Решение СТК 05.09.2018

05 Септември 2018 18:01
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 05.09.2018 г

 

 

 

  • Приема предложената програма за провеждането на 1/16 финал Купа България, както следва:

 

Купа България 1/16 финал 16.00 часа

25.09 /вторник/

Предст.Югозапад

-

Берое

 

 

 

Ботев Гъл

-

Витоша

 

 

 

Поморие

-

Локомотив Пд

 

 

 

Кариана

-

Септември

 

 

 

Добруджа

-

Локомотив Сф

 

 

 

Струмска слава

-

Царско село

 

 

 

Предст.Югоизток

-

Левски

16.00

Диема спорт

 

Литекс

-

Етър ВТ

17.00

 

 

Монтана

-

ЦСКА – София

19.00

Диема спорт

26.09 /сряда/

Предст. Север

-

Верея

 

 

 

Арда

-

Черно море

 

 

 

Несебър

-

Лудогорец

16.00

Диема спорт

 

Локомотив ГО

-

Дунав Рс

17.00

 

 

Черноморец Бч

-

Ботев Вр

18.00

 

 

ЦСКА 1948

-

Ботев Пд

19.00

Диема спорт

27.09 /четвъртък/

Пирин Бл

-

Славия

19.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма на Първа лига от 9-ти до 12-ти кръг както следва:

IX кръг

21.09 /петък/

Етър

-

Берое

17.30

Нова спорт

 

Левски

-

Витоша

20.00

Диема спорт

22.09 /събота/

Септември

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

ЦСКА –София

20.00

Диема спорт

23.09 /неделя/

Верея

-

Дунав

15.00

Диема спорт

 

Черно море

-

Славия

17.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

 

X кръг

28.09 /петък/

Витоша

-

Септември

20.00

Диема спорт

29.09 /събота/

ЦСКА –София

-

Левски

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Черно море

20.00

Диема спорт

30.09 /неделя/

Дунав

-

Берое

15.00

Нова спорт

 

Верея

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Етър

20.00

Диема спорт

01.10/понеделник/

Славия

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

 

XI кръг

05.10 /петък/

Черно море

-

Верея

20.00

Диема спорт

06.10 /събота/

Ботев Пд

-

Дунав

15.00

Нова спорт

 

Берое

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

 

Септември

-

ЦСКА –София

20.00

Диема спорт

07.10 /неделя/

Етър

-

Витоша

14.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец

16.45

Диема спорт

 

Левски

-

Славия

19.15

Диема спорт

 

 

XII кръг

19.10 /петък/

Верея

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

20.10 /събота/

Славия

-

Септември

15.00

Нова спорт

 

Ботев Пд

-

Черно море

17.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Левски

20.00

Диема спорт

21.10 /неделя/

Дунав

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Етър

20.00

Диема спорт

22.10/понеделник/

Витоша

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма на Втора лига от 8-ми до 11-ти кръг както следва:

 

VIII кръг 17.00 часа

21.09 /петък/

ЦСКА 1948

-

Добруджа 1919

 

 

 

Царско село

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив Сф

 

 

 

Струмска слава

-

Несебър

 

 

 

Литекс

-

Пирин Бл

 

 

 

Арда Кж

-

Черноморец Балч

 

 

22.09 /събота/

Поморие

-

Монтана

15.00

Диема спорт

 

Кариана

-

Локомотив ГО

 

 

 

IX кръг 17.00 часа

30.09 /неделя/

Пирин Бл

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Несебър

-

Литекс

 

 

 

Локомотив Сф

-

Кариана

 

 

 

Добруджа 1919

-

Царско село

 

 

 

Черноморец Балч

-

Ботев Гълъбово

18.00

 

 

Монтана

-

Арда Кж

19.00

 

01.10/понеделник/

Локомотив ГО

-

Струмска слава

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Поморие

 

 

 

X кръг 16.00 часа

05.10/петък/

Арда Кж

-

Лудогорец ІІ

 

 

06.10 /събота/

Поморие

-

Добруджа 1919

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Монтана

 

