За БФС // Отдел спортно-технически // Юношески и аматьорски първенства // U17

Класиране

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК "Ботев" Пд 28 24 2 2 82 74
2 ПФК "Левски" Сф 28 20 5 3 52 65
3 ПФК ЦСКА-София 28 19 5 4 44 62
4 ПФК "Лудогорец" Рз 28 19 3 6 52 60
5 ПФК "Черно море" Вн 28 17 4 7 24 55
6 ПФК "Берое" СтЗ 28 14 3 11 10 45
7 ФК "Сокол" Марково 28 12 9 7 -6 45
8 ПФК "Славия" Сф 28 12 7 9 11 43
9 ПФК "Локомотив" Пд 28 13 3 12 -9 42
10 ПФК "Септември" Сф 28 12 3 13 0 39
11 ПФК "Монтана" Монтана 28 6 6 16 -44 24
12 ФК "Етър" (Вт) 28 5 6 17 -34 21
13 ФК "Дунав" Русе 28 5 6 17 -17 21
14 ОФК "Пирин" Бг 28 4 7 17 -32 19
15 ФК "Левски-Раковски" Сф 28 3 8 17 -36 17
16 ФК "Марек" Дупница 28 0 1 27 -97 1

Програма кръг 29

Дата Час Домакин   Гост
27.05.18 10:30 ПФК "Черно море" Вн -:- ПФК "Локомотив" Пд
27.05.18 17:30 ФК "Сокол" Марково -:- ПФК "Ботев" Пд
27.05.18 17:30 ПФК "Левски" Сф -:- ПФК "Берое" СтЗ
27.05.18 17:30 ОФК "Пирин" Бг -:- ПФК ЦСКА-София
27.05.18 17:30 ПФК "Септември" Сф -:- ФК "Етър" (Вт)
27.05.18 17:30 ФК "Левски-Раковски" Сф -:- ФК "Марек" Дупница
27.05.18 17:30 ПФК "Лудогорец" Рз -:- ФК "Дунав" Русе
27.05.18 17:30 ПФК "Монтана" Монтана -:- ПФК "Славия" Сф

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
19.08.17 10:30 ПФК "Ботев" Пд 3:1 ПФК "Черно море" Вн
19.08.17 18:00 ПФК "Локомотив" Пд 1:0 ПФК "Монтана" Монтана
19.08.17 18:00 ПФК "Славия" Сф 4:1 ФК "Левски-Раковски" Сф
20.08.17 10:30 ПФК ЦСКА-София 3:1 ПФК "Лудогорец" Рз
20.08.17 10:30 ФК "Дунав" Русе 0:1 ПФК "Левски" Сф
20.08.17 18:00 ФК "Сокол" Марково 2:1 ОФК "Пирин" Бг
20.08.17 18:00 ФК "Марек" Дупница 0:3 ФК "Етър" (Вт)
20.08.17 18:00 ПФК "Берое" СтЗ 6:0 ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
27.08.17 10:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 1:0 ФК "Дунав" Русе
27.08.17 10:30 ПФК "Левски" Сф 2:0 ПФК "Локомотив" Пд
27.08.17 10:30 ПФК "Лудогорец" Рз 0:1 ПФК "Ботев" Пд
27.08.17 10:30 ПФК "Черно море" Вн 3:1 ФК "Сокол" Марково
27.08.17 18:00 ПФК "Септември" Сф 6:2 ПФК "Славия" Сф
27.08.17 18:00 ФК "Марек" Дупница 0:6 ПФК "Берое" СтЗ
27.08.17 18:00 ПФК "Монтана" Монтана 0:0 ПФК ЦСКА-София
27.08.17 18:00 ФК "Етър" (Вт) 0:0 ОФК "Пирин" Бг

