БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 29.06.2018 г
Приема предложената програма на Първа лига от 1-ви до 3-ти кръг както следва:
Суперкупа на България
05.07 /четвъртък/ |
Лудогорец |
- |
Славия |
20.30 |
Диема спорт 2 |
І кръг
20.07 /петък/ |
Витоша |
- |
Дунав |
18.30 |
Нова спорт |
|
Черно море |
- |
Ботев Вр |
20.45 |
Диема спорт |
21.07 /събота/ |
Лудогорец |
- |
Етър |
18.30 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Левски |
20.45 |
Диема спорт |
22.07 /неделя/ |
Верея |
- |
Септември |
18.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Локомотив Пд |
20.45 |
Диема спорт |
23.07/понеделник/ |
Славия |
- |
Берое |
20.30 |
Диема спорт |
ІІ кръг
27.07 /петък/ |
Етър |
- |
Верея |
18.30 |
Нова спорт |
|
Дунав |
- |
Ботев Вр |
20.45 |
Диема спорт |
28.07 /събота/ |
Септември |
- |
Ботев Пд |
18.30 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Лудогорец |
20.45 |
Диема спорт |
29.07 /неделя/ |
Локомотив Пд |
- |
Славия |
18.30 |
Диема спорт |
|
Витоша |
- |
ЦСКА –София |
20.45 |
Диема спорт |
30.07/понеделник/ |
Левски |
- |
Черно море |
20.30 |
Диема спорт |
IIІ кръг
03.08 /петък/ |
Ботев Пд |
- |
Етър |
18.30 |
Нова спорт |
|
Верея |
- |
Берое |
20.45 |
Диема спорт |
04.08 /събота/ |
Черно море |
- |
Септември |
18.30 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Локомотив Пд |
20.45 |
Диема спорт |
05.08 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
Левски |
18.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Дунав |
20.45 |
Диема спорт |
06.08/понеделник/ |
Славия |
- |
Витоша |
20.30 |
Диема спорт |
Приема предложената програма на Втора лига за 1-ви и 2-ри кръг както следва:
I кръг 18.30
27.07 /петък/ |
Ботев Гълъбово |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
28.07 /събота/ |
Кариана |
- |
Арда Кж |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Поморие |
|
|
|
Литекс |
- |
Царско село |
|
|
|
Локомотив Сф |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Локомотив ГО |
- |
Монтана |
|
|
29.07 /неделя/ |
Несебър |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
30.07/понеделник/ |
Пирин Бл |
- |
Добруджа 1919 |
18.00 |
Диема спорт |
II кръг 18.00
04.08 /събота/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Добруджа 1919 |
- |
Несебър |
|
|
|
Поморие |
- |
Литекс |
|
|
|
Арда Кж |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Кариана |
|
|
05.08 /неделя/ |
Царско село |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Локомотив ГО |
|
|
06.08/понеделник/ |
Монтана |
- |
Локомотив Сф |
18.00 |
Диема спорт |
БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.
Програмата на Първа лига и Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/