За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // U17

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК "Септември" Сф 10 10 0 0 51 30
2 ПФК "Левски" Сф 10 8 0 2 18 24
3 ПФК "Славия" Сф 11 8 0 3 15 24
4 ПФК "Ботев" Пд 10 7 1 2 13 22
5 ПФК "Лудогорец" Рз 11 7 1 3 13 22
6 ФК "Дунав" Русе 11 6 2 3 6 20
7 ПФК ЦСКА-София 11 6 1 4 7 19
8 ФК "Национал" София 11 5 2 4 8 17
9 ФК "Етър" (Вт) 11 5 1 5 0 16
10 ФК "Сокол" Марково 11 5 1 5 -5 16
11 ПФК "Черно море" Вн 11 4 2 5 2 14
12 ПФК "Локомотив" Пд 11 3 1 7 -8 10
13 ПФК "Берое" СтЗ 11 3 1 7 -18 10
14 ФК“Спартак 1918“Вн 10 1 2 7 -18 5
15 ФК "Левски-Раковски" Сф 11 0 1 10 -36 1
16 ФК "Витоша" Бистрица 11 0 0 11 -48 0

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
10.11.19 10:30 ФК“Спартак 1918“Вн -:- ПФК "Черно море" Вн
10.11.19 14:00 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК "Левски" Сф
10.11.19 14:00 ФК "Национал" София -:- ПФК "Ботев" Пд
10.11.19 14:00 ПФК "Септември" Сф -:- ПФК "Славия" Сф
10.11.19 14:00 ФК "Етър" (Вт) -:- ПФК "Локомотив" Пд
10.11.19 14:30 ФК "Сокол" Марково -:- ФК "Левски-Раковски" Сф
10.11.19 14:30 ФК "Витоша" Бистрица -:- ПФК "Берое" СтЗ
10.11.19 14:30 ПФК "Лудогорец" Рз -:- ФК "Дунав" Русе

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
24.08.19 11:00 ПФК "Ботев" Пд 1:0 ПФК "Локомотив" Пд
24.08.19 11:30 ПФК ЦСКА-София 0:0 ФК“Спартак 1918“Вн
24.08.19 12:00 ПФК "Лудогорец" Рз 5:1 ФК "Витоша" Бистрица
24.08.19 17:00 ФК "Национал" София 2:0 ФК "Дунав" Русе
24.08.19 17:00 ФК "Етър" (Вт) 3:1 ПФК "Черно море" Вн
24.08.19 17:30 ФК "Сокол" Марково 2:1 ПФК "Левски" Сф
24.08.19 17:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:2 ПФК "Славия" Сф
25.08.19 11:00 ПФК "Септември" Сф 4:1 ПФК "Берое" СтЗ

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
28.08.19 10:30 ФК“Спартак 1918“Вн 0:4 ПФК "Септември" Сф
28.08.19 10:30 ФК "Дунав" Русе 4:2 ФК "Сокол" Марково
28.08.19 10:30 ПФК "Левски" Сф 10:0 ФК "Левски-Раковски" Сф
28.08.19 11:00 ПФК "Славия" Сф 3:2 ПФК "Ботев" Пд
28.08.19 11:00 ПФК "Лудогорец" Рз 2:0 ПФК ЦСКА-София
28.08.19 12:00 ПФК "Черно море" Вн 0:0 ФК "Национал" София
28.08.19 17:00 ПФК "Берое" СтЗ 1:4 ФК "Етър" (Вт)
28.08.19 17:30 ФК "Витоша" Бистрица 0:2 ПФК "Локомотив" Пд

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
11.09.19 10:30 ФК "Сокол" Марково 0:0 ПФК "Черно море" Вн
11.09.19 12:00 ПФК "Септември" Сф 2:1 ПФК "Лудогорец" Рз
11.09.19 12:30 ПФК "Локомотив" Пд 2:5 ПФК "Славия" Сф
11.09.19 12:30 ПФК ЦСКА-София 7:1 ФК "Витоша" Бистрица
11.09.19 12:30 ПФК "Ботев" Пд 3:4 ПФК "Левски" Сф
11.09.19 16:00 ФК "Етър" (Вт) 4:0 ФК“Спартак 1918“Вн
11.09.19 16:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:2 ФК "Дунав" Русе
11.09.19 17:00 ФК "Национал" София 9:0 ПФК "Берое" СтЗ

