Крайни резултати от ден 2 на детския футболен турнир за "Купа София", който се провежда на терените на Национална футболна база "Бояна" и още 7 спортни комплекса в столицата под егидата на Българския футболен съюз:
Възраст 2009 – поток 1
09:00 - ФК Левски Раковски - ФА ДИТ София 1:5
10:30 - ПФК Славия София - ПФК Локомотив Пловдив 2:1
12:00 - ПФК Черно море Варна - ПФК Ботев Пловдив 1:2
13:30 - ФК Национал София - ПФК ЦСКА София 3:2
Възраст 2009 – поток 2
09:00 - ФК Витоша Бистрица - ПФК Септември София 3:1
10:30 - ФК Национал София - ФК Арес София 2:0
12:00 - ПФК Левски София - ФК Несебър 3:1
13:30 - ФА ДИТ София - ПФК Славия София 0:3
Възраст 2010 – поток 1
09:00 – ФК Национал София - ПФК Левски София 1:2
10:30 - ФК Дунав Русе - ФК Приказките Добрич 2:0
12:00 - ФА ДИТ София - ФК Спартак София 3:0
13:30 - ПФК ЦСКА София - ПФК Черно море Варна 3:0
Възраст 2010 – поток 2
09:00 - ПФК Левски София - ФК Левски Раковски 6:0
10:10 - ФК Несебър - ПФК ЦСКА 1948 София 1:5
11:20 - ФК Национал София - ФК Миньор Перник 1:3
12:30 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Витоша 13 София 1:0
Възраст 2010 – поток 3
09:00 - ФК Национал София - ФК Севлиево 2:2
10:10 - ФА ДИТ София - ФК Арес София 0:4
11:20 - ФК Шипка Старс Асеновград - ФК Витоша 13 София 2:2
12:30 - ПФК Левски София - ФК Талант София 6:1
Възраст 2011 – поток 1
13:00 - ФК Левски Раковски - ФА ДИТ София 1:0
14:00 - ПФК Пирин Благоевград - МФК Тича Варна 1:1
15:00 - ФК Марек Дупница - Олимпия Футбол Клуб 0:4
16:00 - ПФК ЦСКА 1948 София - ПФК ЦСКА София 1:2
Възраст 2011 – поток 2
13:00 - ФК Елит София - ФК Национал София 1:0
14:00 - ФК Арес София - ФК Барокко София 2:4
15:00 - ФК Левски Раковски - Олимпия Футбол Клуб 0:4
16:00 - ПФК Септември София - ПФК ЦСКА София 0:9
Възраст 2012 – поток 1
09:00 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Приказките Добрич 2:3
10:00 - ДФК Шампион София - ПФК ЦСКА София 1:0
11:00 - ДФК Болярчета В.Търново - ФК Национал София 3:0
12:00 - ПФК Левски София - ДФК Хлапетата Благоевград 3:1
Възраст 2012 – поток 2
09:00 - ФК Витоша 13 София - ПФК Левски София 1:1
10:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ФК Национал София 2:0
11:00 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Несебър 1:1
12:00 - ФА ДИТ София - ФК Барокко София 7:0
Възраст 2013 – поток 1
11:00 - Олимпия Футбол Клуб - ПФК ЦСКА София 1:6
12:00 - ФК Национал София - ПФК Левски София 1:5
13:00 - ПФК Локомотив София - ПФК Черно море Варна 1:4
14:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ДФК Болярчета В.Търново 0:2
Възраст 2013 – поток 2
09:00 - ПФК Левски София - Олимпия Футбол Клуб 4:2
09:00 - ФК Национал София - ДФК Лъвчета София 2:4
10:00 - ФК Марек Дупница - ФК ДИТ София 4:2
10:00 - ФК Спартак София - ПФК Септември София 3:5
Възраст 2013 – поток 3
09:00 - ФК Национал София - ПФК Царско село София 2:1
10:00 - ФК Барокко София - ФА ДИТ София 3:1
11:00 - ФК Витоша 13 София - ФК Локомотив София 0:5
12:00 - ФК Арес София - ФК Левски Раковски 0:0
Възраст 2014 – поток 1
11:00 - ПФК ЦСКА София - ПФК Черно море Варна 7:1
12:00 - ФК Локомотив София - ДФК Лъвчета София 1:2
13:00 - ПФК Левски София - ФК Национал София 3:4
14:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - Олимпия Футбол Клуб 6:3
Възраст 2014 – поток 2
11:00 - ПФК Локомотив София - ПФК Славия София 1:14
12:00 - Олимпия Футбол Клуб - МФК Тича Варна 3:4
13:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ФК Национал София 4:1
14:00 - ПФК ЦСКА София - ФК Арес София 2:2
Възраст 2015
11:00 - ФК Национал 1 София - Олимпия Футбол Клуб 1 - 4:3
12:00 - ПФК ЦСКА София - Олимпия Футбол Клуб 2 - 4:2
13:00 - ПФК Септември София - ФА ДИТ София - 8:2
14:30 - ПФК Левски София - ФК Национал София 2 - 0:7