПФК "Септември" София 11:0 ФК "Верея" Ст.З.
03.11.18 12:00 ПФК "Черно море" 1:0 ПФК "Лудогорец"
04.11.18 12:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 2:0 ПОФК "Ботев" Вр
04.11.18 13:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 0:3 ПФК "Ботев" Пд
04.11.18 14:00 ПФК "Добруджа" 1:3 ФК "Етър" (Вт)

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
07.11.18 11:00 ПОФК "Ботев" Вр 1:3 ФК "Черноморец 1919" Бс
07.11.18 11:00 ПФК "Лудогорец" 0:1 ПФК "Левски"
07.11.18 11:00 ПФК "Ботев" Пд 4:1 ПФК "Добруджа"
07.11.18 11:00 ПФК "Славия" 1:5 ФК "Национал"
07.11.18 11:00 ФК "Етър" (Вт) 1:1 ПФК ЦСКА-София
07.11.18 11:00 ФК "Верея" Ст.З. 1:3 ФК "Спартак 1919" Плевен
07.11.18 12:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:1 ПФК "Септември" София
07.11.18 12:30 ПФК "Берое" 1:0 ПФК "Черно море"

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
10.11.18 10:30 ПФК "Септември" София 4:0 ПФК "Славия"
10.11.18 11:00 ФК "Национал" 1:1 ПФК "Лудогорец"
10.11.18 11:00 ПФК "Добруджа" 1:1 ПОФК "Ботев" Вр
10.11.18 12:00 ПФК "Левски" 4:1 ПФК "Берое"
10.11.18 12:00 ПФК "Черно море" 4:0 ФК "Етър" (Вт)
10.11.18 12:00 ПФК ЦСКА-София 3:2 ПФК "Ботев" Пд
10.11.18 14:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 6:1 ФК "Верея" Ст.З.
10.11.18 14:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 2:0 ПФК "Локомотив" Пд

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
14.11.18 11:00 ПФК "Септември" София 1:1 ФК "Спартак 1919" Плевен
14.11.18 11:00 ПФК "Славия" 0:4 ПФК "Лудогорец"
14.11.18 11:00 ПФК "Ботев" Пд 3:5 ПФК "Черно море"
14.11.18 11:00 ПФК "Локомотив" Пд 1:1 ФК "Черноморец 1919" Бс
14.11.18 11:00 ФК "Верея" Ст.З. 2:0 ПФК "Добруджа"
14.11.18 12:00 ПФК "Берое" 6:0 ФК "Национал"
14.11.18 12:00 ПОФК "Ботев" Вр 0:7 ПФК ЦСКА-София
14.11.18 12:00 ФК "Етър" (Вт) 1:1 ПФК "Левски"

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
18.11.18 11:00 ПФК "Лудогорец" 2:0 ПФК "Берое"
18.11.18 11:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 0:1 ПФК "Септември" София
18.11.18 11:00 ПФК "Черно море" 1:1 ПОФК "Ботев" Вр
18.11.18 11:00 ПФК "Добруджа" 0:2 ПФК "Локомотив" Пд
18.11.18 12:00 ПФК "Левски" 1:0 ПФК "Ботев" Пд
18.11.18 12:00 ПФК ЦСКА-София 4:0 ФК "Верея" Ст.З.
18.11.18 14:00 ФК "Национал" 1:1 ФК "Етър" (Вт)
18.11.18 14:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 1:2 ПФК "Славия"

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
23.11.18 12:00 ФК "Етър" (Вт) 1:1 ПФК "Лудогорец"
24.11.18 11:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 2:1 ФК "Черноморец 1919" Бс
25.11.18 11:00 ПФК "Септември" София 3:0 ПФК "Добруджа"
25.11.18 12:00 ПФК "Славия" 2:2 ПФК "Берое"
25.11.18 12:00 ПОФК "Ботев" Вр 2:3 ПФК "Левски"
25.11.18 12:00 ФК "Верея" Ст.З. 0:2 ПФК "Черно море"
25.11.18 12:00 ПФК "Ботев" Пд 0:2 ФК "Национал"
25.11.18 12:00 ПФК "Локомотив" Пд 0:1 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
01.12.18 11:00 ПФК ЦСКА-София 2:0 ПФК "Септември" София
02.12.18 11:00 ПФК "Добруджа" 3:2 ФК "Спартак 1919" Плевен
02.12.18 11:00 ФК "Национал" 2:0 ПОФК "Ботев" Вр
02.12.18 11:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 1:2 ПФК "Славия"
02.12.18 11:00 ПФК "Черно море" 1:1 ПФК "Локомотив" Пд
02.12.18 11:00 ПФК "Лудогорец" 2:2 ПФК "Ботев" Пд
02.12.18 12:00 ПФК "Левски" 7:1 ФК "Верея" Ст.З.
02.12.18 12:00 ПФК "Берое" 0:0 ФК "Етър" (Вт)

