Днес, 6 юни, се изиграха последните двубои от огранизирания от БФС и ЗС София турнир по случай Деня на детето. В надпреварата взеха участие общо 20 отбора за деца, родени през 2013 година, а арени на емоционалните сблъсъци бяха Национална футболна база "Бояна" и изграденият от БФС футболен комплекс в кв. Надежда.
Състезанието продължи общо 3 дни (4, 5 и 6 юни), а мачовете се играха по правилата на футбол 5. След изиграните днес полуфинали и финали, младите спортисти бяха наградени с топки и медали, а победителите вдигнаха спечелените купи пред своите привърженици и родители.
Резултати:
ЗА ДЕЦА, РОДЕНИ 2013 Г. /Ф5/ - I-ВА ГРУПА | ||||||||
НА 04-ТИ, 05-ТИ И 06-ТИ ЮНИ 2021 Г. НА НАЦИОНАЛНА ФУТБОЛНА БАЗА БОЯНА - ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН | ||||||||
В ЧЕСТ НА ДЕНЯ НА ДЕТЕТО - 1-ВИ ЮНИ | ||||||||
УЧАСТНИЦИ: | ||||||||
1. | ДИТ София | 6. | Олимпия ФК - София | |||||
2. | Левски | 7. | Септември | |||||
3. | Левски - Спартак 1962 | 8. | Славия | |||||
4. | Лъвчета | 9. | София Спорт | |||||
5. | Национал | 10. | ЦСКА - София | |||||
ПРОГРАМА: | ||||||||
I-ва група | II-ра група | |||||||
1 | Лъвчета | 1 | Септември | |||||
2 | Левски | 2 | Левски - Спартак 1962 | |||||
3 | ДИТ - София | 3 | Национал | |||||
4 | Славия | 4 | ЦСКА - София | |||||
5 | София Спорт | 5 | Олимпия ФК - София | |||||
СРЕЩИ В ГРУПИТЕ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
I. | 2 | Левски | I. | 5 | София Спорт | 4.6.2021 | 9:30 | 7-0 |
II. | 2 | Левски - Спартак 1962 | II. | 5 | Олимпия ФК - София | 4.6.2021 | 10:30 | 1-12 |
I. | 3 | ДИТ - София | I. | 4 | Славия | 4.6.2021 | 11:30 | 2-7 |
II. | 3 | Национал | II. | 4 | ЦСКА - София | 4.6.2021 | 12:30 | 6-3 |
I. | 5 | София Спорт | I. | 3 | ДИТ - София | 4.6.2021 | 13:30 | 1-2 |
II. | 5 | Олимпия ФК - София | II. | 3 | Национал | 4.6.2021 | 14:30 | 2-7 |
I. | 1 | Лъвчета | I. | 2 | Левски | 4.6.2021 | 15:30 | 4-3 |
II. | 1 | Септември | II. | 2 | Левски - Спартак 1962 | 4.6.2021 | 16:30 | 6-1 |
I. | 3 | ДИТ - София | I. | 1 | Лъвчета | 5.6.2021 | 9:30 | 2-7 |
II. | 3 | Национал | II. | 1 | Септември | 5.6.2021 | 10:30 | 3-1 |
I. | 4 | Славия | I. | 5 | София Спорт | 5.6.2021 | 11:30 | 4-1 |
II. | 4 | ЦСКА - София | II. | 5 | Олимпия ФК - София | 5.6.2021 | 12:30 | 2-2 |
I. | 1 | Лъвчета | I. | 4 | Славия | 5.6.2021 | 13:30 | 0-3 |
II. | 1 | Септември | II. | 4 | ЦСКА - София | 5.6.2021 | 14:30 | 1-3 |
I. | 2 | Левски | I. | 3 | ДИТ - София | 5.6.2021 | 15:30 | 4-1 |
II. | 2 | Левски - Спартак 1962 | II. | 3 | Национал | 5.6.2021 | 16:30 | 1-4 |
I. | 4 | Славия | I. | 2 | Левски | 6.6.2021 | 9:30 | 3-2 |
II. | 4 | ЦСКА - София | II. | 2 | Левски - Спартак 1962 | 6.6.2021 | 10:30 | 7-1 |
I. | 5 | София Спорт | I. | 1 | Лъвчета | 6.6.2021 | 11:30 | 0-2 |
II. | 5 | Олимпия ФК - София | II. | 1 | Септември | 6.6.2021 | 12:30 | 3-1 |
КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ | ||||||||
I-ва група | II-ра група | |||||||
1 | Славия | 1 | Национал | |||||
2 | Лъвчета | 2 | Олимпия ФК - София | |||||
3 | Левски | 3 | ЦСКА-София | |||||
4 | ДИТ - София | 4 | Септември | |||||
5 | София Спорт | 5 | Левски - Спартак 1962 | |||||
ПОЛУФИНАЛНИ СРЕЩИ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
I. | Славия | II. | Олимпия ФК София | 6.6.2021 | 13:30 | 2-0 | ||
