Днес се изиграха последните двубои от груповата фаза на най-масовия детски футболен празник в столицата „Купа София“, а следобяд се състояха и полуфиналните сблъсъци във всички възрастови категории. Утре от 9:00 ч. на терените на Национална футболна база „Бояна“ и на още 7 спортни комплекса в София ще се проведат и мачовете за разпределение на призовите места. Турнирът се провежда под егидата на Българския футболен съюз.
Ето и резултатите от днес:
ВЪЗРАСТ 2009 – поток 1
09:00 - ПФК Славия София - ПФК ЦСКА София 4:0
10:30 - ФК Национал София - ПФК Локомотив Пловдив 1:0
12:00 - ФК Левски Раковски - ПФК Ботев Пловдив 1:1
13:30 - ПФК Черно море Варна - ФА ДИТ София 0:1
ПОЛУФИНАЛИ
16:30 - ПФК Ботев Пловдив – ФК Национал София 1:1 (5:4 дузпи)
18:00 - ФА ДИТ София – ПФК Славия София 1:0
ВЪЗРАСТ 2009 – поток 2
09:00 - ФА ДИТ София - ФК Арес София 1:1
10:30 - ПФК Левски София - ПФК Септември София 2:1
12:00 - ФК Витоша Бистрица - ФК Несебър 1:0
13:30 - ФК Национал София - ПФК Славия София 3:3
ПОЛУФИНАЛИ
16:30 - ФК Витоша Бистрица – ФК Национал София 1:1 (1:3 дузпи)
18:00 - ПФК Левски София – ПФК Славия София 1:0
ВЪЗРАСТ 2010 – поток 1
09:00 - ФА ДИТ София - ПФК Черно море Варна 3:0
10:30 - ПФК ЦСКА София - ФК Спартак София 3:0
12:00 - ФК Национал София - ФК Приказките Добрич 1:2
13:30 - ФК Дунав Русе - ПФК Левски София 0:1
ПОЛУФИНАЛИ
16:30 - ФА ДИТ София – ФК Национал София 0:1
18:00 - ПФК ЦСКА София – ПФК Левски София 0:4
ВЪЗРАСТ 2010 – поток 2
09:00 - ФК Национал София - ФК Витоша 13 София 1:3
10:10 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Миньор Перник 3:0
11:20 - ФК Несебър - ФК Левски Раковски 7:0
12:30 - ПФК Левски София - ПФК ЦСКА 1948 София 1:3
ПОЛУФИНАЛИ
16:00 - ПФК ЦСКА 1948 София – ФК Миньор Перник 6:0
17:10 - ПФК Левски София – Олимпия Футбол Клуб 2:0
ВЪЗРАСТ 2010 – поток 3
09:00 - ПФК Левски София - ФК Витоша 13 София 1:1
10:10 - ФА ДИТ София - ФК Севлиево 1:6
11:20 - ФК Национал София - ФК Арес София 4:1
12:30 - ФК Шипка Старс Асеновград - ФК Талант София 5:0
ПОЛУФИНАЛИ
16:00 - ФК Шипка Старс Асеновград - ФК Севлиево 1:1 (4:5 дузпи)
17:10 - ФК Национал София - ФК Витоша 13 София 2:0
ВЪЗРАСТ 2011 – поток 1
15:00 - ФК Левски Раковски - МФК Тича Варна 0:2
15:00 - ПФК Пирин Благоевград - ФА ДИТ София 1:1
16:00 - ФК Марек Дупница - ПФК ЦСКА София 0:3
16:00 - ПФК ЦСКА 1948 София - Олимпия Футбол Клуб 2:2
ПОЛУФИНАЛИ
20:00 - ПФК Пирин Благоевград – Олимпия Футбол Клуб 2:3
20:00 - ФА ДИТ София –ПФК ЦСКА София 0:3
ВЪЗРАСТ 2011 – поток 2
13:00 - ФК Елит София - ФК Барокко София 3:0
13:00 - ПФК Септември София - Олимпия Футбол Клуб 3:0
14:00 - ФК Левски Раковски - ПФК ЦСКА София 0:13
14:00 - ФК Арес София - ФК Национал София 3:11
ПОЛУФИНАЛИ
19:00 - ФК Елит София – ПФК Септември София 1:1 (1:3 дузпи)
19:00 - ФК Национал София – ПФК ЦСКА София 0:4
ВЪЗРАСТ 2012 – поток 1
09:00 - ДФК Шампион София - ФК Национал София 1:1