 

 

Кариана

-

Черноморец Балч

 

 

 

Струмска слава

-

Локомотив Сф

 

 

 

Литекс

-

Локомотив ГО

 

 

 

Пирин Бл

-

Несебър

 

 

08.10/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Царско село

20.00

Диема спорт

 

XI кръг 16.00 часа

20.10 /събота/

Несебър

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Локомотив ГО

-

Пирин Бл

 

 

 

Локомотив Сф

-

Литекс

 

 

 

Черноморец Балч

-

Струмска слава

 

 

 

Царско село

-

Поморие

 

 

 

Монтана

-

Кариана

18.00

 

21.10 /неделя/

Добруджа 1919

-

Арда Кж

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмата от 9-ти до 12-ти кръг на Първа лига и 8-ми до 11-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

Още последни новини

България U18 отстъпи в първата контрола срещу Грузия

19 Април 2019 17:55
Юношеският национален отбор на България до 18 г. загуби първата от двете проверки срещу връстниците си от Грузия с 0:2. Двубоят се игра на основния терен на Националната футболна база "Бояна". Първото полувреме започна равностойно, но с течение на игровото време гостите...

Билетите за Евро 2019 са в продажба от днес

19 Април 2019 11:20
Билетите за мачовете от груповата фаза на предстоящото от 5 до 17 май Европейско първенство за девойки до 17 години в България вече са в продажба на цена 2 лв. Пропуските са налични в мрежата на партньорите на Българския футболен съюз от “Ивентим”. В деня на съответните...

Решение ДК 18.04.2019

18 Април 2019 14:26
  1/2 Купа България     С предупреждения –   7 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. Радослав Галинов Терзиев ПФК „Ботев” Пловдив 2 ...

Честит юбилей на Кирил Домусчиев

18 Април 2019 11:30
Днес 50-ия си рожден ден празнува членът на Изпълнителния комитет на Българския футболен съюз Кирил Домусчиев. Собственикът на футболен клуб Лудогорец е роден на 18 април 1969 г. в София. Магистър по Индустриален мениджмънт и маркетинг от Техническия университет, основател на...

Честит рожден ден на Георги Денев

18 Април 2019 11:20
Днес 69-ия си рожден ден празнува легендарният български футболист Георги Денев. Бившият национал е роден на 18 април 1950 г. в Ловеч, а кариерата му стартира в местния Кърпачев. През сезон 1968/69 играе за Спартак (Плевен), а след това преминава в ЦСКА. За "армейците" играе цяло...

Съдийски назначения 15 кръг ДП жени

18 Април 2019 11:00
20 Апр 2019г Събота 11:30ч.  Риал – ЖФК Варна      с.Ковачевци , ст. „Димитровец“  ГС:   Гергана Цанкова    АС1: Юлиян Тодоров        АС2:  Антоанета Панчева    20 Апр 2019г Събота 14:00ч.   НСА –  Етър гр.София , ст...

Честит рожден ден на Марин Бакалов

18 Април 2019 10:38
Днес 57-ия си рожден ден празнува рекордьорът по мачове в елита на България Марин Бакалов. Полузащитникът е роден на 18 април 1962 г. в Асеновград, а най-голяма част от футболния си път прекарва с екипа на пловдивския Ботев, за който играе в пет различни периода и записва 353 мача...

България U16 спечели турнира на УЕФА в Сливен

17 Април 2019 14:22
Момчетата на Марчо Дафчев победиха и Северна Ирландия след изпълнения на дузпи

Съдийски назначения отложена среща от 23-ти кръг U 19

17 Април 2019 13:18
21 Апр 2019 г. Неделя 16:00 ч. ФК Нефтохимик Бс U19 - ФК Марек Дп U19 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Динко Иванов Стоянов    АС2:    Христо Димитров Георгиев

Съдийски назначения отложена среща от 16 -ти кръг U 19

17 Април 2019 13:14
20 Апр 2019 г. Събота 16:00 ч. ФК Янтра 1919 U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Йорданка Аврамова Корчева