Програма кръг 16

Дата Час Домакин   Гост
23.02.19 12:00 ПФК "Славия" 1:0 ФК "Етър" (Вт)
23.02.19 12:00 ПФК "Левски" 3:0 ПФК "Локомотив" Пд
23.02.19 12:00 ПФК ЦСКА-София 4:2 ФК "Спартак 1919" Плевен
23.02.19 13:00 ПФК "Лудогорец" 6:0 ПОФК "Ботев" Вр
23.02.19 13:00 ПФК "Берое" 4:2 ПФК "Ботев" Пд
24.02.19 13:00 ПФК "Добруджа" 1:0 ФК "Черноморец 1919" Бс
25.02.19 10:00 ПФК "Черно море" 1:1 ПФК "Септември" София
27.02.19 12:00 ФК "Национал" 12:0 ФК "Верея" Ст.З.

Програма кръг 17

Дата Час Домакин   Гост
02.03.19 11:00 ПФК "Добруджа" 0:1 ПФК "Славия"
02.03.19 11:00 ПОФК "Ботев" Вр 0:2 ПФК "Берое"
02.03.19 11:00 ПФК "Септември" София 2:0 ПФК "Левски"
02.03.19 11:00 ФК "Верея" Ст.З. 0:5 ПФК "Лудогорец"
02.03.19 11:00 ПФК "Ботев" Пд 2:1 ФК "Етър" (Вт)
02.03.19 11:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 0:2 ПФК ЦСКА-София
02.03.19 13:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 2:0 ПФК "Черно море"
03.03.19 11:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:3 ФК "Национал"

Програма кръг 18

Дата Час Домакин   Гост
06.03.19 10:30 ПФК "Лудогорец" 1:0 ПФК "Локомотив" Пд
06.03.19 11:00 ПФК "Берое" 3:0 ФК "Верея" Ст.З.
06.03.19 11:00 ПФК ЦСКА-София 2:0 ПФК "Добруджа"
06.03.19 11:00 ФК "Национал" 0:0 ПФК "Септември" София
06.03.19 12:00 ПФК "Славия" 0:0 ПФК "Ботев" Пд
06.03.19 12:00 ПФК "Левски" 2:1 ФК "Спартак 1919" Плевен
06.03.19 12:00 ФК "Етър" (Вт) 0:0 ПОФК "Ботев" Вр
06.03.19 14:00 ПФК "Черно море" 2:0 ФК "Черноморец 1919" Бс

Програма кръг 19

Дата Час Домакин   Гост
10.03.19 09:30 ПФК ЦСКА-София 1:1 ПФК "Славия"
10.03.19 11:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 0:1 ПФК "Левски"
10.03.19 11:00 ПФК "Добруджа" 1:1 ПФК "Черно море"
10.03.19 11:00 ПФК "Септември" София 3:0 ПФК "Лудогорец"
10.03.19 12:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:0 ПФК "Берое"
10.03.19 13:00 ПОФК "Ботев" Вр 0:7 ПФК "Ботев" Пд
10.03.19 13:30 ФК "Спартак 1919" Плевен 0:2 ФК "Национал"
10.03.19 14:00 ФК "Верея" Ст.З. 0:1 ФК "Етър" (Вт)

Програма кръг 20

Дата Час Домакин   Гост
15.03.19 11:00 ПФК "Ботев" Пд 2:0 ФК "Верея" Ст.З.
16.03.19 11:00 ПФК "Черно море" 0:2 ПФК ЦСКА-София
16.03.19 11:00 ПФК "Левски" 7:0 ПФК "Добруджа"
16.03.19 11:00 ФК "Национал" 0:0 ФК "Черноморец 1919" Бс
16.03.19 12:00 ПФК "Славия" 2:1 ПОФК "Ботев" Вр
16.03.19 12:00 ПФК "Берое" 0:0 ПФК "Септември" София
16.03.19 12:00 ФК "Етър" (Вт) 0:0 ПФК "Локомотив" Пд
17.03.19 13:00 ПФК "Лудогорец" 2:2 ФК "Спартак 1919" Плевен