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
30.08.17 10:30 ФК "Дунав" Русе 0:1 ПФК "Септември" Сф
30.08.17 10:30 ОФК "Пирин" Бг 1:5 ПФК "Черно море" Вн
30.08.17 10:30 ФК "Сокол" Марково 2:2 ПФК "Лудогорец" Рз
30.08.17 17:30 ПФК "Ботев" Пд 6:1 ПФК "Монтана" Монтана
30.08.17 17:30 ПФК "Славия" Сф 5:0 ФК "Марек" Дупница
30.08.17 17:30 ПФК "Локомотив" Пд 1:0 ФК "Левски-Раковски" Сф
30.08.17 17:30 ПФК ЦСКА-София 2:1 ПФК "Левски" Сф
30.08.17 17:30 ПФК "Берое" СтЗ 1:0 ФК "Етър" (Вт)

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
03.09.17 10:30 ФК "Марек" Дупница 0:3 ФК "Дунав" Русе
03.09.17 10:30 ПФК "Лудогорец" Рз 1:0 ОФК "Пирин" Бг
03.09.17 17:30 ПФК "Монтана" Монтана 1:1 ФК "Сокол" Марково
03.09.17 17:30 ПФК "Берое" СтЗ 1:4 ПФК "Славия" Сф
03.09.17 17:30 ПФК "Септември" Сф 2:0 ПФК "Локомотив" Пд
27.09.17 16:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:4 ПФК ЦСКА-София
27.09.17 16:00 ФК "Етър" (Вт) 2:3 ПФК "Черно море" Вн
27.09.17 16:00 ПФК "Левски" Сф 3:2 ПФК "Ботев" Пд

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
10.09.17 10:30 ПФК "Ботев" Пд 4:0 ФК "Левски-Раковски" Сф
10.09.17 10:30 ФК "Дунав" Русе 2:1 ПФК "Берое" СтЗ
10.09.17 11:30 ОФК "Пирин" Бг 1:3 ПФК "Монтана" Монтана
10.09.17 16:00 ПФК "Черно море" Вн 3:2 ПФК "Лудогорец" Рз
10.09.17 16:00 ФК "Сокол" Марково 2:2 ПФК "Левски" Сф
10.09.17 16:00 ПФК "Славия" Сф 4:3 ФК "Етър" (Вт)
10.09.17 16:00 ПФК "Локомотив" Пд 5:0 ФК "Марек" Дупница
10.09.17 16:00 ПФК ЦСКА-София 2:1 ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
16.09.17 10:30 ПФК "Монтана" Монтана 0:4 ПФК "Черно море" Вн
16.09.17 16:00 ФК "Марек" Дупница 0:2 ПФК ЦСКА-София
16.09.17 16:00 ФК "Етър" (Вт) 0:5 ПФК "Лудогорец" Рз
16.09.17 16:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:1 ФК "Сокол" Марково
16.09.17 16:00 ПФК "Левски" Сф 5:0 ОФК "Пирин" Бг
17.09.17 10:30 ПФК "Септември" Сф 1:5 ПФК "Ботев" Пд
17.09.17 16:00 ПФК "Славия" Сф 0:0 ФК "Дунав" Русе
17.09.17 16:00 ПФК "Берое" СтЗ 0:2 ПФК "Локомотив" Пд

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
23.09.17 10:30 ОФК "Пирин" Бг 1:1 ФК "Левски-Раковски" Сф
23.09.17 10:30 ПФК "Ботев" Пд 12:0 ФК "Марек" Дупница
23.09.17 10:30 ПФК "Черно море" Вн 1:1 ПФК "Левски" Сф
23.09.17 16:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:0 ПФК "Славия" Сф
23.09.17 16:00 ФК "Сокол" Марково 2:1 ПФК "Септември" Сф
23.09.17 16:00 ФК "Дунав" Русе 2:2 ФК "Етър" (Вт)
23.09.17 16:00 ПФК "Лудогорец" Рз 3:0 ПФК "Монтана" Монтана
23.09.17 16:00 ПФК ЦСКА-София 2:0 ПФК "Берое" СтЗ

