БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 05.10.2018 г
- Приема предложената програма за провеждането на 1/8 финал Купа България, както следва:
Купа България 1/8 финал
30.10 /вторник/ |
Дунав Рс |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
|
|
ЦСКА – София |
- |
Витоша |
19.00 |
Диема спорт |
31.10 /сряда/ |
Локомотив Сф |
- |
Септември |
14.00 |
|
|
Струмска слава |
- |
Черноморец Бч |
14.00 |
|
|
Етър ВТ |
- |
Верея |
18.00 |
|
|
Черно море |
- |
Левски |
16.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Славия |
19.00 |
Диема спорт |
01.11 /четвъртък/ |
Берое |
- |
Ботев Пд |
19.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма на Първа лига от 13-ти до 20-ти кръг както следва:
Октомври
XIII кръг
26.10 /петък/ |
Черно море |
- |
Дунав |
17.30 |
Нова спорт |
|
Левски |
- |
Верея |
19.45 |
Диема спорт |
27.10 /събота/ |
Локомотив Пд |
- |
Витоша |
12.30 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
ЦСКА – София |
15.00 |
Диема спорт |
|
Ботев Вр |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
28.10 /неделя/ |
Етър |
- |
Славия |
15.00 |
Диема спорт |
|
Септември |
- |
Лудогорец |
17.30 |
Диема спорт |
Ноември
XІV кръг
03.11 /събота/ |
Дунав |
- |
Витоша |
12.30 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
ЦСКА – София |
15.00 |
Диема спорт |
|
Септември |
- |
Верея |
17.15 |
Нова спорт |
04.11 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
Черно море |
12.30 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Ботев Пд |
15.00 |
Диема спорт |
|
Етър |
- |
Лудогорец |
17.30 |
Диема спорт |
05.11/понеделник/ |
Берое |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
XV кръг
09.11 /петък/ |
ЦСКА – София |
- |
Витоша |
17.45 |
Диема спорт |
10.11 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Септември |
12.30 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Левски |
15.00 |
Диема спорт |
|
Верея |
- |
Етър |
17.15 |
Нова спорт |
11.11 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
Дунав |
12.15 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Локомотив Пд |
14.30 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Берое |
16.45 |
Диема спорт |
XVІ кръг
23.11 /петък/ |
Витоша |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
24.11 /събота/ |
Септември |
- |
Черно море |
12.30 |
Нова спорт |
|
Дунав |
- |
ЦСКА – София |
15.00 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Лудогорец |
17.30 |
Диема спорт |
25.11 /неделя/ |
Етър |
- |
Ботев Пд |
12.30 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Верея |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Диема спорт |
Декември
XVII кръг
30.11 /петък/ |
Черно море |
- |
Етър |
17.30 |
Диема спорт |
01.12 /събота/ |
Верея |
- |
Локомотив Пд |
12.30 |
Нова спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Берое |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Дунав |
17.30 |
Диема спорт |
02.12 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
Септември |
12.30 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Витоша |
15.00 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
ЦСКА – София |
17.30 |
Диема спорт |
XVIII кръг
04.12 /вторник/ |
Берое |
- |
Черно море |
15.00 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
05.12 /сряда/ |
Етър |
- |
Ботев Вр |
15.00 |
Диема спорт |
|
Септември |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
06.12 /четвъртък/ |
Витоша |
- |
Верея |
12.30 |
Нова спорт |
|
Дунав |
- |
Славия |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА – София |
- |
Лудогорец |
17.30 |
Диема спорт |
XIX кръг
08.12 /събота/ |
Черно море |
- |
Локомотив Пд |
12.30 |
Нова спорт |
|
Ботев Вр |
- |
Берое |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Етър |
17.30 |
Диема спорт |
09.12 /неделя/ |
Септември |
- |
Дунав |
12.30 |
Диема спорт |
|
Верея |
- |
ЦСКА – София |
15.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
10.12/понеделник/ |
Ботев Пд |
- |
Витоша |
17.30 |
Диема спорт |
XX кръг
14.12 /петък/ |
Славия |
- |
Верея |
17.30 |
Диема спорт |
15.12 /събота/ |
Витоша |
- |
Черно море |
12.30 |
Нова спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Ботев Вр |
15.00 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
16.12 /неделя/ |
Етър |
- |
Септември |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА – София |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
17.12/понеделник/ |
Дунав |
- |
Лудогорец |
17.30 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма на Втора лига от 12-ти до 17-ти кръг както следва:
Октомври
XII кръг 16.00
26.10 /петък/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Поморие |
18.30 |
|
27.10 /събота/ |
Ботев Гълъбово |
- |
Добруджа 1919 |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Монтана |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Несебър |
- |
Локомотив ГО |
|
|
|
Литекс |
- |
Черноморец Балч |
17.00 |
|
28.10 /неделя/ |
Арда Кж |
- |
Царско село |
12.30 |
Диема спорт |
29.10/понеделник/ |
Кариана |
- |
Лудогорец ІІ |
15.00 |
|
Ноември
XIII кръг 14.30
02.11 /петък/ |
Монтана |
- |
Литекс |
17.30 |
Диема спорт |
03.11 /събота/ |
Локомотив ГО |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
|
Добруджа 1919 |
- |
Кариана |
|
|
|
Царско село |
- |
Ботев Гълъбово |
|
|
|
Поморие |
- |
Арда Кж |
|
|
04.11 /неделя/ |
Локомотив Сф |
- |
Несебър |
|
|
|
Черноморец Балч |
- |
Пирин Бл |
|
|
05.11/понеделник/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Струмска слава |
|
|
XIV кръг 14.30
10.11 /събота/ |
Ботев Гълъбово |
- |
Поморие |
|
|
|
Кариана |
- |
Царско село |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Добруджа 1919 |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Монтана |
|
|
|
Несебър |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Локомотив ГО |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Литекс |
- |
Лудогорец ІІ |
16.00 |
|
12.11/понеделник/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Арда Кж |
17.30 |
Диема спорт |
XV кръг 14.30
24.11 /събота/ |
Локомотив Сф |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
|
Черноморец Балч |
- |
Локомотив ГО |
|
|
|
Добруджа 1919 |
- |
Литекс |
|
|
|
Царско село |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Поморие |
- |
Кариана |
|
|
|
Арда Кж |
- |
Ботев Гълъбово |
|
|
25.11 /неделя/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Пирин Бл |
|
|
26.11/понеделник/ |
Монтана |
- |
Несебър |
17.30 |
Диема спорт |
Декември
XVI кръг 14.30
30.11 /петък/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Ботев Гълъбово |
|
|
|
Монтана |
- |
Локомотив ГО |
16.00 |
|
01.12 /събота/ |
Добруджа 1919 |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Арда Кж |
- |
Кариана |
|
|
|
Поморие |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Царско село |
- |
Литекс |
|
|
03.12/понеделник/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Несебър |
|
|
|
Черноморец Балч |
- |
Локомотив Сф |
17.30 |
Диема спорт |
XVII кръг 14.00
07.12 /петък/ |
Кариана |
- |
Ботев Гълъбово |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Царско село |
17.30 |
Диема спорт |
08.12 /събота/ |
Черноморец Балч |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
|
Локомотив Сф |
- |
Монтана |
|
|
|
Несебър |
- |
Добруджа 1919 |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Арда Кж |
|
|
|
Литекс |
- |
Поморие |
15.00 |
|
10.12/понеделник/ |
Локомотив ГО |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
БФС си запазва правото на промени в програмата
Програмата от 13-ти до 20-ти кръг на Първа лига и 13-ти до 17-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/