БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 14.11.2023 г
- Приема предложената програма за 1/8 финалите на купа България
1/8 финал купа България
18.11/събота/ |
Локомотив Сф |
- |
Спартак Вн |
14.00 |
Диема спорт |
18.11/събота/ |
Пирин |
- |
Ботев Вр |
14.30 |
|
05.12/вторник/ |
Арда Кж |
- |
Литекс Лч |
14.00 |
|
05.12/вторник/ |
Янтра – Славия |
- |
ЦСКА - Сф |
13.00/17.30 |
Диема спорт |
06.12/сряда/ |
Хебър |
- |
Дунав - Левски |
14.30/17:30 |
Диема спорт |
06.12/сряда/ |
Балкан–Лудогорец |
- |
Локомотив Пд |
13.00/ 17.30 |
Диема спорт |
07.12/четвъртък/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Бдин - Берое |
14.30/17:30 |
Диема спорт |
07.12/четвъртък/ |
Черноморец 1918– Етър |
- |
Ботев Пд |
13.00/ 17.30 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма за 19 - ти и 20 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:
XІX кръг
01.12 /петък/ |
Арда Кж |
- |
Ботев Пд |
15.00 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
ЦСКА-София |
17.30 |
Диема спорт |
02.12 /събота/ |
Хебър 1918 Пз |
- |
ЦСКА 1948 |
12.30 |
Диема спорт |
|
Етър ВТ |
- |
Черно море |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
03.12 /неделя/ |
Пирин Бл |
- |
Локомотив Сф |
12.45 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Ботев Вр |
15.15 |
Диема спорт |
|
Крумовград |
- |
Берое |
17.45 |
Диема спорт |
XX кръг
09.12 /събота/ |
Локомотив Сф |
- |
Арда Кж |
12.30 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Славия |
15.00 |
Диема спорт |
|
Ботев Вр |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
10.12 /неделя/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Крумовград |
12.30 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Хебър 1918 Пз |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Лудогорец |
17.45 |
Диема спорт |
11.12/понеделник/ |
Локомотив Пд |
- |
Пирин Бл |
15.00 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Етър ВТ |
17.30 |
Диема спорт |
Отложена среща от III-ти кръг на Първа лига
14.12/четвъртък/ |
Арда Кж |
- |
ЦСКА 1948 |
17.30 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма за 19 - ти и 20 – ти кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:
XIX кръг
01.12/петък/ |
Дунав Рс |
- |
Спартак Пл |
12.15 |
Диема спорт |
|
Добруджа |
- |
Литекс |
14.00 |
|
02.12 /събота/ |
Струмска слава |
- |
Черноморец Бч |
14.00 |
|
|
Беласица |
- |
Янтра Гб |
14.00 |
|
03.12 /неделя/ |
Бдин Вд |
- |
Черноморец 1919 Бс |
14.00 |
|
|
Спартак Вн |
- |
Спортист Своге |
14.00 |
|
|
Марица Пд |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
14.00 |
|
04.12/понеделник/ |
Септември Сф |
- |
Лудогорец ІІ |
14.00 |
|
|
Монтана 1921 |
- |
Марек |
17.30 |
Диема спорт |
XX кръг
10.12 /неделя/ |
Спортист Своге |
- |
Марица Пд |
14.00 |
|
|
Спартак Пл |
- |
Септември Сф |
14.00 |
|
|
Литекс |
- |
Струмска слава |
14.00 |
|
|
Черноморец Бч |
- |
Монтана 1921 |
14.00 |
|
|
Марек |
- |
Бдин Вд |
14.00 |
|
|
Черноморец 1919 Бс |
- |
Беласица |
14.00 |
|
11.12/понеделник/ |
Янтра Гб |
- |
Спартак Вн |
12.15 |
Диема спорт |
|
Лудогорец ІІ |
- |
Добруджа |
14.00 |
|
|
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Дунав Рс |
14.00 |
|
БФС си запазва правото на промени в програмата.
- Срещата от XVIII – ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Марек 1915“ Дупница и ФК „Черноморец1918“ Бс, ще се играе на 28.11/вторник/2023 г от 14.30 часа, вместо на 25.11.2023 г.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/