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
14.09.19 10:30 ФК“Спартак 1918“Вн 2:1 ФК "Национал" София
14.09.19 10:30 ФК "Дунав" Русе 1:1 ПФК "Ботев" Пд
14.09.19 12:00 ПФК ЦСКА-София 1:8 ПФК "Септември" Сф
14.09.19 12:00 ПФК "Черно море" Вн 4:1 ФК "Левски-Раковски" Сф
14.09.19 12:30 ПФК "Левски" Сф 1:0 ПФК "Локомотив" Пд
14.09.19 17:00 ФК "Витоша" Бистрица 0:5 ПФК "Славия" Сф
14.09.19 17:00 ПФК "Лудогорец" Рз 3:1 ФК "Етър" (Вт)
15.09.19 17:00 ПФК "Берое" СтЗ 0:2 ФК "Сокол" Марково

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
18.09.19 10:00 ПФК "Септември" Сф 12:0 ФК "Витоша" Бистрица
18.09.19 10:30 ФК "Сокол" Марково 2:1 ФК“Спартак 1918“Вн
18.09.19 12:00 ФК "Национал" София 0:2 ПФК "Лудогорец" Рз
18.09.19 12:00 ФК "Етър" (Вт) 0:1 ПФК ЦСКА-София
18.09.19 12:00 ПФК "Ботев" Пд 3:0 ПФК "Черно море" Вн
18.09.19 16:00 ПФК "Локомотив" Пд 1:3 ФК "Дунав" Русе
18.09.19 17:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:2 ПФК "Берое" СтЗ
18.09.19 17:00 ПФК "Славия" Сф 1:4 ПФК "Левски" Сф

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
21.09.19 10:30 ПФК "Лудогорец" Рз 3:1 ФК "Сокол" Марково
22.09.19 10:30 ФК "Дунав" Русе 2:1 ПФК "Славия" Сф
22.09.19 12:00 ПФК "Черно море" Вн 2:0 ПФК "Локомотив" Пд
22.09.19 16:00 ФК“Спартак 1918“Вн 1:1 ФК "Левски-Раковски" Сф
22.09.19 17:00 ПФК ЦСКА-София 8:2 ФК "Национал" София
22.09.19 17:00 ПФК "Берое" СтЗ 1:4 ПФК "Ботев" Пд
22.09.19 17:00 ФК "Витоша" Бистрица 1:2 ПФК "Левски" Сф
22.09.19 17:00 ПФК "Септември" Сф 10:0 ФК "Етър" (Вт)

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
27.09.19 10:30 ПФК "Ботев" Пд 3:0 ФК“Спартак 1918“Вн
28.09.19 15:00 ФК "Сокол" Марково 1:2 ПФК ЦСКА-София
29.09.19 11:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:3 ПФК "Лудогорец" Рз
29.09.19 12:00 ПФК "Славия" Сф 2:0 ПФК "Черно море" Вн
29.09.19 13:00 ФК "Национал" София 1:5 ПФК "Септември" Сф
29.09.19 13:30 ПФК "Левски" Сф 3:1 ФК "Дунав" Русе
29.09.19 15:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:1 ПФК "Берое" СтЗ
29.09.19 16:00 ФК "Етър" (Вт) 4:1 ФК "Витоша" Бистрица

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
05.10.19 10:30 ФК“Спартак 1918“Вн 1:2 ПФК "Локомотив" Пд
05.10.19 12:30 ПФК "Лудогорец" Рз 2:3 ПФК "Ботев" Пд
05.10.19 12:30 ПФК "Черно море" Вн 0:1 ПФК "Левски" Сф
05.10.19 13:30 ПФК "Септември" Сф 4:0 ФК "Сокол" Марково
05.10.19 14:30 ФК "Витоша" Бистрица 1:3 ФК "Дунав" Русе
05.10.19 15:00 ПФК ЦСКА-София 5:0 ФК "Левски-Раковски" Сф
06.10.19 15:00 ПФК "Берое" СтЗ 0:1 ПФК "Славия" Сф
06.10.19 15:00 ФК "Етър" (Вт) 1:1 ФК "Национал" София

