Съдийски назначения 28-ми кръг U-19

15 Май 2019 13:00
 

19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ОФК Пирин Бл U19 - ПФК Черно море U19

ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Радостин Николов Бодуров    АС2:    Мартин Томиславов Русев         
 
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ПФK Левски U19 - ФК Янтра 1919 U19

ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Невелин Митков Гугутков    АС2:    Любомир Благоев Босаков         
 
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Берое U19 - ФК Нефтохимик Бс U19

ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Снежана Динчева Петрунова    АС2:    Костадин Иванов Керацов         
 
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ОФК Сливен U19 - ПФК Славия U19

ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Желязко Атанасов Атанасов         
 
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Ботев ПД U19 - ПФК Септември U19

ГС:    Боян Георгиев Славков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Иван Стоянов Копчев         
 
19 Май 2019 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U19 - ФК Марек Дп U19

ГС:    Даниел Пламенов Краевски    АС1:    Ириней Марчев Бодуров    АС2:    Иван Калоянов Беделев         
 
20 Май 2019 г. Понеделник 17:00 ч.
ПФК Монтана U19 - ПФК ЦСКА-София U19

ГС:    Никола Павлов Петров    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Ивайло Павлов Петров         
 
20 Май 2019 г. Понеделник 17:00 ч.
ПФК Лудогорец U19 - ФК Дунав U19

ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Новини от Май 2019

Съдийски назначения Първа лига Плейофи 2 - първи срещи

17 Май 2019 13:00
19 Май 2019 г. Неделя 20:00 ч. ОФК Дунав 2010 - ПФК Септември ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Георги Любомиров Минев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов       СН:    Кольо Димитров...

Младежкият тим на България ще участва на турнира „Валери Лобановски“

17 Май 2019 11:29
В полуфинала селекцията на Александър Димитров ще се изправи срещу Израел

Германия гони рекордна 7-ма титла при девойките във финала на ЕВРО 2019 в Албена

16 Май 2019 16:30
Тимът на Германия ще преследва рекорден седми триумф на европейското първенство за девойки до 17 г. Утре (17 май) от 14:00 ч. в КК Албена германските момичета се изправят срещу връстничките си от Холандия в решаващия мач за титлата на ЕВРО 2019, който се провежда в България...

България U18 и България U16 ще вземат участие в авторитетни международни турнири в Русия и Сърбия

16 Май 2019 15:21
Юношеските селекции на България до 18 г. и до 16 г. ще вземат участие в престижни международни надпревари в следващите седмици. В началото на юни възпитаниците на Ангел Стойков (набор 2001 г.) заминават за Санкт Петербург, Русия, където ще се включат в 31-вото издание на...

Решение ДК 16.05.2019

16 Май 2019 14:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  16.05.2019 г.   Финал Купа България     С предупреждения – 7 състезатели     ПО ДОКЛАД За нерегламентирано използване на димки, на основание...

Съдийски назначения 1/4 финал Купа "България" за жени 2019г.

16 Май 2019 13:00
18 Май 2019 г. Събота 14:00 ч.    стадион в село Труд Пълдин - ЛП Суперспорт ГС: Владимир Недялков    АС1: Светослав Енчев    АС2: Крум Апостолов             18 Май 2019 г. Събота 16:30 ч.    гр.Пловдив, ст.„Пловдив“ Енко - Риал ГС: Николай...

БФС и Sportradar продължават активното си сътрудничество в борбата срещу уговорените мачове

16 Май 2019 12:29
Българският футболен съюз продължава активната си политика за борба с нерегламентираните практики в най-популярната игра. Във връзка с това в последните дни бяха проведени серия от работни срещи с представители на световния лидер в анализирането и лансирането на...

Състав на мъжкия национален отбор за мачовете с Чехия и Косово

16 Май 2019 11:38
Селекционерът Красимир Балъков повика 27 футболисти за лагер-сбора преди европейските квалификации

Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига

16 Май 2019 10:18
19 Май 2019 г. Неделя 15:00 ч. ФК Арда - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                 СН:    Атанас...

Германия и Холандия са финалистите в Евро 2019

15 Май 2019 13:20
Немският национален отбор за девойки до 17 години победи Португалия с 2:0 в полуфиналната среща, провела се на 14 май от 14:00 ч. 1100 зрители на стадион „Дружба“ сред които португалската футболна легенда и бивш селекционер на националните отбори на Португалия, Южна Корея...