Решение СТК 27.08.2019

27 Август 2019 15:14
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 27.08.2019 г

 

 

 

  • Срещата от 7-ми кръг на Втора лига между отборите на   ОФК „Спартак Плевен“ и ФК „Спартак 1918“ Вн, ще се играе по програма на 31.08/събота/2019 г от 20.00 часа,  вместо от 18.00 часа.
  •  
  • Приема предложената програма за Втори предварителен кръг и 1/16 финал за Купа България както следва:

Купа България втори предварителен кръг 16.00 часа

 

Дата

Домакин

 

Гост

04.09 /сряда/

Миньор Пк

-

Струмска слава

 

Светкавица Тщ

-

Спартак Пл

 

Хитрино Хитрино

-

Кариана Ерден

 

Върбица 2006- Бенковски

-

Черноморец Бч

 

Лато – Алеко

-

Спартак 1918 Вн

 

Загорец Н.Загора

-

Пирин Благ.

 

Марица Пд

-

Локомотив ГО

 

Созопол Соз.

-

Поморие

05.09 /четвъртък/

Суворово 1-Суворово

-

ЦСКА 1948 Сф

 

Партизан Ч. бряг

-

Хебър 1918 Пз

 

Добруджа 1919 Дч

-

Локомотив Сф

 

Вихрен Санд.

-

Ботев Гъл

 

Дреновец Дреновец

-

Литекс

06.09/петък/

Севлиево Севлиево

-

Нефтохимик 1962

 

Балкан Бот.

-

Почива

 

Ботев Ихт

-

Почива

 

1/16 финал Купа България 16.00 часа

Дата

Победител от:

 

Гост

24.09 /вторник/

Хитрино-Кариана

-

Царско село

 

Марица -Локо ГО

-

ЦСКА –София

 

Ботев Ихт

-

Черно море

25.09 /сряда/

Миньор-Стр.слава

-

Ботев Пд

 

Севлиево-Нефтохимик

-

Лудогорец

 

Лато Алек - Спартак Вн

-

Левски

 

Загорец НЗ .Пирин Бл

-

Славия

 

Добруджа -Локо Сф

-

Ботев Вр

 

Дреновец -Литекс

-

Монтана

26.09/четвъртък/

Суворово -ЦСКА 1948

-

Дунав

 

Светкавица -Спартак Пл

-

Септември

 

Партизан -Хебър

-

Арда Кж

 

Балкан Бот

-

Локомотив Пд

 

Върбица -Черноморец Бч

-

Витоша

 

Вихрен -Ботев Гъл

-

Етър ВТ

 

Созопол -Поморие

-

Берое

 

  • Приема предложената програма от 9 - ти до 11- ти кръг на Първа лига, както следва:

 

IX кръг

13.09 /петък/

Царско село

-

Локомотив Пд

17.30

Нова спорт

 

Арда Кж

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

14.09 /събота/

Ботев Пд

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

15.09 /неделя/

Дунав

-

Славия

17.45

Диема спорт

 

Левски

-

Черно море

20.15

Диема спорт

16.09/понеделник/

Берое

-

Витоша

20.00

Диема спорт

 

Х кръг

20.09 /петък/

Черно море

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Царско село

20.00

Диема спорт

21.09 /събота/

Ботев Вр

-

Дунав

17.30

Диема спорт

 

Славия

-

Левски

20.00

Диема спорт

22.09 /неделя/

Локомотив Пд

-

Берое

17.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Арда Кж

20.15

Диема спорт

23.09/понеделник/

Етър ВТ

-

Витоша

17.30

Нова спорт

 

XI кръг

27.09 /петък/

Царско село

-

Черно море

20.00

Диема спорт

28.09 /събота/

Левски

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

29.09 /неделя/

Ботев Пд

-

Славия

16.00

Нова спорт

 

Дунав

-

Лудогорец

18.15

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА –София

20.30

Диема спорт

30.09/понеделник/

Арда Кж

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

 

Витоша

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

  • Приема предложената програма от 8-ми до 10-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

VIII кръг 17.00

14.09 /събота/

Поморие

-

Локомотив Сф

17.00

 

 

Черноморец Бч

-

Кариана

18.00

 

 

Локомотив ГО

-

Ботев Гълъбово

18.00

 

 

Пирин Бл

-

Спартак Вн

19.00

 

 

Монтана

-

Спартака Пл

19.00

 

 

Литекс

-

Нефтохимик 1962

19.30

 

15.09 /неделя/

Струмска слава

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

16.09/понеделник/

Септември Сф

-

Хебър Пз

17.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

почива

17.00

 