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
01.10.17 10:30 ПФК "Левски" Сф 1:0 ПФК "Лудогорец" Рз
01.10.17 10:30 ФК "Дунав" Русе 2:0 ПФК "Локомотив" Пд
01.10.17 10:30 ФК "Марек" Дупница 0:1 ФК "Сокол" Марково
01.10.17 10:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 1:3 ПФК "Черно море" Вн
01.10.17 10:30 ПФК "Славия" Сф 2:4 ПФК ЦСКА-София
01.10.17 15:30 ФК "Етър" (Вт) 1:2 ПФК "Монтана" Монтана
01.10.17 15:30 ПФК "Берое" СтЗ 0:1 ПФК "Ботев" Пд
01.10.17 15:30 ПФК "Септември" Сф 1:0 ОФК "Пирин" Бг

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
08.10.17 10:30 ПФК "Лудогорец" Рз 4:0 ФК "Левски-Раковски" Сф
08.10.17 15:30 ПФК "Локомотив" Пд 0:0 ФК "Етър" (Вт)
08.10.17 15:30 ОФК "Пирин" Бг 2:1 ФК "Марек" Дупница
08.10.17 15:30 ФК "Сокол" Марково 1:5 ПФК "Берое" СтЗ
19.10.17 11:00 ПФК "Черно море" Вн 2:5 ПФК "Септември" Сф
19.10.17 15:00 ПФК "Ботев" Пд 1:1 ПФК "Славия" Сф
19.10.17 15:00 ПФК ЦСКА-София 3:0 ФК "Дунав" Русе
19.10.17 15:00 ПФК "Монтана" Монтана 0:4 ПФК "Левски" Сф

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
14.10.17 11:00 ПФК "Берое" СтЗ 0:0 ОФК "Пирин" Бг
14.10.17 15:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 1:1 ПФК "Монтана" Монтана
15.10.17 11:00 ФК "Марек" Дупница 0:1 ПФК "Черно море" Вн
15.10.17 11:00 ПФК "Славия" Сф 0:1 ФК "Сокол" Марково
01.11.17 11:00 ПФК "Септември" Сф 4:1 ПФК "Лудогорец" Рз
01.11.17 11:00 ФК "Дунав" Русе 0:1 ПФК "Ботев" Пд
01.11.17 14:00 ФК "Етър" (Вт) 0:2 ПФК "Левски" Сф
01.11.17 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 0:4 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
22.10.17 11:00 ПФК "Черно море" Вн 3:1 ПФК "Берое" СтЗ
22.10.17 11:00 ПФК "Лудогорец" Рз 8:0 ФК "Марек" Дупница
22.10.17 12:00 ПФК ЦСКА-София 6:1 ФК "Етър" (Вт)
22.10.17 15:00 ФК "Сокол" Марково 1:1 ФК "Дунав" Русе
22.10.17 15:00 ПФК "Левски" Сф 2:0 ФК "Левски-Раковски" Сф
22.10.17 15:00 ОФК "Пирин" Бг 1:2 ПФК "Славия" Сф
22.10.17 15:00 ПФК "Монтана" Монтана 0:0 ПФК "Септември" Сф
22.10.17 15:00 ПФК "Ботев" Пд 5:0 ПФК "Локомотив" Пд

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
28.10.17 11:00 ПФК "Берое" СтЗ 0:3 ПФК "Лудогорец" Рз
28.10.17 11:00 ПФК "Славия" Сф 2:0 ПФК "Черно море" Вн
28.10.17 11:00 ФК "Дунав" Русе 2:0 ОФК "Пирин" Бг
28.10.17 14:00 ФК "Етър" (Вт) 2:2 ФК "Левски-Раковски" Сф
28.10.17 14:00 ПФК "Септември" Сф 0:1 ПФК "Левски" Сф
28.10.17 14:00 ПФК ЦСКА-София 1:2 ПФК "Ботев" Пд
28.10.17 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 1:2 ФК "Сокол" Марково
28.10.17 14:00 ФК "Марек" Дупница 0:1 ПФК "Монтана" Монтана