10:00 - ПФК Левски София - ФК Приказките Добрич 7:1
11:00 - Олимпия Футбол Клуб - ДФК Хлапетата Благоевград 0:3
12:00 - ДФК Болярчета В.Търново - ПФК ЦСКА София 3:3
ПОЛУФИНАЛИ
17:00 - ПФК Левски София – ДФК Шампион София 1:1 (3:2 дузпи)
17:00 - ДФК Хлапетата Благоевград – ДФК Болярчета В.Търново 0:2
ВЪЗРАСТ 2012 – поток 2
09:00 - ФК Витоша 13 София - ФК Барокко София 6:0
10:00 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Национал София 0:4
11:00 - ФА ДИТ София - ПФК Левски София 1:3
12:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ФК Несебър 0:1
ПОЛУФИНАЛИ
18:00 - ДФК Хлапетата Благоевград – ФК Витоша 13 София 2:0
18:00 - ФК Национал София – ПФК Левски София 2:2 (3:2 дузпи)
ВЪЗРАСТ 2013 – поток 1
11:00 - ФК Национал София - ПФК Черно море Варна 1:0
12:00 - ПФК Локомотив София - ПФК Левски София 4:5
13:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ПФК ЦСКА София 3:0
14:00 - Олимпия Футбол Клуб - ДФК Болярчета В.Търново 1:3
ПОЛУФИНАЛИ
16:00 - ДФК Болярчета В.Търново – ФК Национал София 2:0
17:00 - ДФК Хлапетата Благоевград – ПФК Левски София 4:1
ВЪЗРАСТ 2013 – поток 2
09:00 - ФК Спартак София - ФК ДИТ София 1:0
09:00 - ПФК Левски София - ДФК Лъвчета София 0:3
10:00 - ФК Марек Дупница - ПФК Септември София 3:1
10:00 - ФК Национал София - Олимпия Футбол Клуб 7:1
ПОЛУФИНАЛИ
15:00 - ФК Марек Дупница – ФК Национал София 1:5
15:00 - ПФК Септември София – ДФК Лъвчета София 0:3
ВЪЗРАСТ 2013 – поток 3
09:00 - ФК Арес София - ФК Локомотив София 3:3
10:00 - ФК Витоша 13 София - ФК Левски Раковски 4:0
11:00 - ФК Барокко София - ПФК Царско село София 1:1
12:00 - ФК Национал София - ФА ДИТ София 1:1
ПОЛУФИНАЛИ
15:00 - ФК Барокко София – ФК Витоша 13 София 1:1 (6:5 дузпи)
16:00 - ФК Национал София – ФК Локомотив София 1:1 (2:4 дузпи)
ВЪЗРАСТ 2014 – поток 1
11:00 - ФК Локомотив София - ПФК Черно море Варна 2:2
12:00 - ПФК Левски София - Олимпия Футбол Клуб 6:2
13:00 - ПФК ЦСКА София - ДФК Лъвчета София 5:2
14:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ФК Национал София 4:2
ПОЛУФИНАЛИ
16:00 - ПФК ЦСКА София – ПФК Левски София 8:1
17:00 - ДФК Лъвчета София – ДФК Хлапетата Благоевград 1:3
ВЪЗРАСТ 2014 – поток 2
11:00 - ПФК ЦСКА София - МФК Тича Варна 9:0
12:00 - ДФК Хлапетата Благоевград - ПФК Славия София 1:5
13:00 - Олимпия Футбол Клуб - ФК Арес София 4:5
14:00 - ПФК Локомотив София - ФК Национал София 3:6
ПОЛУФИНАЛИ
16:00 - ПФК ЦСКА София – ДФК Хлапетата Благоевград 3:0
17:00 - ФК Арес София – ПФК Славия София 3:3 (6:4 дузпи)
ВЪЗРАСТ 2015
11:00 - ПФК Септември София - Олимпия Футбол Клуб 1 - 3:2
12:00 - ПФК ЦСКА София - ФК Национал София 2 - 1:6
13:00 - ФК Национал 1 София - ФА ДИТ София 6:1
14:00 - ПФК Левски София - Олимпия Футбол Клуб 2 - 7:1
ПОЛУФИНАЛИ
16:00 ФК Национал 1 София – ПФК ЦСКА София 6:3
17:00 ПФК Септември София – ФК Национал София 2 - 2:2 (3:4 дузпи)