Програма кръг 21

Дата Час Домакин   Гост
30.03.19 11:00 ПФК "Локомотив" Пд 0:0 ПФК "Ботев" Пд
30.03.19 11:30 ПФК ЦСКА-София 1:1 ПФК "Левски"
30.03.19 13:00 ПФК "Септември" София 3:0 ФК "Етър" (Вт)
31.03.19 11:00 ПФК "Добруджа" 1:1 ФК "Национал"
31.03.19 11:00 ФК "Верея" Ст.З. 2:0 ПОФК "Ботев" Вр
31.03.19 11:00 ПФК "Черно море" 2:0 ПФК "Славия"
31.03.19 12:00 ФК "Спартак 1919" Плевен 0:0 ПФК "Берое"
31.03.19 15:00 ФК "Черноморец 1919" Бс 0:4 ПФК "Лудогорец"

Програма кръг 22

Дата Час Домакин   Гост
06.04.19 10:00 ПФК "Левски" 2:1 ПФК "Черно море"
06.04.19 11:00 ФК "Национал" 1:0 ПФК ЦСКА-София
06.04.19 13:00 ПФК "Берое" 1:0 ФК "Черноморец 1919" Бс
06.04.19 13:00 ПФК "Ботев" Пд 1:3 ПФК "Септември" София
06.04.19 13:00 ПОФК "Ботев" Вр 1:0 ПФК "Локомотив" Пд
07.04.19 12:00 ПФК "Славия" 6:1 ФК "Верея" Ст.З.
07.04.19 13:00 ФК "Етър" (Вт) 2:6 ФК "Спартак 1919" Плевен
07.04.19 13:00 ПФК "Лудогорец" 4:0 ПФК "Добруджа"

Програма кръг 23

Дата Час Домакин   Гост
20.04.19 11:00 ПФК "Добруджа" -:- ПФК "Берое"
20.04.19 11:00 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК "Лудогорец"
20.04.19 11:00 ПФК "Левски" -:- ПФК "Славия"
20.04.19 13:00 ПФК "Локомотив" Пд -:- ФК "Верея" Ст.З.
20.04.19 13:00 ПФК "Септември" София -:- ПОФК "Ботев" Вр
20.04.19 15:00 ФК "Спартак 1919" Плевен -:- ПФК "Ботев" Пд
21.04.19 11:00 ПФК "Черно море" -:- ФК "Национал"
21.04.19 15:00 ФК "Черноморец 1919" Бс -:- ФК "Етър" (Вт)

Програма кръг 24

Дата Час Домакин   Гост
25.04.19 11:00 ПОФК "Ботев" Вр -:- ФК "Спартак 1919" Плевен
25.04.19 11:00 ПФК "Славия" -:- ПФК "Локомотив" Пд
25.04.19 11:00 ФК "Национал" -:- ПФК "Левски"
25.04.19 12:00 ПФК "Лудогорец" -:- ПФК "Черно море"
25.04.19 12:00 ПФК "Берое" -:- ПФК ЦСКА-София
25.04.19 12:00 ПФК "Ботев" Пд -:- ФК "Черноморец 1919" Бс
25.04.19 13:30 ФК "Верея" Ст.З. -:- ПФК "Септември" София
25.04.19 14:00 ФК "Етър" (Вт) -:- ПФК "Добруджа"

Програма кръг 25

Дата Час Домакин   Гост
01.05.19 11:00 ПФК "Септември" София -:- ПФК "Локомотив" Пд
01.05.19 11:00 ПФК "Черно море" -:- ПФК "Берое"
01.05.19 11:00 ФК "Национал" -:- ПФК "Славия"
01.05.19 11:00 ПФК "Левски" -:- ПФК "Лудогорец"
01.05.19 11:00 ПФК "Добруджа" -:- ПФК "Ботев" Пд
01.05.19 11:00 ФК "Черноморец 1919" Бс -:- ПОФК "Ботев" Вр
01.05.19 13:00 ФК "Спартак 1919" Плевен -:- ФК "Верея" Ст.З.
01.05.19 13:00 ПФК ЦСКА-София -:- ФК "Етър" (Вт)

Програма кръг 26

Дата Час Домакин   Гост
05.05.19 11:00 ПОФК "Ботев" Вр -:- ПФК "Добруджа"
05.05.19 11:00 ПФК "Лудогорец" -:- ФК "Национал"
05.05.19 11:00 ПФК "Славия" -:- ПФК "Септември" София
05.05.19 13:30 ПФК "Ботев" Пд -:- ПФК ЦСКА-София
05.05.19 13:30 ПФК "Берое" -:- ПФК "Левски"
05.05.19 13:30 ПФК "Локомотив" Пд -:- ФК "Спартак 1919" Плевен
05.05.19 13:30 ФК "Етър" (Вт) -:- ПФК "Черно море"
05.05.19 13:30 ФК "Верея" Ст.З. -:- ФК "Черноморец 1919" Бс