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
05.11.17 11:00 ПФК "Лудогорец" Рз 5:2 ПФК "Славия" Сф
05.11.17 14:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:2 ПФК "Септември" Сф
05.11.17 14:00 ОФК "Пирин" Бг 3:1 ПФК "Локомотив" Пд
05.11.17 14:00 ПФК "Левски" Сф 11:0 ФК "Марек" Дупница
05.11.17 14:00 ФК "Сокол" Марково 1:1 ПФК ЦСКА-София
05.11.17 14:00 ПФК "Ботев" Пд 10:1 ФК "Етър" (Вт)
05.11.17 14:00 ПФК "Черно море" Вн 1:0 ФК "Дунав" Русе
05.11.17 14:30 ПФК "Монтана" Монтана 2:5 ПФК "Берое" СтЗ

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
11.11.17 11:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:1 ПФК "Черно море" Вн
11.11.17 13:30 ПФК "Ботев" Пд 1:0 ФК "Сокол" Марково
11.11.17 14:00 ФК "Дунав" Русе 0:1 ПФК "Лудогорец" Рз
11.11.17 14:00 ПФК "Берое" СтЗ 1:1 ПФК "Левски" Сф
11.11.17 14:00 ФК "Марек" Дупница 2:3 ФК "Левски-Раковски" Сф
11.11.17 14:00 ПФК ЦСКА-София 4:0 ОФК "Пирин" Бг
12.11.17 14:00 ФК "Етър" (Вт) 3:1 ПФК "Септември" Сф
12.11.17 14:00 ПФК "Славия" Сф 6:0 ПФК "Монтана" Монтана

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
18.11.17 11:00 ПФК "Лудогорец" Рз 2:0 ПФК "Локомотив" Пд
18.11.17 11:00 ПФК "Черно море" Вн 0:0 ПФК ЦСКА-София
18.11.17 13:00 ПФК "Септември" Сф 2:0 ФК "Марек" Дупница
18.11.17 14:00 ФК "Сокол" Марково 2:0 ФК "Етър" (Вт)
18.11.17 14:00 ПФК "Левски" Сф 1:0 ПФК "Славия" Сф
18.11.17 14:00 ПФК "Монтана" Монтана 1:1 ФК "Дунав" Русе
18.11.17 14:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 3:4 ПФК "Берое" СтЗ
18.11.17 15:00 ОФК "Пирин" Бг 0:4 ПФК "Ботев" Пд

Програма кръг 16

Дата Час Домакин   Гост
24.02.18 10:30 ПФК "Черно море" Вн 1:2 ПФК "Ботев" Пд
24.02.18 13:30 ФК "Етър" (Вт) 6:0 ФК "Марек" Дупница
24.02.18 13:30 ПФК "Левски" Сф 3:0 ФК "Дунав" Русе
24.02.18 13:30 ПФК "Септември" Сф 1:0 ПФК "Берое" СтЗ
24.02.18 13:30 ПФК "Монтана" Монтана 1:2 ПФК "Локомотив" Пд
24.02.18 13:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:1 ПФК "Славия" Сф
25.02.18 10:30 ПФК "Лудогорец" Рз 1:0 ПФК ЦСКА-София
25.02.18 10:30 ОФК "Пирин" Бг 0:1 ФК "Сокол" Марково

Програма кръг 17

Дата Час Домакин   Гост
07.03.18 10:30 ПФК "Ботев" Пд 0:0 ПФК "Лудогорец" Рз
07.03.18 11:00 ФК "Сокол" Марково 1:0 ПФК "Черно море" Вн
07.03.18 11:00 ФК "Дунав" Русе 1:1 ФК "Левски-Раковски" Сф
07.03.18 13:30 ПФК ЦСКА-София 4:0 ПФК "Монтана" Монтана
07.03.18 14:30 ПФК "Берое" СтЗ 2:0 ФК "Марек" Дупница
07.03.18 14:30 ОФК "Пирин" Бг 0:4 ФК "Етър" (Вт)
07.03.18 14:30 ПФК "Локомотив" Пд 0:3 ПФК "Левски" Сф
07.03.18 14:30 ПФК "Славия" Сф 0:0 ПФК "Септември" Сф

