Днес, 6 юни, се изиграха последните двубои от огранизирания от БФС и ЗС София турнир по случай Деня на детето. В надпреварата взеха участие общо 20 отбора за деца, родени през 2013 година, а арени на емоционалните сблъсъци бяха Национална футболна база "Бояна" и изграденият от БФС футболен комплекс в кв. Надежда.
Състезанието продължи общо 3 дни (4, 5 и 6 юни), а мачовете се играха по правилата на футбол 5. След изиграните днес полуфинали и финали, младите спортисти бяха наградени с топки и медали, а победителите вдигнаха спечелените купи пред своите привърженици и родители.
Резултати:
ЗА ДЕЦА, РОДЕНИ 2013 Г. /Ф5/ - I-ВА ГРУПА | ||||||||
НА 04-ТИ, 05-ТИ И 06-ТИ ЮНИ 2021 Г. НА НАЦИОНАЛНА ФУТБОЛНА БАЗА БОЯНА - ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН | ||||||||
В ЧЕСТ НА ДЕНЯ НА ДЕТЕТО - 1-ВИ ЮНИ | ||||||||
УЧАСТНИЦИ: | ||||||||
1. | ДИТ София | 6. | Олимпия ФК - София | |||||
2. | Левски | 7. | Септември | |||||
3. | Левски - Спартак 1962 | 8. | Славия | |||||
4. | Лъвчета | 9. | София Спорт | |||||
5. | Национал | 10. | ЦСКА - София | |||||
ПРОГРАМА: | ||||||||
I-ва група | II-ра група | |||||||
1 | Лъвчета | 1 | Септември | |||||
2 | Левски | 2 | Левски - Спартак 1962 | |||||
3 | ДИТ - София | 3 | Национал | |||||
4 | Славия | 4 | ЦСКА - София | |||||
5 | София Спорт | 5 | Олимпия ФК - София | |||||
СРЕЩИ В ГРУПИТЕ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
I. | 2 | Левски | I. | 5 | София Спорт | 4.6.2021 | 9:30 | 7-0 |
II. | 2 | Левски - Спартак 1962 | II. | 5 | Олимпия ФК - София | 4.6.2021 | 10:30 | 1-12 |
I. | 3 | ДИТ - София | I. | 4 | Славия | 4.6.2021 | 11:30 | 2-7 |
II. | 3 | Национал | II. | 4 | ЦСКА - София | 4.6.2021 | 12:30 | 6-3 |
I. | 5 | София Спорт | I. | 3 | ДИТ - София | 4.6.2021 | 13:30 | 1-2 |
II. | 5 | Олимпия ФК - София | II. | 3 | Национал | 4.6.2021 | 14:30 | 2-7 |
I. | 1 | Лъвчета | I. | 2 | Левски | 4.6.2021 | 15:30 | 4-3 |
II. | 1 | Септември | II. | 2 | Левски - Спартак 1962 | 4.6.2021 | 16:30 | 6-1 |
I. | 3 | ДИТ - София | I. | 1 | Лъвчета | 5.6.2021 | 9:30 | 2-7 |
II. | 3 | Национал | II. | 1 | Септември | 5.6.2021 | 10:30 | 3-1 |
I. | 4 | Славия | I. | 5 | София Спорт | 5.6.2021 | 11:30 | 4-1 |
II. | 4 | ЦСКА - София | II. | 5 | Олимпия ФК - София | 5.6.2021 | 12:30 | 2-2 |
I. | 1 | Лъвчета | I. | 4 | Славия | 5.6.2021 | 13:30 | 0-3 |
II. | 1 | Септември | II. | 4 | ЦСКА - София | 5.6.2021 | 14:30 | 1-3 |
I. | 2 | Левски | I. | 3 | ДИТ - София | 5.6.2021 | 15:30 | 4-1 |
II. | 2 | Левски - Спартак 1962 | II. | 3 | Национал | 5.6.2021 | 16:30 | 1-4 |
I. | 4 | Славия | I. | 2 | Левски | 6.6.2021 | 9:30 | 3-2 |
II. | 4 | ЦСКА - София | II. | 2 | Левски - Спартак 1962 | 6.6.2021 | 10:30 | 7-1 |
I. | 5 | София Спорт | I. | 1 | Лъвчета | 6.6.2021 | 11:30 | 0-2 |
II. | 5 | Олимпия ФК - София | II. | 1 | Септември | 6.6.2021 | 12:30 | 3-1 |
КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ | ||||||||
I-ва група | II-ра група | |||||||
1 | Славия | 1 | Национал | |||||
2 | Лъвчета | 2 | Олимпия ФК - София | |||||
3 | Левски | 3 | ЦСКА-София | |||||
4 | ДИТ - София | 4 | Септември | |||||
5 | София Спорт | 5 | Левски - Спартак 1962 | |||||
ПОЛУФИНАЛНИ СРЕЩИ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
I. | Славия | II. | Олимпия ФК София | 6.6.2021 | 13:30 | 2-0 | ||