II. | Национал | I. | Лъвчета | 6.6.2021 | 14:30 | 2-1 | ||
СРЕЩА ЗА III-то / IV-то място | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
Олимпия ФК София | Лъвчета | 6.6.2021 | 15:30 | 2-0 | ||||
ФИНАЛ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
Славия | Национал | 6.6.2021 | 16:30 | 0-1 | ||||
КЛАСИРАНЕ | ||||||||
I-во | място | Национал | ||||||
II-ро | място | Славия | ||||||
III-то | място | Олимпия ФК София | ||||||
IV-то | място | Лъвчета |
ЗА ДЕЦА, РОДЕНИ 2013 Г. /Ф5/ - II-РА ГРУПА | ||||||||
НА 4-ТИ, 5-ТИ И 6-ТИ ЮНИ 2021 Г. НА МИНИ ФУТБУЛЕН КОМПЛЕКС НАДЕЖДА - ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН | ||||||||
В ЧЕСТ НА ДЕНЯ НА ДЕТЕТО - 1-ВИ ЮНИ | ||||||||
УЧАСТНИЦИ: | ||||||||
1. | Арес | 6. | Спартак София | |||||
2. | Барокко | 7. | Спорт за Всички | |||||
3. | Витоша 13 | 8. | Тигрите | |||||
4. | Елит - София | 9. | Том и Джери | |||||
5. | Н Спорт | 10. | Шампион | |||||
ПРОГРАМА: | ||||||||
I-ва група | II-ра група | |||||||
1 | Н Спорт | 1 | Спорт за Всички | |||||
2 | Том и Джери | 2 | Спартак София | |||||
3 | Витоша 13 | 3 | Елит - София | |||||
4 | Шампион | 4 | Арес | |||||
5 | Барокко | 5 | Тигрите | |||||
СРЕЩИ В ГРУПИТЕ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
I. | 2 | Том и Джери | I. | 5 | Барокко | 4.6.2021 | 9:30 | 3-3 |
II. | 2 | Спартак София | II. | 5 | Тигрите | 4.6.2021 | 9:30 | 6-2 |
I. | 3 | Витоша 13 | I. | 4 | Шампион | 4.6.2021 | 10:30 | 6-1 |
II. | 3 | Елит - София | II. | 4 | Арес | 4.6.2021 | 10:30 | 3-3 |
I. | 5 | Барокко | I. | 3 | Витоша 13 | 4.6.2021 | 11:30 | 0-4 |
II. | 5 | Тигрите | II. | 3 | Елит - София | 4.6.2021 | 11:30 | 5-4 |
I. | 1 | Н Спорт | I. | 2 | Том и Джери | 4.6.2021 | 12:30 | 3-5 |
II. | 1 | Спорт за Всички | II. | 2 | Спартак София | 4.6.2021 | 12:30 | 2-6 |
I. | 3 | Витоша 13 | I. | 1 | Н Спорт | 5.6.2021 | 9:30 | 2-7 |
II. | 3 | Елит - София | II. | 1 | Спорт за Всички | 5.6.2021 | 9:30 | 3-1 |
I. | 4 | Шампион | I. | 5 | Барокко | 5.6.2021 | 10:30 | 3-6 |
II. | 4 | Арес | II. | 5 | Тигрите | 5.6.2021 | 10:30 | 4-2 |
I. | 1 | Н Спорт | I. | 4 | Шампион | 5.6.2021 | 11:30 | 10-0 |
II. | 1 | Спорт за Всички | II. | 4 | Арес | 5.6.2021 | 11:30 | 1-3 |
I. | 2 | Том и Джери | I. | 3 | Витоша 13 | 5.6.2021 | 12:30 | 2-1 |
II. | 2 | Спартак София | II. | 3 | Елит - София | 5.6.2021 | 12:30 | 6-1 |
I. | 4 | Шампион | I. | 2 | Том и Джери | 6.6.2021 | 9:15 | 2-4 |
II. | 4 | Арес | II. | 2 | Спартак София | 6.6.2021 | 9:15 | 1-4 |
I. | 5 | Барокко | I. | 1 | Н Спорт | 6.6.2021 | 10:10 | 2-7 |
II. | 5 | Тигрите | II. | 1 | Спорт за Всички | 6.6.2021 | 10:10 | 4-3 |
КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ | ||||||||
I-ва група | II-ра група | |||||||
1 | Том и Джери | 1 | Спартак София | |||||
2 | Н Спорт | 2 | Арес | |||||
3 | Витоша 13 | 3 | Тигрите | |||||
4 | Барокко | 4 | Елит София | |||||
5 | Шампион | 5 | Спорт за Всички | |||||
ПОЛУФИНАЛНИ СРЕЩИ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
I. | Том и Джери | II. | Арес | 6.6.2021 | 11:05 | 8-0 | ||
II. | Н Спорт | I. | Спартак София | 6.6.2021 | 11:05 | 7-1 | ||
СРЕЩА ЗА III-то / IV-то място | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
Спартак София | Арес | 6.6.2021 | 12:00 | 7-1 | ||||
ФИНАЛ | ДАТА | ЧАС | РЕЗУЛТАТ | |||||
Н Спорт | Том и Джери | 6.6.2021 | 12:55 | 3-1 | ||||