 

 

 

IX кръг 17.00

20.09/петък/

Кариана

-

Пирин Бл

17.00

 

 

Локомотив Сф

-

Локомотив ГО

17.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Черноморец Бч

18.30

 

21.09 /събота/

Хебър Пз

-

Литекс

17.00

 

 

Спартака Пл

-

Поморие

18.00

 

 

Спартак Вн

-

Монтана

18.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Струмска слава

19.00

 

23.09/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Септември Сф

20.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Почива

 

 

 

X кръг 17.00

28.09 /събота/

Пирин Бл

-

Монтана

17.15

Диема спорт

29.09 /неделя/

Поморие

-

Спартак Вн

17.00

 

 

Струмска слава

-

Локомотив Сф

17.00

 

 

Кариана

-

Нефтохимик 1962

17.00

 

30.09/понеделник/

Септември Сф

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

 

Локомотив ГО

-

Спартака Пл

18.00

 

 

Черноморец Бч

-

Хебър Пз

18.00

 

01.10/вторник/

Литекс

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Почива

 

 

 

                                                    Секретар СТК:

                                                                            /Н.Михайлов/

Новини от Август 2019

Честит рожден ден на Страхил Попов

31 Август 2019 11:35
Днес 29 години навършва настоящият български национал Страхил Попов. Десният защитник е роден на 31 август 1990 г. в Благоевград, а първите си стъпки във футбола прави в школата на местния Пирин 2001. На 18-годишна възраст дебютира в професионалния футбол с екипа на Литекс, където...

Краен срок за акредитиране за двубоите на България U21

30 Август 2019 11:07
Българският футболен съюз напомня на представителите на медиите, че крайният срок за подаване на заявки за акредитации за предстоящите два квалификационни мача на младежкия националния отбор на България за Евро 2021 - гостуване на Естония в Талин на 5 септември и...

Честит рожден ден на Светослав Тодоров

30 Август 2019 10:09
Днес 41-ия си рожден ден посреща бившият български национал Светослав Тодоров. Нападателят е роден на 30 август 1978 г. в Добрич, а юношеските му години минават в местния Добруджа и в столичния ЦСКА. В професионалния футбол дебютира с екипа на Добруджа, а добрите му изяви в...

Решение СТК 29.08.2019

29 Август 2019 15:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 29.08.2019 г         Срещата от Втори предварителен кръг, между отборите на  ФК „Вихрен“ Сандански и ФК „Ботев“ Гълъбово, ще се играе на 04.09/сряда/2019 г от 16.00 часа, вместо на...

Състав на България U19 за мачовете със Северна Македония

29 Август 2019 15:21
Селекционерът на юношеския национален отбор на България до 19 г. Ангел Стойков обяви група от 20 футболисти за двата приятелски двубоя срещу Северна Македония в началото на септември. Ето и повиканите футболисти: Вратари: Кристиан Томов (Локомотив Пд), Иван Дичевски (Черно...

Съдийски назначения 7-ми кръг Втора лига

29 Август 2019 15:01
30 Авг 2019 г. Петък 19:30 ч. ПФК Лудогорец АД II - ОФК Локомотив Горна Оряховица ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Мирослав Пламенов Марков 4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков СН:    Красимир...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига

29 Август 2019 15:00
30 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч. ПФК Черно море - ПФК Дунав ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев СН:    Ичко Лозев Лозев        30 Авг...

Състав на България U15 за приятелския турнир под егидата на УЕФА в Албена

29 Август 2019 12:05
Селекционерът на юношеския национален отбор на България до 15 г. Георги Георгиев определи група от 20 футболисти за предстоящето участие в приятелския турнир под егидата на УЕФА в курортен комплекс Албена между 3 и 8 септември. Ето и списъкът с повиканите играчи: Вратари:...

Състав на България U17 за двубоите с Вестфалия и Пройсен Мюнстер

29 Август 2019 10:24
Селекционерът на юношеския национален отбор на България до 17 г. Марчо Дафчев определи група от 20 футболисти за предстоящия подготвителен лагер в Германия, по време на който ще бъдат изиграни три контролни срещи с местни съперници. Ето и избранниците на Дафчев: Вратари:...

България U21 ще се включи в националната младежка програма „Заедно за отбора“

28 Август 2019 17:13
По време на първия си лагер-сбор от квалификационния цикъл за Евро 2021 младежкият национален отбор на България ще се включи в благородната инициатива „Заедно за отбора“. Съвместният проект на Асоциация „Докосни дъгата” и Българския футболен съюз има за цел да...