II. | Национал | I. | Лъвчета | 6.6.2021 | 14:30 | 2-1 | ||
СРЕЩА ЗА III-то / IV-то място | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
Олимпия ФК София | Лъвчета | 6.6.2021 | 15:30 | 2-0 | ||||
ФИНАЛ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
Славия | Национал | 6.6.2021 | 16:30 | 0-1 | ||||
КЛАСИРАНЕ | ||||||||
I-во | място | Национал | ||||||
II-ро | място | Славия | ||||||
III-то | място | Олимпия ФК София | ||||||
IV-то | място | Лъвчета |
ЗА ДЕЦА, РОДЕНИ 2013 Г. /Ф5/ - II-РА ГРУПА | ||||||||
НА 4-ТИ, 5-ТИ И 6-ТИ ЮНИ 2021 Г. НА МИНИ ФУТБУЛЕН КОМПЛЕКС НАДЕЖДА - ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН | ||||||||
В ЧЕСТ НА ДЕНЯ НА ДЕТЕТО - 1-ВИ ЮНИ | ||||||||
УЧАСТНИЦИ: | ||||||||
1. | Арес | 6. | Спартак София | |||||
2. | Барокко | 7. | Спорт за Всички | |||||
3. | Витоша 13 | 8. | Тигрите | |||||
4. | Елит - София | 9. | Том и Джери | |||||
5. | Н Спорт | 10. | Шампион | |||||
ПРОГРАМА: | ||||||||
I-ва група | II-ра група | |||||||
1 | Н Спорт | 1 | Спорт за Всички | |||||
2 | Том и Джери | 2 | Спартак София | |||||
3 | Витоша 13 | 3 | Елит - София | |||||
4 | Шампион | 4 | Арес | |||||
5 | Барокко | 5 | Тигрите | |||||
СРЕЩИ В ГРУПИТЕ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
I. | 2 | Том и Джери | I. | 5 | Барокко | 4.6.2021 | 9:30 | 3-3 |
II. | 2 | Спартак София | II. | 5 | Тигрите | 4.6.2021 | 9:30 | 6-2 |
I. | 3 | Витоша 13 | I. | 4 | Шампион | 4.6.2021 | 10:30 | 6-1 |
II. | 3 | Елит - София | II. | 4 | Арес | 4.6.2021 | 10:30 | 3-3 |
I. | 5 | Барокко | I. | 3 | Витоша 13 | 4.6.2021 | 11:30 | 0-4 |
II. | 5 | Тигрите | II. | 3 | Елит - София | 4.6.2021 | 11:30 | 5-4 |
I. | 1 | Н Спорт | I. | 2 | Том и Джери | 4.6.2021 | 12:30 | 3-5 |
II. | 1 | Спорт за Всички | II. | 2 | Спартак София | 4.6.2021 | 12:30 | 2-6 |
I. | 3 | Витоша 13 | I. | 1 | Н Спорт | 5.6.2021 | 9:30 | 2-7 |
II. | 3 | Елит - София | II. | 1 | Спорт за Всички | 5.6.2021 | 9:30 | 3-1 |
I. | 4 | Шампион | I. | 5 | Барокко | 5.6.2021 | 10:30 | 3-6 |
II. | 4 | Арес | II. | 5 | Тигрите | 5.6.2021 | 10:30 | 4-2 |
I. | 1 | Н Спорт | I. | 4 | Шампион | 5.6.2021 | 11:30 | 10-0 |
II. | 1 | Спорт за Всички | II. | 4 | Арес | 5.6.2021 | 11:30 | 1-3 |
I. | 2 | Том и Джери | I. | 3 | Витоша 13 | 5.6.2021 | 12:30 | 2-1 |
II. | 2 | Спартак София | II. | 3 | Елит - София | 5.6.2021 | 12:30 | 6-1 |
I. | 4 | Шампион | I. | 2 | Том и Джери | 6.6.2021 | 9:15 | 2-4 |
II. | 4 | Арес | II. | 2 | Спартак София | 6.6.2021 | 9:15 | 1-4 |
I. | 5 | Барокко | I. | 1 | Н Спорт | 6.6.2021 | 10:10 | 2-7 |
II. | 5 | Тигрите | II. | 1 | Спорт за Всички | 6.6.2021 | 10:10 | 4-3 |
КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ | ||||||||
I-ва група | II-ра група | |||||||
1 | Том и Джери | 1 | Спартак София | |||||
2 | Н Спорт | 2 | Арес | |||||
3 | Витоша 13 | 3 | Тигрите | |||||
4 | Барокко | 4 | Елит София | |||||
5 | Шампион | 5 | Спорт за Всички | |||||
ПОЛУФИНАЛНИ СРЕЩИ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
I. | Том и Джери | II. | Арес | 6.6.2021 | 11:05 | 8-0 | ||
II. | Н Спорт | I. | Спартак София | 6.6.2021 | 11:05 | 7-1 | ||
СРЕЩА ЗА III-то / IV-то място | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
Спартак София | Арес | 6.6.2021 | 12:00 | 7-1 | ||||
ФИНАЛ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
Н Спорт | Том и Джери | 6.6.2021 | 12:55 | 3-1 | ||||