КЛАСИРАНЕ | ||||||||
I-во | място | Н Спорт | ||||||
II-ро | място | Том и Джери | ||||||
III-то | място | Спартак София | ||||||
IV-то | място | Арес |
Новини от
Юни 2021
Съдийски назначения 33-ти кръг U-19
16 Юни 2021 16:27
19, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч. ФК Пирин Бл U19 - ПФК Славия U19 ГС: Мартин Робертов Спасов АС1: Марио Георгиев Данаилов АС2: Васил Асенов Байрактарски СН: 19, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК...
Съдийски назначения 25-ти кръг Държавно първенство за жени
16 Юни 2021 15:10
17 Юни 2021 г. Четвъртък 20:30 ч. ЛП Супер Спорт“ - „Левски Чепинци“ ст. „Локомотив“ - изк. терен ГС: Стоян Арсов АС1: Георги Петров АС2: Иван Радославов 19 Юни 2021 г. Събота 14:00 ч. „Янтра 2013“ - „Риал“ ...
Съдийски назначения 30-ти кръг U-15
15 Юни 2021 14:04
16 Юни 2021 г. Сряда 15:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ФК Национал U15 ГС: Райко Елианов Чакъров АС1: Екатерина Маринова Петкова АС2: Иван Калоянов Беделев 16 Юни 2021 г. Сряда 17:00 ч. ПФК Берое U15 - ФК Спартак 1919 U15 ГС: ...
Съдийски назначения 30-ти кръг U-17
15 Юни 2021 14:02
16 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Славия U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС: Мартин Иванов Марков АС1: Павлин Цветанов Михайлов АС2: Георги Димчев Великов 16 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. Етър U17 - ПФК Берое U17 ГС: Владимир...
Съдийски назначения 31-ви кръг U-19 - отложена среща
15 Юни 2021 14:01
16 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. ФК Хебър 1918 U19 - ФК Царско село U19 ГС: Мурад Халил Адем АС1: Виктор Андриянов Кукуянов АС2: Веселин Пламенов Великов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
Съдийски назначения 30-ти кръг U-19 - отложени срещи
15 Юни 2021 14:00
16 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС: Кристиян Николов Колев АС1: Йордан Петров Петров АС2: Светослав Колев Енчев 16 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. ФК Национал U19 - ПФК Нефтохимик U19 ГС: ...
Съдийски назначения 21-ви кръг U-19 - отложена среща
15 Юни 2021 13:59
16 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. ПФK Левски U19 - ФК Пирин Бл U19 ГС: Мариян Георгиев Гребенчарски АС1: Тодор Василев Вуков АС2: Георги Петров Спасов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
България WU19 спечели турнира Pirin Women's Cup
15 Юни 2021 11:05
Националният ни отбор за девойки до 19 години се наложи над тима на Северна Македония с 3:2 в последната си среща от турнира Pirin Women's Cup. Така родните футболистки заеха първото място в класирането, след победата си над Албания с 4:2 в петък. Срещата започна добре за...
Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща
15 Юни 2021 10:21
17 Юни 2021 г. Четвъртък 11:00 ч. „Етър“ - „Пирин Лейдис“ гр. В.Търново, ст. „Тр. Иванов“ - изк. терен ГС: Милен Въжарски АС1: Кристиян Минков АС2: Ренета Димитров СК при БФС си запазва...
Регистрация на футболни агенти за периода 01.07.2021 г. - 31.01.2022 г.
14 Юни 2021 13:43
Във връзка с изтичащата на 30 юни валидност на регистрираните за първата половина на 2021 година агенти, БФС обявява нова процедура по вписване. Процедурата по регистрация и пререгистрация на агенти на играчи стартира от утре (15 юни) и ще продължи до 17:00 ч. на 15 юли...