Grassroots // Жени и девойки // Резултати

Класиране

Отбор С. П. Р. З. Г.Р. Т.
1 НСА 6 6 0 0 47 18
2 Локомотив Ст Загора 5 4 1 0 36 13
3 Барокко 6 4 1 1 16 13
4 Севлиево Лейдис 6 4 1 1 13 13
5 Пълдин Пд 6 4 0 2 11 12
6 Риал 5 3 1 1 12 10
7 Етър ВТ 5 2 2 1 7 8
8 Пирин АД 5 2 1 2 -6 7
9 Янтра 5 2 1 2 -16 7
10 ЛП Супер Спорт 5 2 0 3 -2 6
11 Спортика 6 2 0 4 -5 6
12 Енко Пд 6 1 2 3 -15 5
13 ЖФК Варна 5 1 1 3 -14 4
14 Локомотив Пд 5 0 1 4 -18 1
15 Олимпия 4 0 0 4 -31 0
16 Светкавица 6 0 0 6 -35 0

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
04.09.21 11:00 Пирин АД 0:8 НСА
04.09.21 16:00 Пълдин Пд 8:1 ЖФК Варна
04.09.21 17:00 Енко Пд 0-1 Барокко
04.09.21 17:00 Локомотив Ст Загора -:- Олимпия
05.09.21 12:00 Риал 2:2 Етър ВТ
05.09.21 17:00 Янтра 3:0 Светкавица
05.09.21 17:00 Севлиево Лейдис 1:0 ЛП Супер Спорт
05.09.21 17:00 Спортика 10:1 Локомотив Пд

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
28.08.21 18:00 ЛП Супер Спорт 3:0 Спортика
29.08.21 11:00 Барокко 1:2 НСА
29.08.21 18:00 ЖФК Варна 1:3 Янтра
29.08.21 18:00 Олимпия 1:9 Севлиево Лейдис
29.08.21 18:00 Етър ВТ 0:6 Локомотив Ст Загора
29.08.21 18:00 Светкавица 0:2 Енко Пд
29.08.21 18:00 Локомотив Пд 2:4 Пълдин Пд
29.08.21 18:00 Риал 4:0 Пирин АД

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
04.09.21 11:00 Пирин АД 0:8 НСА
04.09.21 16:00 Пълдин Пд 8:1 ЖФК Варна
04.09.21 17:00 Енко Пд 0-1 Барокко
04.09.21 17:00 Локомотив Ст Загора -:- Олимпия
05.09.21 12:00 Риал 2:2 Етър ВТ
05.09.21 17:00 Янтра 3:0 Светкавица
05.09.21 17:00 Севлиево Лейдис 1:0 ЛП Супер Спорт
05.09.21 17:00 Спортика 10:1 Локомотив Пд

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
11.09.21 11:00 ЖФК Варна 2:1 Спортика
11.09.21 11:30 Светкавица 0:5 Пълдин Пд
11.09.21 17:00 Олимпия 0:6 Риал
11.09.21 17:00 Локомотив Пд 4:6 Севлиево Лейдис
11.09.21 17:00 Барокко 8:0 Янтра
11.09.21 17:00 НСА 11:0 Енко Пд
12.09.21 11:00 ЛП Супер Спорт 0:6 Локомотив Ст Загора
12.09.21 16:30 Етър ВТ 1:1 Пирин АД

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
25.09.21 16:00 Пирин АД 1:0 Енко Пд
25.09.21 16:00 Янтра 0:13 НСА
25.09.21 16:00 Локомотив Ст Загора -:- Локомотив Пд
26.09.21 11:00 Пълдин Пд 0:2 Барокко
26.09.21 14:00 Спортика 5:1 Светкавица
26.09.21 15:00 Севлиево Лейдис 1:1 ЖФК Варна
26.09.21 16:00 Риал 0:3 ЛП Супер Спорт
26.09.21 16:00 Етър ВТ 13:1 Олимпия

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
02.10.21 13:30 Олимпия 2:7 Пирин АД
02.10.21 16:00 ЛП Супер Спорт 0:1 Етър ВТ
02.10.21 16:00 ЖФК Варна 0:6 Локомотив Ст Загора
02.10.21 16:00 Барокко 6:0 Спортика
02.10.21 16:00 Енко Пд -:- Янтра
02.10.21 16:00 Локомотив Пд 1:6 Риал
03.10.21 12:00 НСА 6:0 Пълдин Пд
03.10.21 16:00 Светкавица 1:4 Севлиево Лейдис

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
09.10.21 15:30 Пълдин Пд 6:1 Енко Пд
09.10.21 15:30 Локомотив Ст Загора 18:0 Светкавица
09.10.21 15:30 Олимпия -:- ЛП Супер Спорт
10.10.21 12:00 Севлиево Лейдис 0:1 Барокко
10.10.21 15:30 Пирин АД -:- Янтра
10.10.21 15:30 Етър ВТ -:- Локомотив Пд
10.10.21 15:30 Риал -:- ЖФК Варна
10.10.21 15:30 Спортика 0:8 НСА

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
13.10.21 НСА -:- Севлиево Лейдис
16.10.21 ЛП Супер Спорт -:- Пирин АД
16.10.21 Барокко -:- Локомотив Ст Загора
16.10.21 13:30 Янтра -:- Пълдин Пд
16.10.21 15:30 Енко Пд -:- Спортика
16.10.21 15:30 Локомотив Пд -:- Олимпия
17.10.21 12:00 Светкавица -:- Риал
17.10.21 14:30 ЖФК Варна -:- Етър ВТ