КЛАСИРАНЕ | ||||||||
I-во | място | Н Спорт | ||||||
II-ро | място | Том и Джери | ||||||
III-то | място | Спартак София | ||||||
IV-то | място | Арес |
Новини от
Юни 2021
БФС подписа договор с efbet за генерално спонсорство
14 Юни 2021 11:28
Българският футболен съюз и онлайн букмейкърът efbet подписаха спонсорски договор. Контрактът е за 4 години. Компанията продължава с дългосрочната си подкрепа към родния футбол, като за първи път ще подкрепя националния отбор по футбол на България. Договорът гарантира...
Успех за девойките до 19 години
12 Юни 2021 14:33
Националният ни отбор за девойки до 19 години стартира участието си в турнира “PIRIN WOMEN’S CUP” с победа над Албания с 4:2. Двубоят започна с гол за Албания още в първата минута, но това не сломи духа на българките, които благодарение на Мирослава Пейкова...
България WA отстъпи на Босна и Херцеговина с минималното 0:1
11 Юни 2021 20:26
Женският национален отбор на България загуби в първата си контрола с 0:1 от Босна и Херцеговина. Българките започнаха срещата добре, като дори успяха да създадат опасност пред противниковата врата още в първите минути на двубоя, но след първоначалния домакински натиск...
Решения след днешното заседание на Изпълнителния комитет на БФС
11 Юни 2021 15:33
На днешното си заседание Изпълнителният комитет на БФС прие решенията на ИК по протокол №3 от 28.04.2021 г. и се запозна с доклада на Комисията за разширяване на състава на Първа професионална лига. След анализ на предложенията, ИК избра вариант 1, според който първенството в...
Огромно признание за БФС от УЕФА
11 Юни 2021 10:47
Българският футболен съюз получи поредното признание за качеството на своите кадри. Директорът на отдел „Международна дейност“ в централата Ивета Стоянова бе избрана от УЕФА за делегат на четири двубоя от финалите на стартиращото днес европейско първенство по...
Съдийски назначения U17 - Бараж за попълване на групата
10 Юни 2021 22:10
11 Юни 2021 г. Петък 17:00 ч. ПОФК “Ботев“Вц - ФК “Хебър 1918 “Пз ГС: Димитър Димитров АС1: Красимир Миланов АС2: Станислав Станев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения U15 - Бараж за попълване на групата
10 Юни 2021 22:04
12 Юни 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК “Звезденбург“ Бс - ОФК “Локомотив“ Г.О. ГС: Кристиян Колев АС1: Йордан Петров АС2: Цветан Горанов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Заседание на Изпълнителния комитет на БФС
10 Юни 2021 16:52
Изпълнителният комитет на Българския футболен съюз ще проведе редовно заседание утре, 11 юни, от 14:00 ч. в Национална футболна база „Бояна“. След края на заседанието ще бъде проведена пресконференция, на която ще бъдат съобщени взетите решения. Предвид засилените...
Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени
10 Юни 2021 15:49
12 Юни 2021 г. Събота 17:30 ч. „Енко“ - „Барокко“ гр. Пловдив, ст. „Ботев“ кв. Коматево ГС: Георги Иванов АС1: Никола Михайлов АС2: Иван Беделев 12 Юни 2021 г. Събота 17:30 ч. „Етър“ - „Янтра 2013“ ...
Съдийски назначения 29-ти кръг U-15
10 Юни 2021 14:39
13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Етър U15 - ОФК Хасково U15 ГС: Милен Йорданов Въжарски АС1: Александър Христов Апостолов АС2: Борислав Борисов Борисов 13, Юни 2021 г. Неделя 17:30 ч. ФК Спартак 1919 U15 - Дунав U15 ГС: ...