Състав на България U21 за приятелския турнир „Валери Лобановски“

22 Май 2019 16:31
 

Състав на България U21 за приятелския турнир „Валери Лобановски“

Селекционерът на младежкия национален отбор на България Александър Димитров обяви списък от 20 футболисти за предстоящето участие в традиционния приятелски турнир „Валери Лобановски“.

Вратари: Даниел Наумов (Лудогорец), Иван Дюлгеров (Черно море).

Защитници: Андреа Христов (Козенца, Ит), Петко Христов (Тернана, Ит), Валентин Антов (ЦСКА-София), Ертан Томбак (Славия), Ивайло Найденов (Арда), Ангел Лясков (ЦСКА-София).

Халфове и нападатели: Кристиян Добрев (Ботев Пд), Алекс Петков (Хартс, Шот), Иван Тилев (Септември Сф), Асен Чандъров (Септември Сф), Илия Юруков (Левски), Лъчезар Котев (Витоша), Светослав Ковачев (Дунав), Здравко Димитров (Септември Сф), Кун Теменжуков (Лийдс, Анг), Калоян Кръстев (Болоня, Ит), Владимир Николов (Септември Сф), Преслав Боруков (Шефилд Уензди, Анг).

Надпреварата в памет на легендарния украински треньор ще се проведе между 3 и 5 юни 2019 г. с участието на България, Украйна, Израел и Кипър. В полуфиналния двубой младите „лъвове“ ще се изправят срещу Израел на 3 юни от 15:00 ч. българско време, а в другата среща Украйна и Кипър ще си оспорват място в големия финал. Мачовете за разпределение на призовите места са насрочени за 5 юни.

Още последни новини

Решение СТК 22.05.2019

22 Май 2019 15:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2019 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и Футбол Про Медия се правят следните корекции в начален час на срещи и излъчване по телевизионни канали: - Срещата от Първа лига, между...

Решение ДК 22.05.2019

22 Май 2019 12:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  22.05.2019 г.   35-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 9 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Иван Бандаловски бе повикан в състава на България "А"

22 Май 2019 12:50
Защитникът на Берое Иван Бандаловски бе повикан в състава на мъжкия национален отбор за двубоите с Чехия и Косово. Той ще заеме мястото на Иван Турицов от ЦСКА-София.

България U16 ще спори за третото място на турнира „Милян Милянич“

21 Май 2019 22:12
Юношеският национален отбор на България, набор 2003, успя да навакса три гола пасив срещу връстниците си от Черна гора (3:3), но нямаше късмет при изпълнението на дузпи и ще спори за третото място на традиционния турнир „Милян Милянич“, който се провежда в сръбската...

Решение СТК 21.05.2019

21 Май 2019 14:16
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.05.2019 г     - Срещата от ХXX-ти кръг на Втора лига, между отборите на ОФК „Несебър“ Несебър и ПФК „Монтана“  , по програма на 23.05/четвъртък/2019 от 17:00 ч., ще се излъчва по ТВ Диема спорт. ...

Акредитации за предстоящите европейски квалификации срещу Чехия и Косово

21 Май 2019 13:44
Във връзка с предстоящите два мача на "А" националния отбор от квалификациите за ЕВРО 2020 - гостуването на Чехия на 7 юни и домакинството на Косово на 10 юни, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически акредитации. Представителите на медиите, които...

Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига

21 Май 2019 13:08
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                ...

Съдийски назначения 36/10 кръг Първа лига

21 Май 2019 13:07
Първа шестица 24 Май 2019 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов         СН:    Костадин...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Етър U15 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ПФК Берое U15 - ПФК Славия U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 15:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - Етър U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            24 Май 2019 г. Петък 15:00 ч. ПФК Берое U17 - ПФК Славия U17 ГС:  ...