БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 05.09.2018 г
- Приема предложената програма за провеждането на 1/16 финал Купа България, както следва:
Купа България 1/16 финал 16.00 часа
25.09 /вторник/ |
Предст.Югозапад |
- |
Берое |
|
|
|
Ботев Гъл |
- |
Витоша |
|
|
|
Поморие |
- |
Локомотив Пд |
|
|
|
Кариана |
- |
Септември |
|
|
|
Добруджа |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Царско село |
|
|
|
Предст.Югоизток |
- |
Левски |
16.00 |
Диема спорт |
|
Литекс |
- |
Етър ВТ |
17.00 |
|
|
Монтана |
- |
ЦСКА – София |
19.00 |
Диема спорт |
26.09 /сряда/ |
Предст. Север |
- |
Верея |
|
|
|
Арда |
- |
Черно море |
|
|
|
Несебър |
- |
Лудогорец |
16.00 |
Диема спорт |
|
Локомотив ГО |
- |
Дунав Рс |
17.00 |
|
|
Черноморец Бч |
- |
Ботев Вр |
18.00 |
|
|
ЦСКА 1948 |
- |
Ботев Пд |
19.00 |
Диема спорт |
27.09 /четвъртък/ |
Пирин Бл |
- |
Славия |
19.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма на Първа лига от 9-ти до 12-ти кръг както следва:
IX кръг
21.09 /петък/ |
Етър |
- |
Берое |
17.30 |
Нова спорт |
|
Левски |
- |
Витоша |
20.00 |
Диема спорт |
22.09 /събота/ |
Септември |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
|
Ботев Вр |
- |
ЦСКА –София |
20.00 |
Диема спорт |
23.09 /неделя/ |
Верея |
- |
Дунав |
15.00 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Лудогорец |
20.00 |
Диема спорт |
X кръг
28.09 /петък/ |
Витоша |
- |
Септември |
20.00 |
Диема спорт |
29.09 /събота/ |
ЦСКА –София |
- |
Левски |
17.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Черно море |
20.00 |
Диема спорт |
30.09 /неделя/ |
Дунав |
- |
Берое |
15.00 |
Нова спорт |
|
Верея |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Етър |
20.00 |
Диема спорт |
01.10/понеделник/ |
Славия |
- |
Ботев Вр |
20.00 |
Диема спорт |
XI кръг
05.10 /петък/ |
Черно море |
- |
Верея |
20.00 |
Диема спорт |
06.10 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Дунав |
15.00 |
Нова спорт |
|
Берое |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
|
Септември |
- |
ЦСКА –София |
20.00 |
Диема спорт |
07.10 /неделя/ |
Етър |
- |
Витоша |
14.30 |
Диема спорт |
|
Ботев Вр |
- |
Лудогорец |
16.45 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Славия |
19.15 |
Диема спорт |
XII кръг
19.10 /петък/ |
Верея |
- |
Ботев Вр |
20.00 |
Диема спорт |
20.10 /събота/ |
Славия |
- |
Септември |
15.00 |
Нова спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Черно море |
17.15 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Левски |
20.00 |
Диема спорт |
21.10 /неделя/ |
Дунав |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Етър |
20.00 |
Диема спорт |
22.10/понеделник/ |
Витоша |
- |
Берое |
20.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма на Втора лига от 8-ми до 11-ти кръг както следва:
VIII кръг 17.00 часа
21.09 /петък/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Добруджа 1919 |
|
|
|
Царско село |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Несебър |
|
|
|
Литекс |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Арда Кж |
- |
Черноморец Балч |
|
|
22.09 /събота/ |
Поморие |
- |
Монтана |
15.00 |
Диема спорт |
|
Кариана |
- |
Локомотив ГО |
|
|
IX кръг 17.00 часа
30.09 /неделя/ |
Пирин Бл |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
|
Несебър |
- |
Литекс |
|
|
|
Локомотив Сф |
- |
Кариана |
|
|
|
Добруджа 1919 |
- |
Царско село |
|
|
|
Черноморец Балч |
- |
Ботев Гълъбово |
18.00 |
|
|
Монтана |
- |
Арда Кж |
19.00 |
|
01.10/понеделник/ |
Локомотив ГО |
- |
Струмска слава |
17.30 |
Диема спорт |
|
Лудогорец ІІ |
- |
Поморие |
|
|
X кръг 16.00 часа
05.10/петък/ |
Арда Кж |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
06.10 /събота/ |
Поморие |
- |
Добруджа 1919 |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Монтана |
|
|
|
Кариана |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Литекс |
- |
Локомотив ГО |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Несебър |
|
|
08.10/понеделник/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Царско село |
20.00 |
Диема спорт |
XI кръг 16.00 часа
20.10 /събота/ |
Несебър |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
|
Локомотив ГО |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Локомотив Сф |
- |
Литекс |
|
|
|
Черноморец Балч |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Царско село |
- |
Поморие |
|
|
|
Монтана |
- |
Кариана |
18.00 |
|
21.10 /неделя/ |
Добруджа 1919 |
- |
Арда Кж |
15.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец ІІ |
- |
Ботев Гълъбово |
|
|
БФС си запазва правото на промени в програмата
Програмата от 9-ти до 12-ти кръг на Първа лига и 8-ми до 11-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/