Българския футболен съюз организира за четвърта година купа „Проф. Иван Славков“. Турнирът е по футбол 7 за подготвителна група деца родени 2010 година и ще се проведе на 16, 17, 18 и 19.05.2019 г., на мини футболен комплекс „Надежда“, София.
УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:
1. Арес |
2. Барокко |
3. Витоша 13 |
4. ДИТ София |
5. Елит-София |
6. Левски |
7. Левски-Раковски |
8. Лъвчета |
9. Национал |
10. Олимпия ФК-София |
11. София |
12. София Спорт |
13. Славия |
14. Спартак |
15. Талант |
16. ЦСКА-София |
П Р О Г Р А М А
I група |
II група |
III група |
IV група |
1. Левски |
1. Национал |
1. Славия |
1. ЦСКА-София |
2. Олимпия ФК-Сф |
2. ДИТ София |
2. Лъвчета |
2. Арес |
3. София |
3. София Спорт |
3. Талант |
3. Витоша 13 |
4. Барокко |
4. Левски-Раковски |
4. Елит-София |
4. Спартак |
С Р Е Щ И В ГРУПИТЕ |
ТЕРЕН |
ДАТА |
ЧАС |
РЕЗ. |
|
I.1. Левски |
I.4. Барокко |
I |
16.05. |
09:30 |
|
I.2. Олимпия ФК-Сф |
I.3. София |
I |
16.05. |
10:30 |
|
II.1. Национал |
II.4. Левски-Раковски |
I |
16.05. |
11:30 |
|
I.1. Левски |
I.2. Олимпия ФК-Сф |
I |
16.05. |
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
ОТКРИВАНЕ НА ТУРНИРА |
|
|
|
||
|
|
|
|
||
I.4. Барокко |
I.3. София |
I |
16.05. |
13:30 |
|
II.4. Левски-Раковски |
II.3. София Спорт |
I |
16.05. |
14:30 |
|
II.1. Национал |
II.2. ДИТ София |
I |
16.05. |
15:30 |
|
III.1. Славия |
III.4. Елит-София |
I |
16.05. |
16:30 |
|
|
|||||
II.2. ДИТ София |
II.3. София Спорт |
I |
16.05. |
17:30 |
|
III.2. Лъвчета |
III.3. Талант |
I |
16.05. |
18:30 |
|
|
|
|
|
|
|
IV.1. ЦСКА-София |
IV.4. Спартак |
I |
17.05. |
09:30 |
|
IV.2. Арес |
IV.3. Витоша 13 |
I |
17.05. |
10:30 |
|
III.4. Елит-София |
III.3. Талант |
I |
17.05. |
11:30 |
|
IV.4. Спартак |
IV.3. Витоша 13 |
I |
17.05. |
12:30 |
|
IV.1. ЦСКА-София |
IV.2. Арес |
I |
17.05. |
13:30 |
|
III.1. Славия |
III.2. Лъвчета |
I |
17.05. |
14:30 |
|
|
|
|
|
|
|
I.2. Олимпия ФК-Сф |
I.4. Барокко |
I |
17.05. |
15:30 |
|
I.3. София |
I.1. Левски |
I |
17.05. |
16:30 |
|
II.2. ДИТ София |
II.4. Левски-Раковски |
I |
17.05. |
17:30 |
|
II.3. София Спорт |
II.1. Национал |
I |
17.05. |
18:30 |
|
|
|
|
|
|
|
III.2. Лъвчета |
III.4. Елит-София |
I |
18.05. |
09:30 |
|
III.3. Талант |
III.1. Славия |
I |
18.05. |
10:30 |
|
IV.2. Арес |
IV.4. Спартак |
I |
18.05. |
11:30 |
|
IV.3. Витоша 13 |
IV.1. ЦСКА-София |
I |
18.05. |
12:30 |
|
КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:
I ГРУПА |
II ГРУПА |
III ГРУПА |
IV ГРУПА |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
2 |
2 |
3 |
3 |
3 |
3 |
4 |
4 |
4 |
4 |
ЗА КЛАСИРАНЕ 13 – 16 МЯСТО |
ТЕРЕН |
ДАТА |
ЧАС |
РЕЗ. |
|
I.4. |
III.4. |
I |
18.05. |
13:30 |
|
II.4. |
IV.4. |
I |
18.05. |
14:30 |
|
ЗА КЛАСИРАНЕ 9 – 12 МЯСТО |
ТЕРЕН |
ДАТА |
ЧАС |
РЕЗ. |
|
I.3. |
III.3. |
I |
18.05. |
15:30 |
|
II.3. |
IV.3. |
I |
18.05. |
16:30 |
|
П О Л У Ф И Н А Л Н И С Р Е Щ И |
ТЕРЕН |
ДАТА |
ЧАС |
РЕЗ. |
|
І.1. |
ІІI.1. |
I |
18.05. |
17:30 |
|
ІІ.1. |
ІV.1. |
I |
18.05. |
18:30 |
|
ЗА КЛАСИРАНЕ 5 – 8 МЯСТО |
ТЕРЕН |
ДАТА |
ЧАС |
РЕЗ. |
|
I.2. |
III.2. |
I |
19.05. |
09:30 |
|
II.2. |
IV.2. |
I |
19.05. |
10:30 |
|
С Р Е Щ А за ІІІ място |
ТЕРЕН |
ДАТА |
ЧАС |
РЕЗ. |
|
I |
19.05. |
11:30 |
|
||
Ф И Н А Л |
ТЕРЕН |
ДАТА |
ЧАС |
РЕЗ. |
|
I |
19.05. |
12:30 |
|
||