Съдийски назначения 33/7 кръг Първа лига

06 Май 2019 11:00
 

Плейофи 1 - първи срещи

7 Май 2019 г. Вторник 17:15 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Славия 1913

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев        
СН:    Евгени Георгиев Георгиев     
 
7 Май 2019 г. Вторник 19:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ФК Етър

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков    
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
8 Май 2019 г. Сряда 19:30 ч.
ОФК Дунав 2010 - ФК Витоша

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев        
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
9 Май 2019 г. Четвъртък 19:30 ч.
ФК Верея - ПФК Септември

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Тони Бонев Пандарски
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов    
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Новини от Май 2019

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 13:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ФК Етър U15 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Васил Станчев Тодоров    АС2:    Никола Валериев Тодоров            24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ПФК Берое U15 - ПФК Славия U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

21 Май 2019 13:00
23 Май 2019 г. Четвъртък 15:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - Етър U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Живко Руменов Петров            24 Май 2019 г. Петък 15:00 ч. ПФК Берое U17 - ПФК Славия U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-19

21 Май 2019 13:00
24 Май 2019 г. Петък 13:00 ч. ФК Марек Дп U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Добрин Дианов Добринов   24 Май 2019 г. Петък 18:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Монтана U19 ГС:    Денислав Йорданов...

ЕВРО 2019: История на успеха

20 Май 2019 20:30
Турнирът в Албена, Добрич и Каварна ще бъде помнен като автентичен празник на футбола

Решение ДК 20.05.2019

20 Май 2019 18:01
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  20.05.2019 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 14 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Съдийски назначения Първа лига Плейофи 2 - срещи реванш

20 Май 2019 13:00
22 Май 2019 г. Сряда 20:00 ч. ПФК Септември - ОФК Дунав 2010 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Дениз Пиринов Соколов 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов     СН:    Петър Стоянов Петров  ...

Съдийски назначения 35/9 кръг Първа лига

19 Май 2019 13:03
21 Май 2019 г. Вторник 18:00 ч. ПФК Ботев - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков         СН:    Илонка Миланова...

Германия триумфира с титлата на ЕВРО 2019

17 Май 2019 17:15
България получи отлични оценки за организацията на турнира за девойки до 17 г.

Състав на България U16 за турнира "Милян Милянич"

17 Май 2019 15:25
Селекционерът на юношеския национален отбор на България до 16 г. Марчо Дафчев определи група от 20 футболисти за предстоящия приятелски турнир "Милян Милянич" в Сърбия между 20 и 24 май. Ето и повиканите играчи: Радостин Георгиев (Берое), Александър Бучков (ЦСКА-София)...

Списък с клубовете, лицензирани за участие в турнирите на УЕФА и ППЛ за сезон 2019/2020 г.

17 Май 2019 14:49
Лицензионната комисия към БФС разгледа кандидатурите на клубовете, подали заявка за получаване на лицензи за участие в турнирите на УЕФА и Първа професионална футболна лига за сезон 2019/2020 г. След проведени заседания бе взето решение да бъдат издадени лицензи на...