Програма кръг 18

Дата Час Домакин   Гост
10.03.18 14:30 ФК "Марек" Дупница 0:1 ПФК "Славия" Сф
11.03.18 11:00 ПФК "Черно море" Вн 3:0 ОФК "Пирин" Бг
11.03.18 11:00 ПФК "Левски" Сф 2:2 ПФК ЦСКА-София
11.03.18 11:00 ПФК "Лудогорец" Рз 5:0 ФК "Сокол" Марково
11.03.18 14:30 ФК "Етър" (Вт) 0:1 ПФК "Берое" СтЗ
11.03.18 14:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:2 ПФК "Локомотив" Пд
11.03.18 14:30 ПФК "Септември" Сф 2:0 ФК "Дунав" Русе
11.03.18 14:30 ПФК "Монтана" Монтана 1:6 ПФК "Ботев" Пд

Програма кръг 19

Дата Час Домакин   Гост
17.03.18 11:00 ПФК ЦСКА-София 2:0 ФК "Левски-Раковски" Сф
17.03.18 11:00 ОФК "Пирин" Бг 1:3 ПФК "Лудогорец" Рз
17.03.18 13:00 ФК "Дунав" Русе 2:0 ФК "Марек" Дупница
17.03.18 14:30 ПФК "Локомотив" Пд 2:1 ПФК "Септември" Сф
17.03.18 14:30 ПФК "Черно море" Вн 2:1 ФК "Етър" (Вт)
17.03.18 14:30 ПФК "Славия" Сф 0:1 ПФК "Берое" СтЗ
18.03.18 14:30 ФК "Сокол" Марково 3:2 ПФК "Монтана" Монтана
18.03.18 14:30 ПФК "Ботев" Пд 2:0 ПФК "Левски" Сф

Програма кръг 20

Дата Час Домакин   Гост
25.03.18 14:30 ФК "Марек" Дупница 0:1 ПФК "Локомотив" Пд
25.03.18 14:30 ПФК "Берое" СтЗ 2:1 ФК "Дунав" Русе
25.03.18 14:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:5 ПФК "Ботев" Пд
25.03.18 14:30 ПФК "Лудогорец" Рз 1:1 ПФК "Черно море" Вн
25.03.18 14:30 ПФК "Септември" Сф 0:1 ПФК ЦСКА-София
25.03.18 14:30 ПФК "Левски" Сф 0:0 ФК "Сокол" Марково
27.03.18 14:30 ФК "Етър" (Вт) 1:1 ПФК "Славия" Сф
27.03.18 14:30 ПФК "Монтана" Монтана 2:1 ОФК "Пирин" Бг

Програма кръг 21

Дата Час Домакин   Гост
30.03.18 12:30 ПФК "Ботев" Пд 4:2 ПФК "Септември" Сф
31.03.18 11:00 ФК "Дунав" Русе 0:0 ПФК "Славия" Сф
31.03.18 11:00 ПФК "Черно море" Вн 6:0 ПФК "Монтана" Монтана
31.03.18 15:00 ОФК "Пирин" Бг 0:3 ПФК "Левски" Сф
31.03.18 15:00 ПФК "Лудогорец" Рз 7:0 ФК "Етър" (Вт)
31.03.18 15:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:5 ПФК "Берое" СтЗ
31.03.18 15:00 ПФК ЦСКА-София 3:0 ФК "Марек" Дупница
01.04.18 15:00 ФК "Сокол" Марково 1:0 ФК "Левски-Раковски" Сф