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
09.10.19 11:00 ФК "Национал" София 6:1 ФК "Витоша" Бистрица
09.10.19 12:00 ПФК "Славия" Сф 4:0 ФК“Спартак 1918“Вн
09.10.19 13:00 ПФК "Локомотив" Пд 1:1 ПФК "Лудогорец" Рз
09.10.19 13:30 ПФК "Левски" Сф 1:2 ПФК "Берое" СтЗ
09.10.19 15:00 ФК "Сокол" Марково 3:2 ФК "Етър" (Вт)
09.10.19 15:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:4 ПФК "Септември" Сф
09.10.19 15:00 ФК "Дунав" Русе 2:3 ПФК "Черно море" Вн
09.10.19 15:00 ПФК "Ботев" Пд 4:2 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
24.10.19 11:00 ФК "Витоша" Бистрица 0:5 ПФК "Черно море" Вн
24.10.19 11:00 ПФК "Берое" СтЗ 1:1 ФК "Дунав" Русе
24.10.19 12:00 ПФК "Лудогорец" Рз 3:2 ПФК "Славия" Сф
24.10.19 13:00 ФК "Етър" (Вт) 4:0 ФК "Левски-Раковски" Сф
24.10.19 14:00 ПФК ЦСКА-София 1:0 ПФК "Локомотив" Пд
24.10.19 15:00 ФК“Спартак 1918“Вн отл. ПФК "Левски" Сф
24.10.19 15:00 ПФК "Септември" Сф отл. ПФК "Ботев" Пд
24.10.19 15:00 ФК "Национал" София 5:1 ФК "Сокол" Марково

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
31.10.19 12:30 ПФК "Локомотив" Пд 1:3 ПФК "Септември" Сф
31.10.19 13:00 ПФК "Левски" Сф 1:0 ПФК "Лудогорец" Рз
31.10.19 13:00 ПФК "Черно море" Вн 1:2 ПФК "Берое" СтЗ
31.10.19 13:00 ПФК "Славия" Сф 3:1 ПФК ЦСКА-София
31.10.19 14:00 ПФК "Ботев" Пд 3:1 ФК "Етър" (Вт)
31.10.19 14:30 ФК "Сокол" Марково 4:1 ФК "Витоша" Бистрица
31.10.19 14:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 3:4 ФК "Национал" София
31.10.19 14:30 ФК "Дунав" Русе 3:1 ФК“Спартак 1918“Вн

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
10.11.19 10:30 ФК“Спартак 1918“Вн -:- ПФК "Черно море" Вн
10.11.19 14:00 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК "Левски" Сф
10.11.19 14:00 ФК "Национал" София -:- ПФК "Ботев" Пд
10.11.19 14:00 ПФК "Септември" Сф -:- ПФК "Славия" Сф
10.11.19 14:00 ФК "Етър" (Вт) -:- ПФК "Локомотив" Пд
10.11.19 14:30 ФК "Сокол" Марково -:- ФК "Левски-Раковски" Сф
10.11.19 14:30 ФК "Витоша" Бистрица -:- ПФК "Берое" СтЗ
10.11.19 14:30 ПФК "Лудогорец" Рз -:- ФК "Дунав" Русе

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
17.11.19 11:00 ФК "Дунав" Русе -:- ПФК ЦСКА-София
17.11.19 14:00 ПФК "Локомотив" Пд -:- ФК "Национал" София
17.11.19 14:00 ПФК "Левски" Сф -:- ПФК "Септември" Сф
17.11.19 14:00 ПФК "Берое" СтЗ -:- ФК“Спартак 1918“Вн
17.11.19 14:00 ПФК "Славия" Сф -:- ФК "Етър" (Вт)
17.11.19 14:00 ПФК "Черно море" Вн -:- ПФК "Лудогорец" Рз
17.11.19 14:30 ФК "Левски-Раковски" Сф -:- ФК "Витоша" Бистрица
17.11.19 14:30 ПФК "Ботев" Пд -:- ФК "Сокол" Марково

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
23.11.19 11:00 ФК "Витоша" Бистрица -:- ФК“Спартак 1918“Вн
23.11.19 13:00 ПФК "Лудогорец" Рз -:- ПФК "Берое" СтЗ
23.11.19 13:00 ФК "Национал" София -:- ПФК "Славия" Сф
23.11.19 14:00 ФК "Етър" (Вт) -:- ПФК "Левски" Сф
23.11.19 14:30 ФК "Сокол" Марково -:- ПФК "Локомотив" Пд
23.11.19 14:30 ФК "Левски-Раковски" Сф -:- ПФК "Ботев" Пд
24.11.19 13:00 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК "Черно море" Вн
24.11.19 13:00 ПФК "Септември" Сф -:- ФК "Дунав" Русе