БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 10.10.2023 г
- Приема предложената програма 1/16 та финала за Купа България, както следва:
1/16 финал купа България
- Приема предложената програма за изиграване на отложени срещи от Първа професионална футболна лига, както следва:
01.11/сряда/ |
Етър ВТ |
- |
ЦСКА-София |
17.00 |
Диема спорт |
02.11/четвъртък/ |
Славия |
- |
Лудогорец |
17.00 |
Диема спорт |
Отложена среща от 7-ми кръг
01.11/сряда/ |
Арда |
- |
Левски |
19.30 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма от 14 - ти до 17 – три кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:
XІV кръг
20.10 /петък/ |
Крумовград |
- |
Етър ВТ |
16.45 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Берое |
19.15 |
Диема спорт |
21.10 /събота/ |
Ботев Вр |
- |
Ботев Пд |
14.00 |
Диема спорт |
|
Локомотив Сф |
- |
ЦСКА 1948 |
16.30 |
Диема спорт |
|
Пирин Бл |
- |
ЦСКА-София |
19.00 |
Диема спорт |
22.10 /неделя/ |
Хебър 1918 Пз |
- |
Славия |
14.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Черно море |
16.30 |
Диема спорт |
|
Арда Кж |
- |
Лудогорец |
19.00 |
Диема спорт |
XV кръг
25.10/сряда/ |
Етър ВТ |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Диема спорт |
26.10/четвъртък/ |
Ботев Пд |
- |
Локомотив Сф |
12.30 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Пирин Бл |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
27.10 /петък/ |
Славия |
- |
Крумовград |
14.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Арда Кж |
16.30 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Левски |
19.00 |
Диема спорт |
29.10 /неделя/ |
Лудогорец |
- |
Хебър 1918 Пз |
18.15 |
Диема спорт |
XVІ кръг
03.11 /петък/ |
Берое |
- |
Пирин Бл |
15:30 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Локомотив Пд |
18.00 |
Диема спорт |
05.11 /неделя/ |
Лудогорец |
- |
Крумовград |
15.30 |
Диема спорт |
06.11/понеделник/ |
Ботев Вр |
- |
Локомотив Сф |
13.00 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Етър ВТ |
15.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Хебър 1918 Пз |
18.00 |
Диема спорт |
07.11/вторник/ |
Черно море |
- |
Арда Кж |
15.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 |
- |
Левски |
18.00 |
Диема спорт |
XVІІ кръг
10.11 /петък/ |
Славия |
- |
Ботев Вр |
15.00 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Локомотив Сф |
17.30 |
Диема спорт |
11.11 /събота/ |
Хебър 1918 Пз |
- |
Черно море |
12.45 |
Диема спорт |
|
Пирин Бл |
- |
ЦСКА 1948 |
15.15 |
Диема спорт |
|
Арда Кж |
- |
Берое |
17.45 |
Диема спорт |
12.11 /неделя/ |
Крумовград |
- |
ЦСКА-София |
13.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Ботев Пд |
15.30 |
Диема спорт |
|
Етър ВТ |
- |
Лудогорец |
18.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма за изиграване на отложени срещи от Втора лига както следва:
17.11/петък/ |
Янтра 2019 |
- |
Лудогорец II |
14.30 |
|
23.11/четвъртък/ |
Лудогорец II |
- |
Черноморец Бс |
14.30 |
|
- Приема предложената програма от 14 - ти до 17 – три кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:
XIV кръг
20.10/петък/ |
Беласица |
- |
Литекс |
16.00 |
|
|
Спартак Вн |
- |
Черноморец Бч |
16.00 |
|
21.10 /събота/ |
Марек |
- |
Спортист Своге |
16.00 |
|
|
Черноморец 1919 Бс |
- |
Спартак Пл |
16.00 |
|
|
Бдин Вд |
- |
Лудогорец ІІ |
16.00 |
|
|
Марица Пд |
- |
Монтана 1921 |
16.00 |
|
22.10 /неделя/ |
Дунав Рс |
- |
Струмска слава |
16.00 |
|
|
Янтра Гб |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
16.00 |
|
23.10/понеделник/ |
Септември Сф |
- |
Добруджа |
16.00 |
Диема спорт |
XV кръг
25.10/сряда/ |
Литекс |
- |
Спартак Вн |
14.45 |
Диема спорт |
27.10/петък/ |
Добруджа |
- |
Марек |
16.00 |
|
|
Струмска слава |
- |
Септември Сф |
16.00 |
|
|
Монтана 1921 |
- |
Дунав Рс |
16.00 |
|
|
Черноморец Бч |
- |
Марица Пд |
16.00 |
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Беласица |
16.00 |
|
|
Спартак Пл |
- |
Бдин Вд |
16.00 |
|
|
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Черноморец 1919 Бс |
16.00 |
|
|
Спортист Своге |
- |
Янтра Гб |
16.00 |
|
XVI кръг
11.11 /събота/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Марица Пд |
14.30 |
|
|
Янтра Гб |
- |
Черноморец 1919 Бс |
14.30 |
|
12.11 /неделя/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Беласица |
14.30 |
|
|
Спортист Своге |
- |
Бдин Вд |
14.30 |
|
|
Струмска слава |
- |
Марек |
14.30 |
|
|
Спартак Пл |
- |
Спартак Вн |
14.30 |
|
|
Черноморец Бч |
- |
Септември Сф |
14.30 |
|
|
Литекс |
- |
Дунав Рс |
14.30 |
|
13.11/понеделник/ |
Монтана 1921 |
- |
Добруджа |
17.30 |
Диема спорт |
БФС си запазва правото на промени в програмата.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/