Програма кръг 22

Дата Час Домакин   Гост
04.04.18 11:00 ПФК "Левски" Сф 6:2 ПФК "Черно море" Вн
04.04.18 15:30 ФК "Етър" (Вт) 2:1 ФК "Дунав" Русе
04.04.18 15:30 ФК "Марек" Дупница 0:3 ПФК "Ботев" Пд
04.04.18 15:30 ПФК "Берое" СтЗ 2:0 ПФК ЦСКА-София
04.04.18 15:30 ПФК "Септември" Сф 3:0 ФК "Сокол" Марково
04.04.18 15:30 ПФК "Славия" Сф 2:0 ПФК "Локомотив" Пд
05.04.18 11:00 ПФК "Монтана" Монтана 0:3 ПФК "Лудогорец" Рз
05.04.18 15:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 1:1 ОФК "Пирин" Бг

Програма кръг 23

Дата Час Домакин   Гост
14.04.18 11:00 ПФК "Лудогорец" Рз 2:1 ПФК "Левски" Сф
14.04.18 11:00 ПФК ЦСКА-София 3:1 ПФК "Славия" Сф
14.04.18 11:00 ПФК "Ботев" Пд 7:1 ПФК "Берое" СтЗ
14.04.18 11:00 ПФК "Черно море" Вн 0:0 ФК "Левски-Раковски" Сф
14.04.18 15:30 ОФК "Пирин" Бг 2:2 ПФК "Септември" Сф
14.04.18 15:30 ПФК "Монтана" Монтана 3:2 ФК "Етър" (Вт)
15.04.18 14:00 ПФК "Локомотив" Пд 2:1 ФК "Дунав" Русе
15.04.18 15:30 ФК "Сокол" Марково 1:1 ФК "Марек" Дупница

Програма кръг 24

Дата Час Домакин   Гост
21.04.18 11:00 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:3 ПФК "Лудогорец" Рз
21.04.18 11:00 ПФК "Септември" Сф 0:2 ПФК "Черно море" Вн
21.04.18 11:00 ФК "Дунав" Русе 0:2 ПФК ЦСКА-София
21.04.18 15:30 ФК "Етър" (Вт) 1:2 ПФК "Локомотив" Пд
21.04.18 15:30 ПФК "Славия" Сф 2:0 ПФК "Ботев" Пд
22.04.18 11:00 ПФК "Левски" Сф 2:0 ПФК "Монтана" Монтана
22.04.18 15:30 ФК "Марек" Дупница 0:4 ОФК "Пирин" Бг
22.04.18 15:30 ПФК "Берое" СтЗ 3:1 ФК "Сокол" Марково

Програма кръг 25

Дата Час Домакин   Гост
28.04.18 10:00 ПФК "Черно море" Вн 2:0 ФК "Марек" Дупница
28.04.18 10:30 ПФК ЦСКА-София 1:1 ПФК "Локомотив" Пд
28.04.18 15:30 ОФК "Пирин" Бг 0:0 ПФК "Берое" СтЗ
28.04.18 15:30 ПФК "Левски" Сф 3:0 ФК "Етър" (Вт)
28.04.18 15:30 ПФК "Ботев" Пд 3:0 ФК "Дунав" Русе
29.04.18 11:00 ПФК "Лудогорец" Рз 3:1 ПФК "Септември" Сф
29.04.18 15:30 ПФК "Монтана" Монтана 2:2 ФК "Левски-Раковски" Сф
29.04.18 15:30 ФК "Сокол" Марково 1:1 ПФК "Славия" Сф

Програма кръг 26

Дата Час Домакин   Гост
06.05.18 10:30 ФК "Марек" Дупница 0:5 ПФК "Лудогорец" Рз
06.05.18 10:30 ФК "Дунав" Русе 0:1 ФК "Сокол" Марково
06.05.18 16:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:1 ПФК "Левски" Сф
06.05.18 16:30 ПФК "Септември" Сф 2:0 ПФК "Монтана" Монтана
06.05.18 16:30 ФК "Етър" (Вт) 0:4 ПФК ЦСКА-София
06.05.18 16:30 ПФК "Славия" Сф 2:2 ОФК "Пирин" Бг
06.05.18 16:30 ПФК "Локомотив" Пд 1:2 ПФК "Ботев" Пд
06.05.18 16:30 ПФК "Берое" СтЗ 1:3 ПФК "Черно море" Вн

Програма кръг 27

Дата Час Домакин   Гост
12.05.18 15:30 ПФК "Ботев" Пд 3:1 ПФК ЦСКА-София
13.05.18 10:30 ОФК "Пирин" Бг 2:1 ФК "Дунав" Русе
13.05.18 10:30 ПФК "Черно море" Вн 2:1 ПФК "Славия" Сф
13.05.18 12:00 ПФК "Монтана" Монтана 3:1 ФК "Марек" Дупница
13.05.18 17:30 ПФК "Лудогорец" Рз 2:0 ПФК "Берое" СтЗ
13.05.18 17:30 ПФК "Левски" Сф 3:1 ПФК "Септември" Сф
13.05.18 17:30 ФК "Левски-Раковски" Сф 0:0 ФК "Етър" (Вт)
13.05.18 17:30 ФК "Сокол" Марково 1:1 ПФК "Локомотив" Пд

Програма кръг 28

Дата Час Домакин   Гост
17.05.18 17:30 ФК "Марек" Дупница 0:4 ПФК "Левски" Сф
19.05.18 15:00 ФК "Етър" (Вт) 2:7 ПФК "Ботев" Пд
20.05.18 10:30 ПФК ЦСКА-София 3:1 ФК "Сокол" Марково
20.05.18 10:30 ПФК "Славия" Сф 1:0 ПФК "Лудогорец" Рз
20.05.18 17:30 ПФК "Септември" Сф 1:2 ФК "Левски-Раковски" Сф
20.05.18 17:30 ПФК "Берое" СтЗ 3:1 ПФК "Монтана" Монтана
20.05.18 17:30 ПФК "Локомотив" Пд 2:1 ОФК "Пирин" Бг
20.05.18 17:30 ФК "Дунав" Русе 0:3 ПФК "Черно море" Вн

Програма кръг 29

Дата Час Домакин   Гост
27.05.18 10:30 ПФК "Черно море" Вн -:- ПФК "Локомотив" Пд
27.05.18 17:30 ФК "Сокол" Марково -:- ПФК "Ботев" Пд
27.05.18 17:30 ПФК "Левски" Сф -:- ПФК "Берое" СтЗ
27.05.18 17:30 ОФК "Пирин" Бг -:- ПФК ЦСКА-София
27.05.18 17:30 ПФК "Септември" Сф -:- ФК "Етър" (Вт)
27.05.18 17:30 ФК "Левски-Раковски" Сф -:- ФК "Марек" Дупница
27.05.18 17:30 ПФК "Лудогорец" Рз -:- ФК "Дунав" Русе
27.05.18 17:30 ПФК "Монтана" Монтана -:- ПФК "Славия" Сф

Програма кръг 30

Дата Час Домакин   Гост
01.06.18 10:30 ПФК "Славия" Сф -:- ПФК "Левски" Сф
01.06.18 10:30 ПФК "Локомотив" Пд -:- ПФК "Лудогорец" Рз
01.06.18 10:30 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК "Черно море" Вн
01.06.18 17:30 ФК "Етър" (Вт) -:- ФК "Сокол" Марково
01.06.18 17:30 ПФК "Берое" СтЗ -:- ФК "Левски-Раковски" Сф
01.06.18 17:30 ПФК "Ботев" Пд -:- ОФК "Пирин" Бг
01.06.18 17:30 ФК "Дунав" Русе -:- ПФК "Монтана" Монтана
01.06.18 17:30 ФК "Марек" Дупница -:- ПФК "Септември" Сф